Autor Wątek: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!  (Przeczytany 55327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sensualpassion

  • Gość
LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« dnia: Sierpień 09, 2010, 12:26:37 pm »
JA POLECAM :

Gabinet Weterynaryjny w Lublinie
Lecznica Dla Zwierząt
Lublin  ul. Rubinowa 2/1A
tel. 081 44 33 560
poniedziałek - piątek 16:00 - 20:00
sobota 10:00- 18:00
niedziela 18:00 -19:00
lek  wet.  Bożena  Lorek  tel.  0 607 455 213
lek wet. Jarosław Sieradzki tel. 0 601 815 315

dowcipni, wielbiciele zwierzat, mozna dzwonic w kazdej chwili, leczyli moje psy, koty, psy policyjne
.................................................................................
POLECILA MI PANI Z ZOOLOGIKA
W TESCO, SLYSZALAM DOBRE OPINIE:


Przychodnia weterynaryjna ROGATKA
Al.Racławickie 33 lokal U9
tel. 081 740 32 82
pn-pt od 9 do 21
sob od 9 do 15
lek.wet. Marcin Mikusek
tel kom. 667 422 877

..............................................................
POLECILI LUDZIE W NECIE, PANI LOREK (patrz na samej górze):

lubelskie centrum małych zwierząt
ul. Stefczyka 11
tel. 081 740 75 75
     081 740 42 77



Offline dominek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Springbank& Frędzel
  • Za TM: Kubiś, Sparky, Misia, Lenka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:53:53 pm »
ja bym dodała jedno ale... wet może być rewelacyjny od leczenia psa i kota ale niekoniecznie zna się na królikach.

megana88

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2010, 13:30:18 pm »
dominek ma rację, historie króliczków niejednokrotnie pokazywały, że dobry psi wet nie równa się dobry króliczy wet.

sensualpassion

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2010, 14:19:06 pm »
NO TRUDNO WYBRAĆ JEDNEGO KONKRETNIE,  :hmmm gdyby ktos sie wybierał, najlepiej dzwonic i wysluchac rad, samemu wywnioskowac ktory wydaje sie lepszy.
wet nr 1
Pani Lorek musi znać się na królikach bardzo dobrze bo dzwonilam do niej w sprawie kichawki mojego królika i jej porady brzmiały fachowo. :)

wet nr 2
polecony dla królików od Pani z zoologicznego( nie kupilam u niej królika, wiec nie musiala mi dawac wizytówki), ale mowila,ze ich zwierzeta sa tam badane karmie_ptasie

wet nr 3
chwalony przez ludzi króliczkowych w necie i polecony tez przez p.Lorek, jedynie ceny wysokie podobno. sama nazwa wskazuje: lecznica malych zwierzat, ze moga wiedziec wiecej niz Ci ogólni np w WET W INSTYTUCJE AKADEMII PRZYRODNICZEJ.

recepta jest jedna: albo dzwonic, albo pochodzic, samemu wybrac i ocenic.
POZDRAWIAM   :heej

Offline jarek_1981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2010, 19:44:31 pm »
a co sądzicie o Przychodni Małych Zwierząt na Kaprysowej, mam tam niedaleko i jak moja króliczka była mała, miewała wzdęcia i tam jej pomagał jeden lekarz, królik ma tam założoną kartę, z rozmowy można było wywnioskować że lekarz w miarę zna się na królikach, byliśmy tam w sumie już chyba kilkanaście razy i wszystko było ok, więc ja osobiście mogę polecić :)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2010, 14:08:53 pm »
..ja jeżdże ze swoim pupilem na Głęboką..fakt że jest tam wielu studentów ,ale ja umawiam się z konkretnym wetem który specjalizuje się w zajęczakach i tylko nimi się zajmuje..wet nazywa się Ziętek Jerzy i jest kompetentny w tym co robi..co do pozostałych przychodni to nie wiem,ale moi przedmówcy mają racje....ten kto jest dobry w kotach i psach....niestety w królikach  niekoniecznie ...pozdrawiam I.

martabarszcz

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:51:37 am »
Ja polecam przychodnię Azorek na ul. Bolesława Chrobrego (os. Piastowskie).
Bardzo oddani weterynarze, z pasją. Znają się na królikach. Mojego Kiziaka leczyli nie raz i zawsze z sukcesem. Teraz mieszkam 100km od Lublina ale ostatnio jak króliś miał zator to najpierw dzwoniłam do nich po radę - dostałam bardzo wyczerpujące wskazówki co robić - a potem jechałam tam do nich specjalnie bo u mnie w mieście jest tylko "umieralnia" dla zwierząt, prawdziwego weta nie ma...

Offline agu_gu88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2011, 11:31:51 am »
można prosić o nr do dr Jerzego Ziętka?? :icon_lol

Króliczyca123

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2011, 16:59:28 pm »
Też jestem z Lublina :) A znacie jakiegoś weta co się zna na noworodkach-królikach?

nuka

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2011, 21:38:55 pm »
Króliczyca, noworodkami zajmie się matka. Poza tym wet znający sie na królikach zna się zarówno na tych dorosłych jak i na maluszkach.

Króliczyca123

  • Gość
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2011, 16:01:22 pm »
noworodkami zajmie się matka.
   O tym wiem. Ale chodzi mi o to, że w razie czego żeby do niego zadzwonić w razie problemów...

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2011, 16:23:06 pm »
Lepiej żeby takich problemów nie było,ale jak to się mówi licho nie śpi,ja się dogadałam z dr Ziętkiem ze w razie czego dzwonie ,on mieszka niedaleko wiec przychodzi.Pozdrawiam I.

