Króliczy targ > Archiwum działu Króliczy Targ

Zachowanie mojego króliczka ; [

(1/2) > >>

Tusiaczek:
Wyjechałam na wakacje i zostawiłam moją kochaną Tusieńkę u cioci która ma króliczka ale chłopczyka. KRÓLIKI nie były wypuszczane razem i na pewno nic nię nie stało. Kiedy wróciłam z moją Tusią do domu zachowuje się teraz inaczej tzn. cały czas liże i biega koło miśków, goni za mną i moją rodziną żeby ją cały czas miziać a jak nie to tupie nogami ;[ Nie wiem może ona tęskni za krolikiem cioci . Proszę pomóżcie martwie się o nią . Ile takie coś potrwa i przede wszystkim co to jest ???

;]

Kitty27:
może mieć rujkę ;]

mysza:
Tutaj pomoże sterylizacja. Uszak poprostu dojrzewa jak to samiczka jest, zaczyna gwałcić, być agresywna. Na to nic nie poradzisz, jedynie sterylka jest wyjściem. Więcej o tym tutaj: http://www.miniaturkabeztajemnic.com/sterylizacja.html

:)

Biszkopcik:

--- Cytat: mysza w Sierpień 09, 2010, 20:35:56 pm --- Uszak poprostu dojrzewa jak to samiczka jest, zaczyna gwałcić, być agresywna.

--- Koniec cytatu ---

Dojrzewające samiczki zachowują się tak samo jak samce?? Nie miałam o tym pojęcia.

mysza:
Przykładem była moja Rascal(samica), która gwałciła Trusia(samca) :) Także jak najbardziej mogą gwałcic na tle terytorialnym i popędowym :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej