Autor Wątek: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!  (Przeczytany 53448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sensualpassion

  • Gość
LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« dnia: Sierpień 09, 2010, 12:26:37 pm »
JA POLECAM :

Gabinet Weterynaryjny w Lublinie
Lecznica Dla Zwierząt
Lublin  ul. Rubinowa 2/1A
tel. 081 44 33 560
poniedziałek - piątek 16:00 - 20:00
sobota 10:00- 18:00
niedziela 18:00 -19:00
lek  wet.  Bożena  Lorek  tel.  0 607 455 213
lek wet. Jarosław Sieradzki tel. 0 601 815 315

dowcipni, wielbiciele zwierzat, mozna dzwonic w kazdej chwili, leczyli moje psy, koty, psy policyjne
.................................................................................
POLECILA MI PANI Z ZOOLOGIKA
W TESCO, SLYSZALAM DOBRE OPINIE:


Przychodnia weterynaryjna ROGATKA
Al.Racławickie 33 lokal U9
tel. 081 740 32 82
pn-pt od 9 do 21
sob od 9 do 15
lek.wet. Marcin Mikusek
tel kom. 667 422 877

..............................................................
POLECILI LUDZIE W NECIE, PANI LOREK (patrz na samej górze):

lubelskie centrum małych zwierząt
ul. Stefczyka 11
tel. 081 740 75 75
     081 740 42 77



Offline dominek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Springbank& Frędzel
  • Za TM: Kubiś, Sparky, Misia, Lenka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:53:53 pm »
ja bym dodała jedno ale... wet może być rewelacyjny od leczenia psa i kota ale niekoniecznie zna się na królikach.

megana88

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2010, 13:30:18 pm »
dominek ma rację, historie króliczków niejednokrotnie pokazywały, że dobry psi wet nie równa się dobry króliczy wet.

sensualpassion

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2010, 14:19:06 pm »
NO TRUDNO WYBRAĆ JEDNEGO KONKRETNIE,  :hmmm gdyby ktos sie wybierał, najlepiej dzwonic i wysluchac rad, samemu wywnioskowac ktory wydaje sie lepszy.
wet nr 1
Pani Lorek musi znać się na królikach bardzo dobrze bo dzwonilam do niej w sprawie kichawki mojego królika i jej porady brzmiały fachowo. :)

wet nr 2
polecony dla królików od Pani z zoologicznego( nie kupilam u niej królika, wiec nie musiala mi dawac wizytówki), ale mowila,ze ich zwierzeta sa tam badane karmie_ptasie

wet nr 3
chwalony przez ludzi króliczkowych w necie i polecony tez przez p.Lorek, jedynie ceny wysokie podobno. sama nazwa wskazuje: lecznica malych zwierzat, ze moga wiedziec wiecej niz Ci ogólni np w WET W INSTYTUCJE AKADEMII PRZYRODNICZEJ.

recepta jest jedna: albo dzwonic, albo pochodzic, samemu wybrac i ocenic.
POZDRAWIAM   :heej

Offline jarek_1981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2010, 19:44:31 pm »
a co sądzicie o Przychodni Małych Zwierząt na Kaprysowej, mam tam niedaleko i jak moja króliczka była mała, miewała wzdęcia i tam jej pomagał jeden lekarz, królik ma tam założoną kartę, z rozmowy można było wywnioskować że lekarz w miarę zna się na królikach, byliśmy tam w sumie już chyba kilkanaście razy i wszystko było ok, więc ja osobiście mogę polecić :)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2010, 14:08:53 pm »
..ja jeżdże ze swoim pupilem na Głęboką..fakt że jest tam wielu studentów ,ale ja umawiam się z konkretnym wetem który specjalizuje się w zajęczakach i tylko nimi się zajmuje..wet nazywa się Ziętek Jerzy i jest kompetentny w tym co robi..co do pozostałych przychodni to nie wiem,ale moi przedmówcy mają racje....ten kto jest dobry w kotach i psach....niestety w królikach  niekoniecznie ...pozdrawiam I.

martabarszcz

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:51:37 am »
Ja polecam przychodnię Azorek na ul. Bolesława Chrobrego (os. Piastowskie).
Bardzo oddani weterynarze, z pasją. Znają się na królikach. Mojego Kiziaka leczyli nie raz i zawsze z sukcesem. Teraz mieszkam 100km od Lublina ale ostatnio jak króliś miał zator to najpierw dzwoniłam do nich po radę - dostałam bardzo wyczerpujące wskazówki co robić - a potem jechałam tam do nich specjalnie bo u mnie w mieście jest tylko "umieralnia" dla zwierząt, prawdziwego weta nie ma...