Offline MARKUS1387

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2011, 22:13:37 pm »
Nie wiem czy to pomoze, ale powiem tak. Mój pies (husky) jak sie okazało nie był szczepiony. Zachorował na PARWOWIROZE + MUSZYCA+ ROBAKI. Jednym słowem pech. Jezdzilem z pieskiem 3 dni pod rząd na kroplówki i siedziałem z nim po kilka ladnych godzin. Na 4 dzien wróciłem z pracy a psiak leży na trawie nie mrawy. Po prostu jednym słowem dostałem szoku bo kilka godzin po kroplowkach czul sie zazwyczaj lepiej i liczylem w koncu na poprawe a tu takie cos. SZOK. Nie wiele myslac owinałem psiaka w koc do samochodu i szybko na głęboką. Dzięki Bogu nie było zadnego lekarzy z poprzednikow ale za to byl Pan Dr Jerzy Ziętek. Nie było czekania na poczekalni, nie było pytań. Od razu wziął sie za robote:-)  no poprostu juz sie cieszylem ze trafilem na kogos kompetentnego. No ale to był dopiero początek horroru. Psiak został podłączony do kroplowki, nie wiem jakie ale dostal jakies zastrzyki do miesniowo, dozylnie i podskornie, ale nic nie pomagalo a wprost bylo tylko z minuty na minute coraz gorzej. Nie dopuszczalem do siebie takiej mysli ale ja juz go widzialem jak umiera...  Doktor Ziętek pracował wtedy do 18 lub 19 a była juz godzina po 20 a co najlepsze podal psince to co tylko mogl i to co tylko moglo mu pomoc i w miedzy czasie przyjmowal jeszcze po godzinach innych pacjentow no po prostu to sie nazywa CZŁOWIEK Z POWOŁANIA. Okolo godziny 21 dostal tajemniczy lek (niestety nie powiem co to bylo bo to nasza taka tajemnica) w kazdym razie mialo dzialac za jaks godzine moze dwie a psiak dostawal juz drgawek wiec dostal nie wiem ile ale okolo 1,5l plynow podskornie gdyz byl juz tak mocno odwodniony poniewaz nic nie jadl ani nie pil od kilku dni. Bral tylko kroplowki. Blisko godziny 23 pies zaczał sztywnieć wtedy zaczął sie horror poniewaz uslyszalem od lekarza nie moge mu juz nic wiecej podac poniewaz czekamy na dzialanie tego tajemniczego leku(jak sie okazalo on wlasnie zaczynal dzialac) i powiedzial pozostaje nam czekac. Pies oczywiscie zostal w klinice na noc. Więc wiadomo ze to jest lekarz i to jest jego praca a rozliczyc sie trzeba. Powiedzialem Panie doktorze bardzo dziekuje za to co juz Pan zrobil wiec sie rozliczmy. Doktor na to " Nie mam dzisiaj juz do tego głowy a pozatym zobaczymy sie jutro to zobaczymy efekt dzialan ktore poczynilismy". Powiedzial : Ta noc będzie decydująca. Wrócilem do domu praktycznie z placzem. To byla niedziela. Noc nie przespana a rano do pracy. Dostalem od Dr numer telefonu na ktory moglem dzwonic i sie pytac co i jak. Godzina 8 rano dzwonie do Dr Ziętka. Lek zadziałał usłyszałem, wlasnie jestem przy nim i psiaczek sobie lezy i odpoczywa. Az nie uwierzylem bo pies byl praktycznie sztywny i na nic juz  nie reagowal. Piesek jeszcze przebywa w klinice minal 3 dzien jak tam jest ale to jak sie szybko poprawia jego stan jest rewelacyjny. Wspomne jeszcze ze piecek jak oddawal mocz lub kal leciala z niego caly czas krew i to doslownie z robakami. Teraz nie ma robakow, biegunka ustepuje i krew sie juz nie pokazuje, pije duzo wody bez wymiotow i zaczal jesc. Jest po prostu lepiej niz super. Gdyby nie DOKTOR JERZY ZIĘTEK psa juz bym nie miał. Super i jeszcze raz super, jest mi brak słów na to co doktor zrobił dla mojego psinki. Codziennie do niego Dr Ziętek zaglada i jest bardzo duza poprawa. Wiem bo spedzalem po kilkanascie godzin dziennie z nim ale teraz zagladam  codziennie ale  po okolo pol godzinki gdyz piesek zaczyna piszczec jak tylko wychodze wiec z Dr Jerzym Ziętkiem ustaliliśmy ze bedzie lepiej jak bedzie mnie mniej widywal aby sie bardzo nie meczyl. Dzis z Dr Ziętkiem rozmawiałem i powiedzial mi ze jak bedzie tak dalej to pojutrze bede mogl go zabrac. Juz sie ciesze  :jupi    MAM NADZIEJE ZE KOMUŚ TO DA COS DO MYSLENIA WIEC JAK ZALEZY CI NA ZWIERZAKU RADZE ISC DO DOKTORA JERZEGO ZIĘTKA. Obecnie jak widze ma pod opieka kroliczki i kotki rownoczesnie i powiem ze zaczynaja odżywac. Super lekarz. Doktor JERZY ZIĘTEK przyjmuje tam na głębokiej wiec jak ci zalezy na zwierzaku to idz tylko do niego. Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze. Jak coś to moj e-mail markus1387@wp.pl     Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze  MAREK M  &  AMOK (husky)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 02, 2011, 11:35:47 am »
..jestem tego samego zdania co mój przedmówca..dr Ziętka znam już od paru lat...lekarz z powołania,dla niego nie liczy się ze skończył już dyżur,po prostu nie zostawia chorego zwierzęcia, walczy do końca..pozdrawiam również dr Jerzego Ziętka...I.

Offline MARKUS1387

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 02, 2011, 21:27:18 pm »
To jeszcze raz Ja:-) Dziś właśnie po rozmowie z Doktorem Jerzym Ziętkiem dowiedzialem sie ze piesek jutro wychodzi do domciu :brawo:    Juz sie nie moge doczekac. Stan psiaka oceniam na fantatyczny a tym bardziej po tak ciezkim stanie jaki opisalem wczesniej i ze wrocil do zdrowka w tak szybkim tempie. Jeszcze raz BARDZO DZIEKUJE:-)  Doktor JERZY ZIĘTEK JEST SUPERRRR:-)  Pozdrawiam serdecznie

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2011, 19:23:26 pm »
Witam jestm nowa na tym forum, ale po przeczytaniu opinii nt weterynarzy w Lublinie postanowiłam się podzielić moimi spostrzeżeniami. Mój futrzasty przyjaciel królik, zaczął mieć problemy z okiem, udaliśmy się do wsławionej kliniki na Stefczyka. "wybitnej klasy specjalistka" dr Jurczuk przepisała krople twierdząc że to zapalenie spojówek i odesłała z kwitkiem. Do problemów z okiem doszły problemy z zębami, poszliśmy do Chiron-weta i Rogatki w obu miejscach nie zauważono problemów, przy czym podcięto siekacze tylko że tak bardzo, że mój Buńczek miał siekacze na równi z dziąsłami. To przeważyło!! Znaleźliśmy pomoc u dr Gajdy z warszawskiego Ogonka i po wizycie dopiero okazało się jakich uchybień dopuścili się lekarze w Lublinie. W Ogonku wizyta trwałą 1,5 godziny zrobiono rtg, skorygowano trzonowce - to przez nie łzawiło oczko. Mój misiek miał już kaleczony język przez przerost trzonowców heh aż nie chce myśleć jak cierpiał. Siekacze odrastają bardzo powoli górne krzywo, a dolne być może nigdy. Nie mam zaufania do lubelskich lekarzy dlatego proszę o wszelkie namiary na sprawdzonych wetów w moim mieście. Dodam, ze Buńczek czuje się świetnie, lecz nigdy już nie będzie tak jak wcześniej zajadać się siankiem ze względu na trudność w pobraniu, zielenię muszę mu drobić lub robić z niej coś na kształt kulek aby mógł wziąć do pyszczka. Jesteśmy jednak dobrej myśli bo zwierz kica wesoło po pokoju i mam nadzieje że już tak zostanie
Pozdrawiam serdecznie
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:02:00 pm »
Witaj i nie mierz wszystkich jedną miarą...ja z moimi królikami chodzę do dr Ziętka i dr Adaszka na ul.Głęboką ,ale oni leczą niestety tylko farmakologicznie:( i w tym jest może problem w Lublinie,przekonałam się o tym na własnej skórze i portfelu :(....mojej króliczce zaczęło łzawic oczko,poszły krople w ruch.ale poprawa była chwilowa,wiec rtg..ropień i przerost korzeni..zabieg usuniecie po 3 żeby z każdej strony,po 3 tyg znowu łzawi,znowu rtg i okazało sie że pozostał kawałek korzenia w zębodole więc kolejny zabieg i **niby**dobrze już było ,koniec antybiotyku i dosłownie za 2 dni oko łzawi,następny rtg i znowu antybiotyk..w pewnym momencie wet stwierdził że on juz nie może pomóc i trzeba gdzieś z nią pojechać..w W-wie obie polecane wetki na urlopie,wiec pozostał Kraków,spakowałam uszatka w transporterek w auto i w drogę,tam Princia  została dokładnie zbadana ,znowu rtg ale wreszcie wiadomo o co chodzi.....ile wydałam kasy? dużo....moja pensja grafika poszła na leczenie lekką ręką..ale problem niestety pozostał... a o różnych perypetiach w trakcie leczenia nie wspomnę (bo nie chce sobie podnosić ciśnienia)....pozdrawiam.......

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2011, 17:35:02 pm »
Koral masz rację, ale znaleźć dobrego specjalistę od zajęczaków w Lublinie to jakby trafic w totka hmmm, ja co prawda zostanę przy Ogonku, wytargowałam u męża że będzie nas woził raz w miesiącu dopóki nie znajdziemy kogoś u nas. Buńcz dobrze znosi podróże więc jest ok. Bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego futrzaka, niestety problemy z zębami to pięta achillesowa naszych uszaków. Pozdrawiam Ciebie i króliczka
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:49:01 am »
Dziękujemy bardzo  :lol ,a co do wetów to jak Ci napisałam ,dr Ziętek jest dobry ,ale on niestety leczy tylko farmakologicznie,ale w razie **w** to  to zawsze jest na tel pod ręką ,jak już nie daje rady to mówi ,a nie wyciąga kasę w nieskończoność ...pozdrawiam

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2011, 10:17:52 am »
doktor Ziętek tylko i wyłącznie był lekarzem mojego maluszka który odszedł niestety 1 września tego roku po niedolnym leczeniu warszawskich wetów doktor Ziętek jest niewiarygodnie delikatny a przy tym bardzo kompetentny
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 18, 2011, 11:07:59 am »
Odświeżam wątek:) a co sądzicie o doktor Różańskiej? ona ponoc też specjalizuje się w zajęczakach i sama ma króliczki:) ją mi polecił dr Ziętek bo tak jak pisałyście on leczy farmakologicznie, dostałam do niego numer, dzowniłam w pierwszej kolejności do niego i właśnie odesłał mnie do swojej kolezanki, chodzi tu o sterylizacje samiczki. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
pozdrawiam

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 18, 2011, 11:21:16 am »
słuchać się Ziętka:0 mam do niego 100% zaufanie
odesłał cię bo nie jest chirurgiem a odsyła tylko do specjalistów których jest pewien- możesz spokojnie do niej iść:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 18, 2011, 11:42:47 am »
wiem wiem własnie ze nie jest chirurgiem.. a szkoda:) pewnie trochę panikuje, bo przejrzałam wszytskie wątki o lekarzach jakie tylko znalazłam w necie  :bunny:
posłuchałam się ziętka i umówiłam się na środę z dr różańską, bidulka Baśka nie wie co ja czeka..

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 18, 2011, 11:57:53 am »
ja tez załuje bo bym piccole do niego na sterylke przywiozła
wiem że z dr Różańską współpracuje anestezjolog która specjalizuje sie w królikach
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 21, 2011, 17:42:32 pm »
a moja dziewczynka jest już po zabiegu, mam nadzieje że wszytsko będzie dobrze bo dr Różańska powiedziała że wszystko przebiegło prawidłowo i bez zadnych komplikacji, juz mam maleństwo w domu, ale ciezko mi na nia patrzec bo bidulka spi jeszcze:( otulona kocem i termoforem ma tak sobie lezec do rana, chyba dzisiaj spac nie bede
a co do lekarki to gorąco polecam, dr Różańska jest chirurgiem, specjalizuje się w zajęczakach, pisała pracę doktorską na temat narkozy u króliczków, a przy okazji sama posiada swoje uchole
pozatym widac było jej podejscie do kazdego zwierzaka jaki tam wchodził... prawdziwy weterynarz z powołania:)
także polecam

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 21, 2011, 22:55:53 pm »
a ile zaplacilas bo sie zastanawiam czy z piccolcia do rodzicow do lublina na zabieg nie przyjechac? i czy daja kubraczek czy trzeba doplacic? i ile dodatkowe badania przed zabiegiem kosztowaly?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:36:56 pm »
za całość za samiczke zapłaciłam 170 zł, 150 zabieg plus dostałam w strzykawce antybiotyk na 4 dni (wczesniej wet sie pytała czy bede umiała sama podac do pyszczka) ja dostałam gratis obcinanie pazurków no i kołnierzyk wliczony w cene, kołnierz bo Baśka jest gryząca wszystko i zawsze:) ale na razie go zdjełam bo przez pierwsze 3 doby bedzie pod stała opieką
moj królik był badany przed zabiegiem bo ja sie z nia kontaktowałam telefonicznie, wiec nic nie dopłacałam, nie miałam wyjscia bo baska miała juz rujke pemanentną i dwie urojone ciąże w ciągu miesiąca;/
nie wiem czy wetka ma kubraczki ale jesli nie to łatwo go zrobic z rekawa czy z duzej skarpety, króliki za bardzo ich nie lubia wiec zwykle niszcza jeden i trzeba kolejny zakładac:)
a dr Różańską polecały mi w Lublinie forumowiczki, a przy okazji dr Ziętek:)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 21, 2011, 23:48:07 pm »
no doktor tez mi o niej mówił
rzepka w wawie bierze 290 zl  ( do 2,5kg krola jak wiecej to drozej ) plus bardzo drogie badania +plus nie wiem co z kubraczkiem
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 31, 2012, 15:36:53 pm »
Dr. Różanska - najlepsza, chodzę z moim Kubusiem do niej już od ponad 5 lat, jest świetnym chirurgiem, Kubuś miał u niej sterylkę, usuwanie przerośniętych zębów, plus co miesiąc chodzimy do niej na podcinanie ząbków. Bardzo kompetentna osoba. Jesli chodzi o leczenie polecam dr. Ziętka - wspaniały człowiek, prawdziwy weterynarz z powołania, nawet na urlopie odbierał telefon i doradzał.

