Porady > Weterynarze

LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!

(1/20) > >>

sensualpassion:
JA POLECAM :

Gabinet Weterynaryjny w Lublinie
Lecznica Dla Zwierząt
Lublin  ul. Rubinowa 2/1A
tel. 081 44 33 560
poniedziałek - piątek 16:00 - 20:00
sobota 10:00- 18:00
niedziela 18:00 -19:00
lek  wet.  Bożena  Lorek  tel.  0 607 455 213
lek wet. Jarosław Sieradzki tel. 0 601 815 315

dowcipni, wielbiciele zwierzat, mozna dzwonic w kazdej chwili, leczyli moje psy, koty, psy policyjne
.................................................................................
POLECILA MI PANI Z ZOOLOGIKA
W TESCO, SLYSZALAM DOBRE OPINIE:


Przychodnia weterynaryjna ROGATKA
Al.Racławickie 33 lokal U9
tel. 081 740 32 82
pn-pt od 9 do 21
sob od 9 do 15
lek.wet. Marcin Mikusek
tel kom. 667 422 877

..............................................................
POLECILI LUDZIE W NECIE, PANI LOREK (patrz na samej górze):

lubelskie centrum małych zwierząt
ul. Stefczyka 11
tel. 081 740 75 75
     081 740 42 77


dominek:
ja bym dodała jedno ale... wet może być rewelacyjny od leczenia psa i kota ale niekoniecznie zna się na królikach.

megana88:
dominek ma rację, historie króliczków niejednokrotnie pokazywały, że dobry psi wet nie równa się dobry króliczy wet.

sensualpassion:
NO TRUDNO WYBRAĆ JEDNEGO KONKRETNIE,  :hmmm gdyby ktos sie wybierał, najlepiej dzwonic i wysluchac rad, samemu wywnioskowac ktory wydaje sie lepszy.
wet nr 1
Pani Lorek musi znać się na królikach bardzo dobrze bo dzwonilam do niej w sprawie kichawki mojego królika i jej porady brzmiały fachowo. :)

wet nr 2
polecony dla królików od Pani z zoologicznego( nie kupilam u niej królika, wiec nie musiala mi dawac wizytówki), ale mowila,ze ich zwierzeta sa tam badane karmie_ptasie

wet nr 3
chwalony przez ludzi króliczkowych w necie i polecony tez przez p.Lorek, jedynie ceny wysokie podobno. sama nazwa wskazuje: lecznica malych zwierzat, ze moga wiedziec wiecej niz Ci ogólni np w WET W INSTYTUCJE AKADEMII PRZYRODNICZEJ.

recepta jest jedna: albo dzwonic, albo pochodzic, samemu wybrac i ocenic.
POZDRAWIAM   :heej

jarek_1981:
a co sądzicie o Przychodni Małych Zwierząt na Kaprysowej, mam tam niedaleko i jak moja króliczka była mała, miewała wzdęcia i tam jej pomagał jeden lekarz, królik ma tam założoną kartę, z rozmowy można było wywnioskować że lekarz w miarę zna się na królikach, byliśmy tam w sumie już chyba kilkanaście razy i wszystko było ok, więc ja osobiście mogę polecić :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej