Autor Wątek: Gdzie sterylizować/kastrować, czyli przychodnie/kliniki warte polecenia  (Przeczytany 104619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kastracja Wrocław :) - szukam pomocy :P
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 13, 2012, 21:34:22 pm »
Cześć.

Kurcze te chrapania małego nie przestają więc chyba muszę wybrać się do dobrego weta.... Tylko teraz już nie wiem kogo bardziej polecacie. Czytałam że dr Dziwak jest całkiem ok? Czy jednak Piasecki? Do czego który z nich się lepiej nada? Już nie wiem którego wybrać... nie chce żeby kicaj był nie wybudzony po kastracji...

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Kastracja Wrocław :) - szukam pomocy :P
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 13, 2012, 21:59:46 pm »
Na doktora Piaseckiego ciężko trafić w gabinecie, mnie zbył mimo, że byłam z bardzo potrzebującym królikiem, olał sprawę. Doktor Dziwak jest dobrym lekarzem, polecam :) jak nie znajdziesz nr tel do niego to napisz pw do: klara703 w sprawie kontaktu do niego. Z dworca łatwo dojechać na kliniki, tylko on przyjmuje do 15 lub 16, nigdy po południu.

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kastracja Wrocław :) - szukam pomocy :P
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 14, 2012, 16:46:59 pm »
Doktor Dziwak jest dobrym lekarzem, polecam

A kastracje też robić u niego?

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kastracja Wrocław :) - szukam pomocy :P
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 21, 2012, 13:36:06 pm »
Cześć.

Kurcze te chrapania małego nie przestają więc chyba muszę wybrać się do dobrego weta.... Tylko teraz już nie wiem kogo bardziej polecacie. Czytałam że dr Dziwak jest całkiem ok? Czy jednak Piasecki? Do czego który z nich się lepiej nada? Już nie wiem którego wybrać... nie chce żeby kicaj był nie wybudzony po kastracji...


Hej miałam taki sam problem z moim królikiem a mimo tego go wykastrowałam... piasecki leczył go od grudcnia i nie wiedział co mu jest...szpikował tabletkami i bardzo bolącymi strzykawkami :(

Poszłam miesiac temu do dr Dziwaka i co? diagnoza była już na 2 wizycie...a wystarczyło tylko pobrać wymaz z nosa( o co prosiłam piaseckiego ale "to nie było potrzebne bo nie ma żadnej wydzieliny")

Okazało się że Nynuś ma drożdżyce w nosku...dostaje lekarstwa i po 1 dniu brania lekarstw przestał charczeć!


Ps. Też robiłam kastracje u Piaseckiego i zawiodłam się bardzo. Tzn zabieg jak najbardziej przebiegł pomyślnie ale nie powiedział mi NIC o termoforze(a wiedział że czekała nas podróż). Biedny NYnuś dochodził do siebie z 3 dni(przez pierwsze 2 leżał w klatce i się trząsł przestał gdy dałam mu tabletki przeciwbólowe) eh nie wspominam tego wszystkiego najlepiej...

Ale wiem jedno... do Piaseckiego już nie wrócę

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kastracja Wrocław :) - szukam pomocy :P
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 21, 2012, 13:38:07 pm »
ps. pełne namiary i nawet mapke dojazu mam do dr dziwaka.

Polecam go z całego serca!

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kastracja Wrocław :) - szukam pomocy :P
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 24, 2012, 22:34:41 pm »
To ja bym bardzo prosiła :D Napewno się przydadzą :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: warszawa- gdzie sterylizować
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 11, 2013, 16:02:12 pm »
Podbijam, czy ktoś jeszcze mógł by sie wypowiedzieć na temat kastracji i sterylizacji w Warszawie?

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: warszawa- gdzie sterylizować
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 12, 2013, 10:31:29 am »
Moja była sterylizowana u dr.Rzepkii  jestem zadowolona. Chociaż szew się zaplątał i w Ogonku musieli się nagimnastykować źeby go zdjąć, ale to już dzieło przypadku.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: warszawa- gdzie sterylizować
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 12, 2013, 14:01:54 pm »
Chociaż szew się zaplątał i w Ogonku musieli się nagimnastykować źeby go zdjąć, ale to już dzieło przypadku.
A czy dr Rzepka robi też z rozpuszczalnym szwem szycie?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: warszawa- gdzie sterylizować
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 12, 2013, 14:56:27 pm »
co krolik to historia, kazdy ma taka lecznice na jaka go stac  :diabelek
i tak np. Michalina byla sterylizowana w zupelnie nieznanej na forum lecznicy i ma sie lepiej niz dobrze za co dokotorowi dziekujemy bardzo  :brawo:

nie sztuka brac duzo za operacje a sztuka dobrze leczyc i operowac ....
zaplatanie sie nici jest dziwne co nie do konca swiadczy o przypadku, rodzaj uzytych nici moze tez znaczaco wplynac na komplikacje pooperacyjne
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 19, 2013, 23:40:53 pm »
Witam,

Zwracam się do wszystkich którzy mają doświadczenie z Ogonkiem i nowo otwartej klinice Pulsvet.