Offline heaven-way

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
    • Dwójka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 31, 2012, 15:52:51 pm »
Dr Orzelski i Dr Różańska z Balladyny. Walczyli ze mną do końca o życie mojego poprzedniego królika.
Jeśli z króliczkiem to tylko tam.
Dr Ziętka nie znam, ale widzę, że większość również go poleca więc z pewnością jest świetnym weterynarzem :)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 31, 2012, 17:40:53 pm »
Doktor Różańska współpracuje również z doktorem Ziętkiem, ponieważ on jest niezabiegowy i poleca ją do przeprowadzania operacji. Polecał też jeszcze kogoś ale nie pamiętam :P
Ja oczywiście polecam POLIWET i dr Haducha. Przystępne ceny. Z sukcesem i bardzo dobrze króliki przeżyły tam sterylki, no i dr wysłał mnie z Chrupkiem na badania na promienice na Głęboką, nie ściemniał nic, tylko od razu powiedział że takie badani a to najlepiej tam.
Znowu na zdjęcia RTG polecam Lubelskie Centrum Małych Zwierząt, chyba jedyne (albo jedno z nielicznych) gdzie zrobią zdjęcie bez znieczulania. Specjalista wytłumaczył mi wszystko jak mam trzymać, gdzie paluchy wsadzać i naciskać i zdjęcia się udały ;)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 02, 2012, 08:33:31 am »
na Romera też robili kiedyś takie zdjęcia u weta, tam przyjmuje też dr z Głębokiej, ale nie polecam go jako lekarza króliczego. Właśnie ja nie chcę usypiać uszaka do zdjęć, więc dobrze wiedzieć że na Stefczyka coś takiego robią. A zdjęcia są dobre? w sensie coś na nich widać? bo u mnie były trochę poruszone i ciężko było ocenić jak głęboko sięgają korzenie zębów u Kubusia, ale dr Różańska sobie świetnie poradziła i usunęła mu trzy ząbki wchodzące w gałkę oczną :) Dr Orzelski też bardzo fajny doktor, nie wiem czy do końca króliczy, bo moim się nie zajmował, ale przeprowadza z dr Różańską operacje więc pewnie też się zna bardzo dobrze.

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 02, 2012, 11:41:51 am »
podsumowując mamy w Lublinie kilku świetnych i oddanych króliczych wetów:)
a tak przy okazji jakby ktoś był zainteresowany dr. Ziętek prowadzi badania dotyczące e.cuniculi i bierze próbki moczu króliczków w celu sprawdzenia czy królik jest nosicielem, z tego co się orientuje robi to za darmo w ramach badan czy jakos tak:) w kazdym razie zachęcam ja swoimi królikami biegam od rana ze strzykawką:)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 02, 2012, 11:44:46 am »
na Romera robią **dziadowskie** zdjęcia..na rtg najlepiej na Stefczyka i najlepiej trafić na takiego starszego radiologa,zrobi uszatkowi fotkę  sprawnie i szybko bez niczyjej pomocy..zdjęcia są cyfrowej jakości  dobrze opisane i na płytce( koszt zdjęcia to 45zł i każde następne 15zł)mi polecił to miejsce dr Ziętek.....króliczy wet dr Ziętek tylko i wyłącznie,a  do zabiegów chirurgicznych dr Różańska  też tylko i wyłącznie i oczywiście tych dwoje polecam.....pozdr

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 02, 2012, 13:00:42 pm »
No ja na Stefczyka trafiłam na młodszego lekarza ok 34 lat - ale bardzo fajnie mi wszystko potłumaczył i pokazał jak trzymać królika co by się nie ruszał. Zdjęcia zrobił szybciutko i dobrze, w tym temacie można zobaczyć http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13221.0
Zdjęcia opisane i na płytce tak jak mówi koral. Zrobił 1 zdjęcie ze 45zł, drugie za 15 i trzecie gratis. Od razu poinformował za ile zdjęcia i że np jest wskazanie do zrobienia drugiego czy trzeciego.
Natomiast dr Różańską jako chirurga polecił mi również dr Ziętek. Powiedział że dla królików jest super, doktoryzowała się na temat znieczulania królików. Polecał także chirurga dr Polkowską.

A co ciekawe jak rozmawiałam z dr Różańską na temat kosztów cięcia Chrupka to mówiła mi że ludzie jak przychodzą i trzeba załóżmy usunąć zęby a ona mówi ile to będzie kosztowało i że ze znieczuleniem to ludzie się pytają czy nie da się bez znieczulenia - to byłoby taniej :/ aż się zdegustowałam, i bałam się zapytać czy Ci ludzie się decydują na zabieg.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline heaven-way

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
    • Dwójka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 02, 2012, 13:10:22 pm »
Znowu na zdjęcia RTG polecam Lubelskie Centrum Małych Zwierząt, chyba jedyne (albo jedno z nielicznych) gdzie zrobią zdjęcie bez znieczulania. Specjalista wytłumaczył mi wszystko jak mam trzymać, gdzie paluchy wsadzać i naciskać i zdjęcia się udały

To na Głębokiej? Bo jak chodziłam z Uszatym to RTG miał bez znieczulenia bez problemu i bardzo fajnie mnie poinstruowali co i jak mam robić :) Za RTG i USG zapłaciłam naprawdę gorsze... zdjęcie od razu obejrzał vet do którego chodziłam z Uszatym tj, dr Orzelski, który de facto z dr Różańską również urzędują na Głębokiej .


A co ciekawe jak rozmawiałam z dr Różańską na temat kosztów cięcia Chrupka to mówiła mi że ludzie jak przychodzą i trzeba załóżmy usunąć zęby a ona mówi ile to będzie kosztowało i że ze znieczuleniem to ludzie się pytają czy nie da się bez znieczulenia - to byłoby taniej  aż się zdegustowałam, i bałam się zapytać czy Ci ludzie się decydują na zabieg.

Nie wyobrażam sobie tego, to smutne , że szuka się na czymś takim oszczędności.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 02, 2012, 13:29:17 pm »
A co ciekawe jak rozmawiałam z dr Różańską na temat kosztów cięcia Chrupka to mówiła mi że ludzie jak przychodzą i trzeba załóżmy usunąć zęby a ona mówi ile to będzie kosztowało i że ze znieczuleniem to ludzie się pytają czy nie da się bez znieczulenia - to byłoby taniej kwasny aż się zdegustowałam, i bałam się zapytać czy Ci ludzie się decydują na zabieg.
Słabo mi się zrobiło jak to przeczytałam, ludzie są wredni i mało współczujący, ciekawe czy sami sobie wyrywają zęby bez znieczulenia. Nie che się gloryfikować ani opowiadać jaka super ze mnie królicza mamuśka, ale ja na swoje zdrowie mniej wydaje niż na zdrowie uszatych. Jakbym miała zapłacić za swoją wizytę z 200 zł to pewnie bym nie poszła ale za królika to 3x tyle zapłacę aby było dobrze. 
Czasem spotykam strasznych ludzi, kiedyś mi moja studentka - młoda 20 letnia dziewczyna, wypaliła na ćw. że po tracić tyle pieniędzy na weta skoro nową świnkę morską można kupić za 10 zł  (mowa była akurat o świnkach), zatkało mnie i chyba wszystkich obecnych tam też. Dziewczyna jeszcze robiła sobie żarty, ze króliki i świnki to "tępaki" nie to co psy i koty. Smuci mnie takie podejście ale na nic nie zda się tłumaczenie, po prostu z pewną wrażliwością trzeba się urodzić. Dlatego podziwiam zwłaszcza bardzo młodych forumowiczów, ze posiadają ów wrazliwość
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 02, 2012, 14:13:09 pm »
Agueks a co ona studiuje? Bo jak jakąś weterynarię albo hodowlę to bym ją za przeproszeniem od razu uwaliła, bo z takim podejściem to się nie nadaje.

