Autor Wątek: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!  (Przeczytany 53467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 03, 2012, 18:26:06 pm »
No ja na Stefczyka trafiłam na młodszego lekarza ok 34 lat - ale bardzo fajnie mi wszystko potłumaczył i pokazał jak trzymać królika co by się nie ruszał. Zdjęcia zrobił szybciutko i dobrze, w tym temacie można zobaczyć http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13221.0
Zdjęcia opisane i na płytce tak jak mówi koral. Zrobił 1 zdjęcie ze 45zł, drugie za 15 i trzecie gratis. Od razu poinformował za ile zdjęcia i że np jest wskazanie do zrobienia drugiego czy trzeciego.
Natomiast dr Różańską jako chirurga polecił mi również dr Ziętek. Powiedział że dla królików jest super, doktoryzowała się na temat znieczulania królików. Polecał także chirurga dr Polkowską.

A co ciekawe jak rozmawiałam z dr Różańską na temat kosztów cięcia Chrupka to mówiła mi że ludzie jak przychodzą i trzeba załóżmy usunąć zęby a ona mówi ile to będzie kosztowało i że ze znieczuleniem to ludzie się pytają czy nie da się bez znieczulenia - to byłoby taniej :/ aż się zdegustowałam, i bałam się zapytać czy Ci ludzie się decydują na zabieg.

byłam wczoraj zrobić zdjęcia na Stefczyka i chciałam właśnie zdjęcia zębów, ale dostałam ogólne zdjęcia całego królika, tzn jedno z góry i jedno z boku, a właśnie chodziło mi o takie zdjęcia głowy - zębów. Niby mówiłam to, ale dostałam inne. Miałaś jakieś skierowanie na taki rtg? W sumie może i dobrze się stało że takie zdjęcia dostałam, niestety opis u nas nie jest zbyt pozytywny :(

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 03, 2012, 19:19:36 pm »
Na RTG ogólnie nie trzeba skierowania (chyba że wykonywane jest w innym miejscu z polecenia lekarza). A skoro dostałaś ogólne zdjęcie, to może dr nie dosłyszał, albo nie przedstawiłaś jasno o co chodzi.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 03, 2012, 19:36:21 pm »
eeeee tam, ja już sobie dawno dałam spokój z tą "osławioną" kliniką, pewnie się powtórzę ale dla mnie to "masówka". Przyjmują zwierzaki i "po łepkach" badają i do kontuaru aby zapłacić. Jak chciałam kastrować u nich Buńczka to  mi lekarz zalecił aby mały był dobę na czczo - porażka. Moim zdaniem z królikami nie ma się po co tam fatygowac.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2012, 20:22:46 pm »
ja u nich robiłam rtg, nie słyszałam żeby jeszcze gdzieś robili w Lublinie bez znieczulenia, więc do nich poszłam.
Weszłam powiedziałam co chce, pokazałam palcem co ma być zrobione i sama trzymałam królika. Po zdjęciu lekarz powiedział że jest wskazanie na następne zdjęcie żeby było wszystko widać, więc zrobiliśmy jeszcze dwa. Trzecie było za darmo. Na dwóch jest praktycznie sama głowa, a trzecie jest bardziej z dalsza, ale da się powiększyć w programie do zdjęć rtg i wszystko widać. Jak dobrze zrobione to może i u Ciebie się będzie dobrze powiększało. Mi zależało na barku znieczulenia, bo Chrupek ma ok8 lat i czekała go zaraz operacja, więc nie było co dwa razy ryzykować.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 03, 2012, 22:00:04 pm »
Doktor dokładnie wiedział co chcę bo zrobił wywiad i powiedziałam co jest podejrzewane i dlaczego to zdjęcie, ale wiecie posiedziałam w tym programie i wszystko rzeczywiście można powiększyć, każdą część zdjęcia, więc lekarz tym bardziej zobaczy co potrzeba. Dziękuję za odpowiedzi. Mi też zależało, żeby było bez znieczulenia, z resztą lekarz mi powiedział że jak zwierzak bierze antybiotyk to w takim stanie oni by się nie podjęli narkozy.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2012, 23:59:35 pm »
No to cieszę się że zdjęcia dają się powiększyć, bo szkoda by było gdyby trzeba było jeszcze raz królisia męczyć podróżami i w ogóle.
Tak ogóleni to nie chodzę na Stefczyka z wizytami, bo podobno drogo, a ja kasą nie sypię. Ale na zdjęcia daje radę.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 04, 2012, 19:14:02 pm »
słuchajcie a gdzie iść w razie nocnego ataku choroby? Które kliniki są czynne całą dobę i gdzie rzeczywiście warto pojechać? Właśnie się zastanawiałam czy na Głębokiej mają jakiś nocny dyżur? Wiem, że Chiron Wet też ma i Stefczyka, ale czy warto? Macie jakieś doświadczenia albo cenne informacje?