Offline agu_gu88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2011, 11:31:51 am »
można prosić o nr do dr Jerzego Ziętka?? :icon_lol

Króliczyca123

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2011, 16:59:28 pm »
Też jestem z Lublina :) A znacie jakiegoś weta co się zna na noworodkach-królikach?

nuka

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2011, 21:38:55 pm »
Króliczyca, noworodkami zajmie się matka. Poza tym wet znający sie na królikach zna się zarówno na tych dorosłych jak i na maluszkach.

Króliczyca123

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2011, 16:01:22 pm »
noworodkami zajmie się matka.
   O tym wiem. Ale chodzi mi o to, że w razie czego żeby do niego zadzwonić w razie problemów...

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2011, 16:23:06 pm »
Lepiej żeby takich problemów nie było,ale jak to się mówi licho nie śpi,ja się dogadałam z dr Ziętkiem ze w razie czego dzwonie ,on mieszka niedaleko wiec przychodzi.Pozdrawiam I.

Offline MARKUS1387

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2011, 22:13:37 pm »
Nie wiem czy to pomoze, ale powiem tak. Mój pies (husky) jak sie okazało nie był szczepiony. Zachorował na PARWOWIROZE + MUSZYCA+ ROBAKI. Jednym słowem pech. Jezdzilem z pieskiem 3 dni pod rząd na kroplówki i siedziałem z nim po kilka ladnych godzin. Na 4 dzien wróciłem z pracy a psiak leży na trawie nie mrawy. Po prostu jednym słowem dostałem szoku bo kilka godzin po kroplowkach czul sie zazwyczaj lepiej i liczylem w koncu na poprawe a tu takie cos. SZOK. Nie wiele myslac owinałem psiaka w koc do samochodu i szybko na głęboką. Dzięki Bogu nie było zadnego lekarzy z poprzednikow ale za to byl Pan Dr Jerzy Ziętek. Nie było czekania na poczekalni, nie było pytań. Od razu wziął sie za robote:-)  no poprostu juz sie cieszylem ze trafilem na kogos kompetentnego. No ale to był dopiero początek horroru. Psiak został podłączony do kroplowki, nie wiem jakie ale dostal jakies zastrzyki do miesniowo, dozylnie i podskornie, ale nic nie pomagalo a wprost bylo tylko z minuty na minute coraz gorzej. Nie dopuszczalem do siebie takiej mysli ale ja juz go widzialem jak umiera...  Doktor Ziętek pracował wtedy do 18 lub 19 a była juz godzina po 20 a co najlepsze podal psince to co tylko mogl i to co tylko moglo mu pomoc i w miedzy czasie przyjmowal jeszcze po godzinach innych pacjentow no po prostu to sie nazywa CZŁOWIEK Z POWOŁANIA. Okolo godziny 21 dostal tajemniczy lek (niestety nie powiem co to bylo bo to nasza taka tajemnica) w kazdym razie mialo dzialac za jaks godzine moze dwie a psiak dostawal juz drgawek wiec dostal nie wiem ile ale okolo 1,5l plynow podskornie gdyz byl juz tak mocno odwodniony poniewaz nic nie jadl ani nie pil od kilku dni. Bral tylko kroplowki. Blisko godziny 23 pies zaczał sztywnieć wtedy zaczął sie horror poniewaz uslyszalem od lekarza nie moge mu juz nic wiecej podac poniewaz czekamy na dzialanie tego tajemniczego leku(jak sie okazalo on wlasnie zaczynal dzialac) i powiedzial pozostaje nam czekac. Pies