A co do rtg podobnie bardzo polecam na Stefczyka.
Z lekarzami jest tak, że do każdego bym jakieś zastrzeżenie znalazła, ale nie wyobrażam sobie jazdy za każdym razem do Warszawy, bo chociażby w styczniu z różnych powodów z różnymi zwierzętami u weterynarza byłam 7 razy. A w listopadzie np 6 razy, grudzień spokojny był, prezent świąteczny mi zrobili :P 
Na Stefczyka chodziłam do dr Mielnickiej. Nie jest specjalistka od królików, natomiast nawet królika za każdym razem dobrze mi diagnozowała. Także jak jest potrzeba w nocy albo w weekend to można na Stefczyka jechać i jeżeli się na nią trafi to na pewno nie schrzani. Teraz chodzę tam gdzie rice_cookie do Poliwetu, przy czym też bym powiedziała, że lekarz przez nią polecany lepiej zna się na królikach niż pani, która z nim tam urzęduje. Niemniej jednak sympatyczna babka ;)

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 02, 2012, 14:41:01 pm »
Agueks a co ona studiuje? Bo jak jakąś weterynarię albo hodowlę to bym ją za przeproszeniem od razu uwaliła, bo z takim podejściem to się nie nadaje.
na szczęście nic z tych rzeczy, to by była dopiero porażka hehe
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 02, 2012, 16:29:20 pm »
haeven - o rtg mówiłam o Stefczyka o Lubelskim Centrum Małych Zwierząt.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 03, 2012, 18:26:06 pm »
No ja na Stefczyka trafiłam na młodszego lekarza ok 34 lat - ale bardzo fajnie mi wszystko potłumaczył i pokazał jak trzymać królika co by się nie ruszał. Zdjęcia zrobił szybciutko i dobrze, w tym temacie można zobaczyć http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13221.0
Zdjęcia opisane i na płytce tak jak mówi koral. Zrobił 1 zdjęcie ze 45zł, drugie za 15 i trzecie gratis. Od razu poinformował za ile zdjęcia i że np jest wskazanie do zrobienia drugiego czy trzeciego.
Natomiast dr Różańską jako chirurga polecił mi również dr Ziętek. Powiedział że dla królików jest super, doktoryzowała się na temat znieczulania królików. Polecał także chirurga dr Polkowską.

A co ciekawe jak rozmawiałam z dr Różańską na temat kosztów cięcia Chrupka to mówiła mi że ludzie jak przychodzą i trzeba załóżmy usunąć zęby a ona mówi ile to będzie kosztowało i że ze znieczuleniem to ludzie się pytają czy nie da się bez znieczulenia - to byłoby taniej :/ aż się zdegustowałam, i bałam się zapytać czy Ci ludzie się decydują na zabieg.

byłam wczoraj zrobić zdjęcia na Stefczyka i chciałam właśnie zdjęcia zębów, ale dostałam ogólne zdjęcia całego królika, tzn jedno z góry i jedno z boku, a właśnie chodziło mi o takie zdjęcia głowy - zębów. Niby mówiłam to, ale dostałam inne. Miałaś jakieś skierowanie na taki rtg? W sumie może i dobrze się stało że takie zdjęcia dostałam, niestety opis u nas nie jest zbyt pozytywny :(

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 03, 2012, 19:19:36 pm »
Na RTG ogólnie nie trzeba skierowania (chyba że wykonywane jest w innym miejscu z polecenia lekarza). A skoro dostałaś ogólne zdjęcie, to może dr nie dosłyszał, albo nie przedstawiłaś jasno o co chodzi.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 03, 2012, 19:36:21 pm »
eeeee tam, ja już sobie dawno dałam spokój z tą "osławioną" kliniką, pewnie się powtórzę ale dla mnie to "masówka". Przyjmują zwierzaki i "po łepkach" badają i do kontuaru aby zapłacić. Jak chciałam kastrować u nich Buńczka to  mi lekarz zalecił aby mały był dobę na czczo - porażka. Moim zdaniem z królikami nie ma się po co tam fatygowac.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2012, 20:22:46 pm »
ja u nich robiłam rtg, nie słyszałam żeby jeszcze gdzieś robili w Lublinie bez znieczulenia, więc do nich poszłam.
Weszłam powiedziałam co chce, pokazałam palcem co ma być zrobione i sama trzymałam królika. Po zdjęciu lekarz powiedział że jest wskazanie na następne zdjęcie żeby było wszystko widać, więc zrobiliśmy jeszcze dwa. Trzecie było za darmo. Na dwóch jest praktycznie sama głowa, a trzecie jest bardziej z dalsza, ale da się powiększyć w programie do zdjęć rtg i wszystko widać. Jak dobrze zrobione to może i u Ciebie się będzie dobrze powiększało. Mi zależało na barku znieczulenia, bo Chrupek ma ok8 lat i czekała go zaraz operacja, więc nie było co dwa razy ryzykować.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 03, 2012, 22:00:04 pm »
Doktor dokładnie wiedział co chcę bo zrobił wywiad i powiedziałam co jest podejrzewane i dlaczego to zdjęcie, ale wiecie posiedziałam w tym programie i wszystko rzeczywiście można powiększyć, każdą część zdjęcia, więc lekarz tym bardziej zobaczy co potrzeba. Dziękuję za odpowiedzi. Mi też zależało, żeby było bez znieczulenia, z resztą lekarz mi powiedział że jak zwierzak bierze antybiotyk to w takim stanie oni by się nie podjęli narkozy.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2012, 23:59:35 pm »
No to cieszę się że zdjęcia dają się powiększyć, bo szkoda by było gdyby trzeba było jeszcze raz królisia męczyć podróżami i w ogóle.
Tak ogóleni to nie chodzę na Stefczyka z wizytami, bo podobno drogo, a ja kasą nie sypię. Ale na zdjęcia daje radę.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 04, 2012, 19:14:02 pm »
słuchajcie a gdzie iść w razie nocnego ataku choroby? Które kliniki są czynne całą dobę i gdzie rzeczywiście warto pojechać? Właśnie się zastanawiałam czy na Głębokiej mają jakiś nocny dyżur? Wiem, że Chiron Wet też ma i Stefczyka, ale czy warto? Macie jakieś doświadczenia albo cenne informacje?

