Autor Wątek: Jaki granulat? Pilna sprawa  (Przeczytany 2804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia4_27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 304
Jaki granulat? Pilna sprawa
« dnia: Sierpień 17, 2010, 22:26:21 pm »
Hejka
Sprawa jest dosyc pilna bo jestem w polsce jeszcze 1,5 tygodnia i chce kupic jeszcze moim uszatym jakies zdrowe jedzonko
Ogolnie szukalam u nas w zologi granulatu ale szukalam wlasnie takie drogie male paczki z kulkami
A u nas sa takie knutki tez pisze ze granulat za paczke jakos 3 zl z groszami

Wiec wlasnie niewiem czy to ten granulat o ktory tu chodzi czy to jakis taki slaby co wystepuje w mieszankach.  :hm:
Bo takich kulek u nas niema wiec myslalm ewtl. w necie zamówic tylko ze niewiem w ile mi taka paczka przyjdzie bo duzo czasu nie zostalo.

Jesli to te knutki i to wlasnie jest dla uszatych najlepsze to kupie u nas, a jesli maja to byc kulki to bede musiala zamówic i wlasnie pytanie
Gdzie zamawiacie ( na jakiej stronie), jakie, i ile trwa przesylka.



megana88

  • Gość
Odp: Jaki granulat? Pilna sprawa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2010, 08:07:16 am »
Najlepszym granulatem obecnie na rynku jest Grainless. Po nim klasyczne CC (Cuni Complete). Ja zamawiam ze swiatakrolika.eu i cunilandu i zawsze przychodzi powiedzmy do 3 dni (oczywiście jak przelew zrobisz od razu i w dzień powszedni (nie np w piątek, bo kurierzy w weekendy rzadko jeżdżą). To o czym piszesz to może być lucerna, aczkolwiek opis kształtu nie pasuje. Jednak granulat za 3zł już powinien zapalić Ci czerwoną lamkę. Nie widziałąm jeszcze taka taniego granulatu... Jak będziesz robiła zakupy przez internet to skontaktuj się ze sprzedawcą i opisz swoją sytuację, wyślij potwierdzenie wpłaty mailem i może będzie jeszcze szybciej. W obu sklepach kontakt jest super także nie będzie problemu ;)