oczywiscie zostal w klinice na noc. Więc wiadomo ze to jest lekarz i to jest jego praca a rozliczyc sie trzeba. Powiedzialem Panie doktorze bardzo dziekuje za to co juz Pan zrobil wiec sie rozliczmy. Doktor na to " Nie mam dzisiaj juz do tego głowy a pozatym zobaczymy sie jutro to zobaczymy efekt dzialan ktore poczynilismy". Powiedzial : Ta noc będzie decydująca. Wrócilem do domu praktycznie z placzem. To byla niedziela. Noc nie przespana a rano do pracy. Dostalem od Dr numer telefonu na ktory moglem dzwonic i sie pytac co i jak. Godzina 8 rano dzwonie do Dr Ziętka. Lek zadziałał usłyszałem, wlasnie jestem przy nim i psiaczek sobie lezy i odpoczywa. Az nie uwierzylem bo pies byl praktycznie sztywny i na nic juz  nie reagowal. Piesek jeszcze przebywa w klinice minal 3 dzien jak tam jest ale to jak sie szybko poprawia jego stan jest rewelacyjny. Wspomne jeszcze ze piecek jak oddawal mocz lub kal leciala z niego caly czas krew i to doslownie z robakami. Teraz nie ma robakow, biegunka ustepuje i krew sie juz nie pokazuje, pije duzo wody bez wymiotow i zaczal jesc. Jest po prostu lepiej niz super. Gdyby nie DOKTOR JERZY ZIĘTEK psa juz bym nie miał. Super i jeszcze raz super, jest mi brak słów na to co doktor zrobił dla mojego psinki. Codziennie do niego Dr Ziętek zaglada i jest bardzo duza poprawa. Wiem bo spedzalem po kilkanascie godzin dziennie z nim ale teraz zagladam  codziennie ale  po okolo pol godzinki gdyz piesek zaczyna piszczec jak tylko wychodze wiec z Dr Jerzym Ziętkiem ustaliliśmy ze bedzie lepiej jak bedzie mnie mniej widywal aby sie bardzo nie meczyl. Dzis z Dr Ziętkiem rozmawiałem i powiedzial mi ze jak bedzie tak dalej to pojutrze bede mogl go zabrac. Juz sie ciesze  :jupi    MAM NADZIEJE ZE KOMUŚ TO DA COS DO MYSLENIA WIEC JAK ZALEZY CI NA ZWIERZAKU RADZE ISC DO DOKTORA JERZEGO ZIĘTKA. Obecnie jak widze ma pod opieka kroliczki i kotki rownoczesnie i powiem ze zaczynaja odżywac. Super lekarz. Doktor JERZY ZIĘTEK przyjmuje tam na głębokiej wiec jak ci zalezy na zwierzaku to idz tylko do niego. Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze. Jak coś to moj e-mail markus1387@wp.pl     Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze  MAREK M  &  AMOK (husky)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 02, 2011, 11:35:47 am »
..jestem tego samego zdania co mój przedmówca..dr Ziętka znam już od paru lat...lekarz z powołania,dla niego nie liczy się ze skończył już dyżur,po prostu nie zostawia chorego zwierzęcia, walczy do końca..pozdrawiam również dr Jerzego Ziętka...I.

Offline MARKUS1387

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 02, 2011, 21:27:18 pm »
To jeszcze raz Ja:-) Dziś właśnie po rozmowie z Doktorem Jerzym Ziętkiem dowiedzialem sie ze piesek jutro wychodzi do domciu :brawo:    Juz sie nie moge doczekac. Stan psiaka oceniam na fantatyczny a tym bardziej po tak ciezkim stanie jaki opisalem wczesniej i ze wrocil do zdrowka w tak szybkim tempie. Jeszcze raz BARDZO DZIEKUJE:-)  Doktor JERZY ZIĘTEK JEST SUPERRRR:-)  Pozdrawiam serdecznie

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2011, 19:23:26 pm »
Witam jestm nowa na tym forum, ale po przeczytaniu opinii nt weterynarzy w Lublinie postanowiłam się podzielić moimi spostrzeżeniami. Mój futrzasty przyjaciel królik, zaczął mieć problemy z okiem, udaliśmy się do wsławionej kliniki na Stefczyka. "wybitnej klasy specjalistka" dr Jurczuk przepisała krople twierdząc że to zapalenie spojówek i odesłała z kwitkiem. Do problemów z okiem doszły problemy z zębami, poszliśmy do Chiron-weta i Rogatki w obu miejscach nie zauważono problemów, przy czym podcięto siekacze tylko że tak bardzo, że mój Buńczek miał siekacze na równi z dziąsłami. To przeważyło!! Znaleźliśmy pomoc u dr Gajdy z warszawskiego Ogonka i po wizycie dopiero okazało się jakich uchybień dopuścili się lekarze w Lublinie. W Ogonku wizyta trwałą 1,5 godziny zrobiono rtg, skorygowano trzonowce - to przez nie łzawiło oczko. Mój misiek miał już kaleczony język przez przerost trzonowców heh aż nie chce myśleć jak cierpiał. Siekacze odrastają bardzo powoli górne krzywo, a dolne być może nigdy. Nie mam zaufania do lubelskich lekarzy dlatego proszę o wszelkie namiary na sprawdzonych wetów w moim mieście. Dodam, ze Buńczek czuje się świetnie, lecz nigdy już nie będzie tak jak wcześniej zajadać się siankiem ze względu na trudność w pobraniu, zielenię muszę mu drobić lub robić z niej coś na kształt kulek aby mógł wziąć do pyszczka. Jesteśmy jednak dobrej myśli bo zwierz kica wesoło po pokoju i mam nadzieje że już tak zostanie
Pozdrawiam serdecznie
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:02:00 pm »
Witaj i nie mierz wszystkich jedną miarą...ja z moimi królikami chodzę do dr Ziętka i dr Adaszka na ul.Głęboką ,ale oni leczą niestety tylko farmakologicznie:( i w tym jest może problem w Lublinie,przekonałam się o tym na własnej skórze i portfelu :(....mojej króliczce zaczęło łzawic oczko,poszły krople w ruch.ale poprawa była chwilowa,wiec rtg..ropień i przerost korzeni..zabieg usuniecie po 3 żeby z każdej strony,po 3 tyg znowu łzawi,znowu rtg i okazało sie że pozostał kawałek korzenia w zębodole więc kolejny zabieg i **niby**dobrze już było ,koniec antybiotyku i dosłownie za 2 dni oko łzawi,następny rtg i znowu antybiotyk..w pewnym momencie wet stwierdził że on juz nie może pomóc i trzeba gdzieś z nią pojechać..w W-wie obie polecane wetki na urlopie,wiec pozostał Kraków,spakowałam uszatka w transporterek w auto i w drogę,tam Princia  została dokładnie zbadana ,znowu rtg ale wreszcie wiadomo o co chodzi.....ile wydałam kasy? dużo....moja pensja grafika poszła na leczenie lekką ręką..ale problem niestety pozostał... a o różnych perypetiach w trakcie leczenia nie wspomnę (bo nie chce sobie podnosić ciśnienia)....pozdrawiam.......

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2011, 17:35:02 pm »
Koral masz rację, ale znaleźć dobrego specjalistę od zajęczaków w Lublinie to jakby trafic w totka hmmm, ja co prawda zostanę przy Ogonku, wytargowałam u męża że będzie nas woził raz w miesiącu dopóki nie znajdziemy kogoś u nas. Buńcz dobrze znosi podróże więc jest ok. Bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego futrzaka, niestety problemy z zębami to pięta achillesowa naszych uszaków. Pozdrawiam Ciebie i króliczka
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:49:01 am »
Dziękujemy bardzo  :lol ,a co do wetów to jak Ci napisałam ,dr Ziętek jest dobry ,ale on niestety leczy tylko farmakologicznie,ale w razie **w** to  to zawsze jest na tel pod ręką ,jak już nie daje rady to mówi ,a nie wyciąga kasę w nieskończoność ...pozdrawiam

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2011, 10:17:52 am »
doktor Ziętek tylko i wyłącznie był lekarzem mojego maluszka który odszedł niestety 1 września tego roku po niedolnym leczeniu warszawskich wetów doktor Ziętek jest niewiarygodnie delikatny a przy tym bardzo kompetentny
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!