Autor Wątek: Warszawa - 11 sierpnia otwarcie nowej króliczej lecznicy  (Przeczytany 5675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Warszawa - 11 sierpnia otwarcie nowej króliczej lecznicy
« dnia: Sierpień 11, 2010, 00:00:30 am »
Witajcie,

lek. wet. Katarzyna Kacprzak - Kamińska, która do tej pory przyjmowała w OAZIE otwiera jutro (a w zasadzie już dzisiaj, bo wlasnie mija północ) własną klinikę w Warszawie. W klinice dyżury bedzie miec tez lek wet Anna Jałonicka - Rzepka (i nadal w Animie na Podleśnej).

Nowa lecznica znajduje się na ul. Bohdanowicza 9 w Warszawie (okolice Racławickiej i Żwirki i Wigury).

Pani doktor jutro zaprasza bez królikow na otwarcie, będzie szampan :) mozna wpadac miedzy godziną 10 a 22gą, ja tez sie tam wybieram, ale jeszcze nie wiem, o której, wiem tez, ze będzie Viss z forum :)

strona www to http://www.medicavet.pl/

wazne jest to, ze klinika ma byc czynna codziennie do 22giej, a w weekendy, w tym w niedzielę az do 18stej. Moze to byc istotne w przypadku naglych zachorowan, ktore zwlaszcza w niedzielę bywaja oplakane w skutkach, bo nie ma do kogo sie zwrocic.

Pani doktor zamierza w miarę zapotrzebowania przedluzac czas przyjęć, miejmy nadzieje, ze lecznica bedzie niedlugo calobodowa :)

w lecznicy znajduje się RTG, USG, sprzet do narkozy wziewnej, EKG, tak więc zapowiada się rewelacyjnie.


Offline susurrement

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - 11 sierpnia otwarcie nowej króliczej lecznicy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2010, 23:51:26 pm »
W klinice dyżury bedzie miec tez lek wet Anna Jałonicka - Rzepka (i nadal w Animie na Podleśnej).
chciałam tylko wspomnieć, że ta informacja jest nieaktualna, także można ją usunąć, aby nie wprowadzać nikogo w błąd ;)