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 04, 2012, 20:01:28 pm »
Ja chodziłam kiedyś do Chiron-wetu, zrezygnowałam ze względu na ceny. Za zwyczaj chodziłam do dr Muchy, byłam z niego zadowolona, jednak nie miałam większych problemów zdrowotnych z królikiem. Z tymi nocnymi dyżurami, to jest tak że zależy na kogo się trafi, bo wiadomo że na dyżurze nie zawsze trafi się specjalista od królików.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 05, 2012, 09:41:20 am »
no właśnie, tak myślałam, dziękuję za odpowiedź :)

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:36:42 am »
Gdzie w Lublinie wysterylizować króliczkę? :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:24:32 pm »
Poliwet na Tumidajskiego. Wysterylizowałam tam już 4 króliczki. Tylko poproś o możliwość odbioru królika jak już całkiem się wybudzi.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:02:36 pm »
A w jakiej tam cenie sterylizacja?
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 18, 2012, 13:00:15 pm »
100zł
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 24, 2012, 00:15:56 am »
A kto mi powie gdzie dokładnie przyjmuje dr Ziętek? W którym budynku na Głębokiej? Trzeba się jakos umawiać do niego? :)
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 24, 2012, 01:43:21 am »
W budynku chorób zakaźnych.
Przy szlabanie jest portier, wystarczy go zapytać, który to budynek i wskaże.
Jest zazwyczaj od pn-pt od rana do około 12. Chyba że ma wyjazd terenowy. Dobrze by było zadzwonić na kliniki i się z nim umówić.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline almetka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 26, 2012, 17:29:15 pm »
Doktor Ziętek jest zazwyczaj do 14 chyba że ma zajęcia to jest do 17.
Jak miniesz szlaban to po lewej stronie jest taki zielony nowo odremontowany budynek i tam po schodkach wchodzisz:)

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2012, 06:01:47 am »
Serdeczne dzięki  :zakochany:
Muszę ostatecznie ustalić, czy Pasztet to Pasztet czy może Pasztetowa. :icon_lol
No i wypadałoby się zaszczepić.
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Mona_M

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 14, 2012, 11:10:41 am »
Dziewczyny dajcie jakieś namiary na weta od kastracji. Simba dzisiaj odkrył swoje potrzeby i myślę że im szybciej tym lepiej.


Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2013, 10:54:25 am »
Robił ktoś może kicajowi RTG w centrum małych zwierząt na Stefczyka? :-)
Chciałam zapytać, jakie są koszty wykonania zdjęcia.
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2013, 11:03:16 am »
Robił, zależy jak ci się uda. Im więcej zdjęć tym większa zniżka :P Jedno zdjęcie to teoretycznie ok. 50 zł. Ale np. jak robiłam w listopadzie zdjęcia zębów i klatkę piersiową to w sumie za 3 zdjęcia zapłaciłam 100 zł. Uśmiechaj się i zagaduj :D