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 04, 2012, 20:01:28 pm »
Ja chodziłam kiedyś do Chiron-wetu, zrezygnowałam ze względu na ceny. Za zwyczaj chodziłam do dr Muchy, byłam z niego zadowolona, jednak nie miałam większych problemów zdrowotnych z królikiem. Z tymi nocnymi dyżurami, to jest tak że zależy na kogo się trafi, bo wiadomo że na dyżurze nie zawsze trafi się specjalista od królików.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 05, 2012, 09:41:20 am »
no właśnie, tak myślałam, dziękuję za odpowiedź :)

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:36:42 am »
Gdzie w Lublinie wysterylizować króliczkę? :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:24:32 pm »
Poliwet na Tumidajskiego. Wysterylizowałam tam już 4 króliczki. Tylko poproś o możliwość odbioru królika jak już całkiem się wybudzi.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:02:36 pm »
A w jakiej tam cenie sterylizacja?
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 18, 2012, 13:00:15 pm »
100zł
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 24, 2012, 00:15:56 am »
A kto mi powie gdzie dokładnie przyjmuje dr Ziętek? W którym budynku na Głębokiej? Trzeba się jakos umawiać do niego? :)
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 24, 2012, 01:43:21 am »
W budynku chorób zakaźnych.
Przy szlabanie jest portier, wystarczy go zapytać, który to budynek i wskaże.
Jest zazwyczaj od pn-pt od rana do około 12. Chyba że ma wyjazd terenowy. Dobrze by było zadzwonić na kliniki i się z nim umówić.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline almetka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 26, 2012, 17:29:15 pm »
Doktor Ziętek jest zazwyczaj do 14 chyba że ma zajęcia to jest do 17.
Jak miniesz szlaban to po lewej stronie jest taki zielony nowo odremontowany budynek i tam po schodkach wchodzisz:)

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2012, 06:01:47 am »
Serdeczne dzięki  :zakochany:
Muszę ostatecznie ustalić, czy Pasztet to Pasztet czy może Pasztetowa. :icon_lol
No i wypadałoby się zaszczepić.
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Mona_M

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 14, 2012, 11:10:41 am »
Dziewczyny dajcie jakieś namiary na weta od kastracji. Simba dzisiaj odkrył swoje potrzeby i myślę że im szybciej tym lepiej.


Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2013, 10:54:25 am »
Robił ktoś może kicajowi RTG w centrum małych zwierząt na Stefczyka? :-)
Chciałam zapytać, jakie są koszty wykonania zdjęcia.
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2013, 11:03:16 am »
Robił, zależy jak ci się uda. Im więcej zdjęć tym większa zniżka :P Jedno zdjęcie to teoretycznie ok. 50 zł. Ale np. jak robiłam w listopadzie zdjęcia zębów i klatkę piersiową to w sumie za 3 zdjęcia zapłaciłam 100 zł. Uśmiechaj się i zagaduj :D

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 06, 2013, 11:09:56 am »
Ja mam 2 świnie morskie do zrobienia zębów, myślę że po 2 zdjęcia na łebek wyjdzie. Czyli w sumie 4, wię będę się szczerzyć jak mysza do serka.  :icon_mrgreen
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 06, 2013, 11:12:13 am »
ja robiłam- nie polecam
przez nich piccola o malo zdrowego zęba nie stracila
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2013, 11:15:09 am »
ja robiłam dwóm królikom i spoko wyszło. A ostatnio w stosunku do Głębokiej tez sporo krytyki było, więc tak naprawdę nie ma alternatywy :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 06, 2013, 11:23:19 am »
aisejam dlatego ja nie chwale glebokiej równiez
usg zrobiłam w końcu u dr Marcińskiego w wawie
rtg w ogonku- ale następnym razem pójde z tym do dr Stepińskiego (czy jakoś podobnie) tez w wawie
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2013, 11:27:18 am »
Bo jesteś w Wawie i masz taką możliwość :) Niestety nie każdy ma, dlatego napisałam o braku alternatyw. Ale część zdjęć wychodzi ok.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 06, 2013, 11:28:53 am »
teraz jestem w lublinie , ale masz racje- tak źle i tak niedobrze
ale z dwojga złego głeboka lepsza
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 06, 2013, 11:41:46 am »
Lepsza Głęboka? Byłam dzisiaj, dowiedziałam się, że jeżeli nie ma zagrożenia życia, to zdjęć nie zrobią, grafik zapchany, ewentualnie jakoś w przyszłym tygodniu, ale to w sumie też nie wiadomo...
A ja mam świnki, które chudną w oczach i naprawdę potrzebne mi zdjęcia, bo bez nich nie można dalej diagnozować. Dr Ziętek podejrzewa przerost korzeni u jednej z nich.

Mam też alternatywę- od przyszłego wtorku będę w Krakowie, tam mam sprawdzoną klinikę. Skoro w Lublinie ciężko o dobre RTG, to najwyżej zrobię w Arce u dr Barana, Jemu ufam i już kiedyś zdjęcia robił, wyszły bardzo dobrze. :icon_smile

Ale zmartwiłyście mnie. Takie duże miasto, a o porządne RTG ciężko? :icon_smile2
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 06, 2013, 11:44:09 am »
Ja tam ze Stefczyka nigdy problemów nie miałam, więc się nie wypowiadam negatywnie. A na Głęboką dokładnie to samo, jak się chciałam umówić na rtg z królikiem z podejrzeniem zapalenia płuc to pan mi powiedział, że ewentualnie może mnie za 4 dni "wcisnąć" :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 06, 2013, 11:44:25 am »
głeboka lepiej robi, ale z wcisnieciem się ciezko- trzeb aprosić o wstawiennictwo dr Ziętka lub rózanska wtedy da rade tego sammego dnia- ja tak 2 razy mialam - na cito
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2013, 11:48:39 am »
nie wiem. Ostatnio słyszałam jak lekarze mówili, że na Głębokiej głupoty przy opisach wypisują w ogóle niezgodne z prawdą. Z kolei na Stefczyka opis miałam niepełny, ale nie błędny.

