Autor Wątek: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem  (Przeczytany 4132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« dnia: Lipiec 30, 2010, 23:24:44 pm »
przewiozę uszyska na trasie Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem wyjazd 14 sierpnia powrót 21 lub 22 sierpnia możliwe że wcześniej, ewentualnie innego zwierzaka w transporterze lub malej klatce - wolne jest pół siedzenia w tyle.
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2010, 13:48:23 pm »
Jak na razie jeden transporter już jest - drugi nasz - zmieści się jeszcze jeden - jakby jednak króliczek z Nowego Targu nie jechał do Białegostoku to znowu dysponuje połową kanapy tylnej - wejdą dwa transporterki wtedy. Trasa tak jak wyżej - Białystok jest dodatkowym punktem jeżeli będzie taka potrzeba, dodatkowo jest Warszawa - trasa na Suwałki na pewno przez Augustów. Przyjazd do Warszawy ok godziny 11, 12 w sobotę - Augustów około godziny 15, 16. Powrót 22 sierpnia w odwrotnej kolejności.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 14:00:04 pm wysłana przez herbata »
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

megana88

  • Gość
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:17:45 pm »
Herbata, a dwa króle z Warszawy dasz radę przywieźć? W Warszawie mają dramat, jeśli się uda, mogę dwa króle zabrać, ale brak transportu :(

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:49:14 pm »
Jeżeli z tym z Nowego Targu nie wypali to dwa się zmieszczą na pewno - chyba że dwa w jednym transporterku - chociaż to połowa drogi z Warszawy to powinnam dać radę i 3 transporterki zabrać - chyba że to będą jakieś duże klatki to nie da rady. Na pewno ułatwiło by nam umówienie się w Warszawie w miejscu gdzie nie trzeba by z drogi- trasy zjeżdżać. Mam też nadzieję, że uszatki są zdrowe i nie przeniosą mi na moje króle grzybów, świerzbu lub innych wirusów.
Zapewniamy pełen komfort - klima jest przeciągów brak - miłe towarzystwo :icon_mrgreen- nie śpiewamy, innych zwierzaków już nie zmieścimy więc obsługa ful-wypas, dodatkowe postoje, pojenie i świeże chwaściki i sianko do woli.
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

megana88

  • Gość
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2010, 15:02:46 pm »
Jeśli będą to w transporterku, jak się da to w jedenym, pogadam z dziewczynami, żeby gdzieś wyjechały i jeśli się uda to na pewno tak byś nie musiała nigdzie jeździć i szukać.

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2010, 22:29:15 pm »
No tak, miałam mieć 3 pary uszu dodatkowe do przewiezienia jednego z Katowic po tymczasie u mnie do Białegostoku i dwa z Warszawy do Augustowa a jak na razie to sama muszę o wszystko się dopytywać obiecują nie dotrzymują słowa ja się denerwuję specjalnie pół dnia mam poświęcić aby się dostosować do odbioru uszatków w innym miejscu a i tak mnie olewają.
Chciałam dobrze zaoferowałm transport i pomoc a wychodzę na tym jak Zabłocki na mydle - mam dość za stara jestem na takie numery - trudno jeżeli jeszcze to aktualne to tego jednego króliczka do Białegostoku podwiozę, ale mam dość takiego załatwiania sprawy to nie na moje nerwy.
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2010, 22:45:50 pm »
brak transportu, ja oferowałam przewóz futrzaków do augustowa to nikt nie chciał...

megana88

  • Gość
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2010, 12:48:39 pm »
Ja chciałam, ale wycofali się oddający...

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2010, 20:45:39 pm »
herbata to daj mi znać w tygodniu abym zdążyła klatkę pożyczyć chwilowo wstrzymałyśmy się z maro z tą klatką skoro nie wiadomo do końca.Nie denerwuj się nic się na to nie poradzi liczą się twoje dobre chęci i wielkie serce.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2010, 14:29:14 pm »
No mam rudą uszatkę u siebie - jeśli chodzi o transport do Katowic i odbiór z Katowic to chyba wszyscy trochę zawinili a najbardziej brak jakichkolwiek informacji, ale uszatka jest, jest śliczna ciemnoruda i ma apetyt - je CC - bo nic co jadła nie dostałam, jest zdenerwowana wczoraj i dzisiaj rano obcekowała cały transporter i klatkę - smród nie do wytrzymania dlatego została wyproszona z klatki bym jej mogla sprzątnąć to. Poszła bardzo chętnie na rekonesans, włazi dosłownie wszędzie i to pcha sie na chama, do nas też podchodzi i tyka noskiem bo jej na drodze stoimy. Bardzo sympatyczny i kontaktowy uszak, jedyne co zaciekawiło mnie szczególnie to że pije bardzo głośno wodę - dałam do miseczki i pije dużo siorbiąc niebotycznie. Sianko wcina CC też dostała rano gałązkę koperku bo nie wiem czy to przez stres tak te ceko robi czy może przez zmianę karmy? Załatwia się ładnie do kuwetki - no oprócz tych ceko. Bardzo sympatyczny rudy uszatek. Aktualnie pozgrzytała na mnie ząbkami jak jej wody dolewałam i z hukiem wywaliła się w klatce na boczek i śpi wyciągnięta jak długa :bunny: W sobotę jedziemy do Białegostoku do nowego domku :krolik
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2010, 20:02:55 pm »
Cieszę się że moja tymczasowiczka będzie taka kontaktowa:)będziemy ją rozpieszczać i miziać.Klateczka będzie na nią juz od jutra czekać jednak:) i mamy nadzieję że tak słodki uszak szybko znajdzie dom stały kto wie może w Białymstoku od razu :)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Jastrzębie - Warszawa- Augustów-okolice Suwałk i z powrotem
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:50:19 am »
proszę o przeniesienie wątku do archiwum
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 12:30:25 pm wysłana przez bosniak »