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 06, 2013, 11:51:13 am »
Haha, a ja się nad specjalizacją zastanawiałam ostatnio... zrobię z radiologii i zostanę w Lublinie, będę pięknie opisywać zdjęcia i wpychać ludzi w grafiki.  :mhihi
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 06, 2013, 11:53:06 am »
 :icon_mrgreen czekamy z niecierpliwością  :icon_mrgreen

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 06, 2013, 12:02:21 pm »
Haha, to jeszcze potrwa- 3 lata studiów, a potem 2 lata praktyki w zawodzie i już za 5 lat mogę się dokształcać radiologicznie.  :icon_lol
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 06, 2013, 18:16:46 pm »
Ja robiłam i tu i tu.
Zdjęcia podobno ładniejsze z Głębokiej, ale na Stefczyka też zrobili dobre.
Na Stefczyka łatwiej się załapać.
Jeżeli chodzi o umawianie się poprzez wstawiennictwo lekarzy, to nie powinno się takich rzeczy robić jeżeli nie ma potrzeby. Marta ma trochę inną sytuację, bo jej królik jest zchorowany i trzeba go bardzo pilnować. Natomiast musimy pamiętać że inni którzy czekają w kolejce też mają chore zwierzęta, a radiolodzy nie patrzą przychylnie ani na osoby które w ten sposób się wtranżalają w kolejkę, ani na lekarzy którzy im takie osoby wciskają.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 06, 2013, 18:22:13 pm »
Ja robiłam i tu i tu.
Zdjęcia podobno ładniejsze z Głębokiej, ale na Stefczyka też zrobili dobre.
Na Stefczyka łatwiej się załapać.
To bardzo dobrze, że jest alternatywa bo po ostatniej akcji z Chrupiszczem chce uniknąć robienia na Głębokiej. Cenowo na Stefczyka też jest nie najgorzej.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 06, 2013, 18:39:31 pm »
to fakt - na ciągle wpychanie sie moga zle patrzeć- ale mi chodziło bardziej o takie nagłe wypadki jak np było u nas- gdy nagle załamało się wszystko i nie wiadomo było jak malca ratować

reasumując samo zdjęcie zrobią lepiej na głębokiej (choć czasem mają problemy z opisaniem tego co widzą i zazwyczaj jest akcja " ratunku to jest przecież królik, ja tu nic nie widzę) a łatwiej o termin i przystępną cene na stefczyka
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 06, 2013, 18:43:30 pm »
ratunku to jest przecież królik,
taaaaaaa, na usg nic nie widać,na rtg nic nie widać .....czemu oko wysadzone ? Odp: pani się tylko tak wydaje i poproszę 80 zł za zdjęcie. To czego nie widziano okazuje się być ropniem na pół pyszczka
Szałowa dżampreza nie ma co!
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 06, 2013, 18:46:28 pm »
u nas opis usg miał- 1,5 linijki

dr Marciński w wawie opisał wszystko co widział i zostawił lekarzowi prowadzącymi decyzje co do tego co jest istotne a co nie- opis na stronę a4
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 06, 2013, 19:34:36 pm »
Jak robiłam RTG świniom w Krakowie, w 2 miejscach, zawsze opis był na co najmniej pół strony A4, skupiano się na tym, PO CO robiono zdjęcie (np. problem z pęcherzem, kamienie- opiszę co widzę na zdjęciu a jest związane z pęcherzem).
Nie widzę sensu w robieniu zdjęć i narażaniu zwierzaka na MEGA stres, nawet znieczulenie, jeśli osoba wykonująca zdjęcie nie będzie go umiała prawidłowo i dokładnie opisać... A na Głębokiej z tego co wiem, nie ma się wglądu w zwierzęce RTG, dostaje się opis i do widzenia.  :oh:
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 06, 2013, 19:36:25 pm »
nie ma się wglądu w zwierzęce RTG, dostaje się opis i do widzenia
Można poprosić o zdjęcie na płycie.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 06, 2013, 19:38:19 pm »
mi tez nie dali nic mimo ze prosilam:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 06, 2013, 19:38:52 pm »
nie ma się wglądu w zwierzęce RTG, dostaje się opis i do widzenia
Można poprosić o zdjęcie na płycie.
O, to przynajmniej tyle :) . Bo jak byłam dzisiaj, to nikt zdjęcia nie dostał, same opisy.
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 06, 2013, 21:22:23 pm »
nie wiem. Ostatnio słyszałam jak lekarze mówili, że na Głębokiej głupoty przy opisach wypisują w ogóle niezgodne z prawdą. Z kolei na Stefczyka opis miałam niepełny, ale nie błędny.

widzę, że ciekawe macie doświadczenia, to i ja się dołączę, po opisie który Kubie zrobili rok temu w marcu na Stefczyka nasza Pani dr powiedziała, że z takimi zmianami to on może nie przeżyć tygodnia, tymczasem od tego czasu żyje i ma się całkiem nieźle :) kolejna wizyta na stefczyka to zupełnie beznadziejne zdjęcia na których nie było nic widać, a już na pewno nie zębów, niestety prawda taka, że opisy są często kiepskie, bardzo lakoniczne, a z czego to wynika to nie bardzo wiadomo, bo wszyscy polecają dr który opisuje wyniki badań. Na głębokiej nieraz opis rzetelny, bardzo dokładny, zdjęcia wyraźne, a innym razem panu nie chciało się myśleć i przepisał to samo z poprzedniej diagnozy... a pieniądze przecież można wziąć zawsze. O opis na płycie trzeba prosić, ale przynajmniej dają bez problemu. Nie wiem gdzie lepiej, zależy też na jaki humor trafi się pani z głębokiej... bywa różnie, ale człowiek pokornie chowa głowę i przyjmuje na klatę wszelkie słowa, bo chce pomóc zwierzakowi....

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 06, 2013, 21:28:30 pm »
pani ruda krótko scieta w okularach:)?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 06, 2013, 21:33:07 pm »
:) pamiętasz spotkałyśmy się z resztą tam kiedyś na RTG :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 06, 2013, 21:37:59 pm »
pamiętam- jak tam Kubek:)? widzisz jedziemy na jednym wózku- Piccolatez jest poki co niediagnozowalna i jest bardzo niestabilna
i bardzo chora:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 06, 2013, 22:06:40 pm »
u nas lepiej :) o dziwo wyjątkowo chodzimy na kontrolę raz na 3 tygodnie i dajemy mniej leków :) przykro mi, ze z Piccolą dalej sytuacja niewyjaśniona, chociaż zapewne dr Ziętek robi co w jego mocy.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 06, 2013, 22:35:40 pm »
Wiem Marto że mówiłaś o takich przypadkach. Aie nle chciałam podkreślić że to nie sposób dla wszystkich. Czasami sytuacja zmusza nas do przeginania i wykorzystywania znajomości, ale jak nie trzeba to lepiej nie nadwyrężać lekarzy, bo jak ich cos zmiesmaczy, to jak będzie potrzeba żeby nagieli rzeczywistość do naszych potrzeb, moga miec już dosyć.
Tzn prawda jest taka że opis rtg królika nie jest łatwym zadaniem, szczególnie że na weterynari zajęcia dotyczące zajęczaków to tylko tzw wspomnienie ze ten problem jest.
Dlatego tak cięzko o dobrych weterynarzy króliczych. Trzeba mieć wyobraźnie i jakiegoś czuja do tego.
Odnosnie zdjęć na płytcel to upominajcie się i nie dawajcie za wygraną. Niestety rzeczywiscie na Głębokiej dużo zależy od humoru. Ale jeżeli tupniecie nóżką, postawicie się i zajmiecie stanowisko - nie wyjdę dopóki nie dostanę co chcę, to da radę załatwić ;)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 06, 2013, 22:50:19 pm »
ja tam sie rudej krotko scietej boje- i jeszcze nie potrafie na nia tupnac:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 06, 2013, 22:52:05 pm »
ja też :) chociaż zdjęcia na płycie chce zawsze i zawsze dostaję :) ale ile można się przy tym nafukać :D

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 07, 2013, 09:06:53 am »
To może jeszcze uściślijmy jedno - do jakiego się lekarza trafi :) Ja na Stefczyka zdjęcia robiłam u doktora S., chociaż polecano mi doktora K. :) I zdjęcia na płytkach otrzymywałam z automatu, bez mojego pytania czy prośby.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 07, 2013, 09:14:53 am »
ja na stefczyka u dr K
zdjęcie na plytce otrzymałam - pacjent byl do niego zle ułozony przez co opis byl jaki byl
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 07, 2013, 14:52:38 pm »
Ale jeżeli tupniecie nóżką, postawicie się i zajmiecie stanowisko - nie wyjdę dopóki nie dostanę co chcę, to da radę załatwić oczko
Niby tak, ja tam zawsze pyskuje, tylko ja tez jestem człowiekiem i nie czuje się komfortowo tak "pyszczyć" za każdym razem w dodatku ludziom wykształconym i zdawałoby się "na poziomie". Ja rozumiem, że oni mają dużo pracy, ale w końcu po coś tam są. Człowiek czuje się jak intruz bo przylazł zdjęcie zrobić i to królikowi - o zgrozo! Ja im powiedziałam co myślę o ich zachowaniu, w końcu łaski nie robią, płace za to i to nie małe pieniądze. Gdy się ktoś o płytę nie upomni to nie dostanie nic (tylko niby opis) i jeszcze za to zapłaci.
Dlatego powtarzając słowa za rice - upominajcie się i nie dajcie się!! W końcu nie muszę się z ludźmi z radiologii przyjaźnić hyhy

I jeszcze humorystyczny akcent - muszę kiedyś teściową przyprowadzić na radiologie, może jak Buncza będę przeswietlać, Marto Twoja ulubiona pani z radiologii stałaby się potulną owieczką - teściowa to moja mentorka :)
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2013, 15:03:35 pm wysłana przez Aguleks »
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline delissa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 15, 2013, 22:21:38 pm »
Miałam "przyjemność" robić swojej Puni
  • rtg zębów na Głębokiej i też utkwiła mi w pamięci ta ruda pani. Oprócz niej , był pokaźnej postury brunet i jedna młodsza paniusia. Doskonałe trio ludzi inaczej pojmujących pojęcie miłości do zwierząt.  "Zabieg" wykonywania prześwietlenia obfitował w sceny , jak z thrillera. Kompletny brak podejścia, delikatności , wyczucia itd. Na dodatek zapłaciłam 80 zł i wyszłam z pustymi rękami.Tzn. miałam kartkę o treści "rtg bez widocznych zmian". Nie miałam siły walczyć o płytę , pytać  skąd taka cena , bo mój skarbek umierał, ale obiecałam sobie , że kiedyś podzielę się z Wami- Drodzy Forumowicze swoją wiedzą i opinią na ten temat. Dojrzewam także do podjęcia innego tematu związanego z leczeniem naszych pupili w Lublinie , ale ...jeszcze się wstrzymam.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 15, 2013, 22:27:40 pm »
Delisso ja już uknułam plan jak się postawić, tylko muszę mieć okazje go wcielić w życie. Pójdzie im w pięty jak nic! Uważam, że nie można tak traktować ludzi, którzy zrobią wszystko dla swoich zwierzaków, wykorzystywać to i "czesać kasę" - bo tak mi to teraz wygląda.
Na przyszłość - wręcz żądaj płyty !!Postaw sprawę w ten sposób: jak nie dadzą to im nie zapłacisz! I koniec. Bez płyty nie masz nic, tylko pseudo kwit, który nic nie wyjaśnia.  
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 22:31:20 pm wysłana przez Aguleks »
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 15, 2013, 23:12:37 pm »
Ja powiem tyle- w środę zrobiłam RTG w Krakowie u dra Barana z Arki, bo na Głębokiej odesłano mnie z kwitkiem.
Mam zdjęcie na płytce, doktor dokładnie omówił mi w gabinecie co widać, jakie są zmiany patologiczne, co z tym robimy i dlaczego (oglądaliśmy wtedy zdjęcie na komputerze w gabinecie).
Zdjęcie zrobione na miejscu, OD RAZU, bez kolejek, bez jęczenia, a zwierzak w rękach specjalisty, który wie jak go ustawić na stole.
Za zdjęcie w 3 pozycjach (głowa- strona prawa, lewa, płaszczyzna strzałkowa) zapłaciłam 87 zł.
I w końcu wiem, co dolega mojej świni.
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline delissa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 21, 2013, 13:56:07 pm »
Aguleks- na przyszłość ja też będę wiedziała , jak się zachować. W najbliższym czasie jednak , nie będę miała możliwości przeprowadzenia akcji edukującej personel pracowni rtg, bo moja królisia odeszła:( ,a ja do dziś zmagam się z przerażającymi wspomnieniami jej ostatnich dni ...Największa złość mnie ogarnia, jak przypomnę sobie własną słabość z tamtego okresu...W mojej postawie było zbyt wiele pokory i ugrzecznienia. Męczy mnie myśl, że jednak nie zrobiłam wszystkiego , co krzyczała moja intuicja...

Offline Anuszka957

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 04, 2015, 10:37:06 am »
Odświeżam temat ku przestrodze:
Trafiłam do dr. Sieradzkiego z moją uszatą, bardzo go chwaliłam Tosia go lubiła.
kilka razy byłam u niego na obcięciu pazurków i kilku zastrzykach. niestety strasznie się na nim zawiodłam w dniu kiedy bez fartucha, ubrudzony po poprzednim zwierzaku wziął moją na ręce i zrobił jej zastrzyk po którym walczyliśmy o jej życie przez kolejne trzy miesiące.  zakażenie rozrosło się błyskawicznie i już następnego dnia była martwica. Tylko dzięki uporowi mojej mamy i Ekipie Dr. Różańskiej Tosia żyje i ma się dobrze. Tutaj mega ukłony dla Dr. Różańskiej, Dr. Orzelskiego, Dr. Ziętka i pozostałej ekipy z Balladyny i Głębokiej za kilkukrotne uratowanie życia Tosi :)

Offline KiA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Stefan i Zosia
Odp: LUBLIN ....POLECAM POLECAM !!
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 07, 2018, 20:33:53 pm »
Hej.
Sorki, że tak odkopuję stary temat. Ale mam pytanie dotyczące weterynarzy z Lublina. Bo wszędzie na forum czytam wiele dobrego o dr Różańskiej i dr Ziętkowi, ale nic nie mogę znaleźć na temat dr Wazelin z Kliniki na Szmaragdowej. Co o niej sądzicie?