Ogonek stracił świetnych lekarzy do których mieliśmy zaufanie, i teraz z narzeczoną nie jesteśmy pewni co do tych nowych młodych lekarek. Czy ktoś poleca jakiegoś nowego lekarza w Ogonku ?

Wszyscy też piszą o Pulsvecie tej nowo otwartej klinice, głównie o dr. Rzepka, ze jest wspaniała.

Więc bardzo bym prosił o podzielenie się swoim doświadczeniem, i postarać się nas jakoś przekonać do Ogonka lub Pulsvetu, bardzo się martwimy o nasze maleństwa a zabiegi chcemy wykonać w najbliższym czasie dlatego musimy się zdecydować na lecznice i lekarza :(.

Bardzo dziękujemy z góry,
Pozdrawiamy razem z Tuńkiem i Sabinką :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 20, 2013, 00:13:36 am »
Jesli chodzi o Ogonek, to na pewno w kwestii sterylizacji/kastracji polecam doktor Milenę Wojtyś-Gajda i doktor Magdalenę Procyszyn, pozostalych lekarzy znam mało i nie mogę się wypowiedzieć.

Jesli chodzi o Pulsvet - polecam doktor Annę Rzepkę, jesli chodzi o sterylizacje i kastracje, pozostałych lekarzy znam mało i nie mielismy z nimi doświadczeń odnośnie akurat tego typu operacji.

Ważne jest, jakich środków do narkozy używają lecznice, jakich nici, jakiej techniki operacji/szycia/kubraczek czy brak kubraczka i generalnie większe znaczenie ma operacja sterylizacji niż kastracji. Kastracja trwa 5 minut. Znieczulenie o wiele dlużej, no chyba, że byłaby to narkoza wziewna lub propofol.

Rozne są techniki oraz ceny, generalnie wszystko zależy od zasobności portfela.


Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 20, 2013, 10:18:05 am »
Do sterylizacji samicy polecam Ogonka, tam robi ten zabieg tylko dr Procyszyn, dr Gajda miała za dużą przerwę i ja jej nie ufam, nie tylko z tego powodu. Dziś sterylizuje tam u dr Procyszyn Pippi i Lottę. Dr Procyszyn pracuje też w Wetlandii i tam tez robi sterylki i kastracje. Ogonek jest bardzo drogi. Sterylizacjia 330-360 zł. Pobranie krwi przed zabiegiem jest obowiązkowe i ważne tyko tydzień cena 70 zł. Ja zrobiłam je przy okazji wizyty mojej trójki w Pulsvecie. Z lekarzy, którzy tam zostali, to słyszałam co nieco dobrego o dr Denuszek, więc kontrolę będziemy robili tylko u niej.

Do kastracji polecam Pulsvet, tam robi ten zabieg tylko dr Rzepka, inni lekarze nie są chirurgami. Jest taniej niż w Ogonie, a tak samo dobrze. Można trzymać uszaczka cały czas przed podaniem narkozy i całe wybudzanie. Można być przy nim przy wkładaniu welfronu. Zabierają go tyko na 15 minut zabiegu. Z zasłyszanych przeze mnie opinii doświadczonych osób, dr Rzepka nie jest tak dobrym chirurgiem, jak dr Procyszyn. Dopiero się uczy, ale kastrację robi dobrze. Z resztą to prosty zabieg. Ja u niej robiłam kastrację Pirata i wszystko było ok. Badanie krwi nieobowiązkowe i cena chyba 45zł, ja robiłam rozszerzone dziewczynom, wiec zapłaciłam 70 zł. No a lekarzy do kontroli do wyboru du koloru :) Prócz dr Rzepki, bo ma duże braki z interny.

I kastrację i sterylizację robi dr Okapa w Dogerii. Dr Kliszcz ufa mu całkowicie i mówi, że to wspaniały chirurg (wysyłał mnie do niego z podejrzeniem złamania łapinki u Pirata). Niektórzy nawet mówią, że dr Kliszcz jest dobrym lekarzem, ale dr Okapa jest świetnym i dr Kliszcz powinien się od niego uczyć. Ja nigdy u tego lekarza z uszami nie byłam, ale osoby, które robiły tam zabiegi są bardzo zadowolone i polecają. Kilka dni temu dwa królisie z SPK z Wawy miały u niego kastracje. Dr pomaga SPK i Wawa ma tam bezpłatny hotel dla królasów. Klinika na pierwszy rzut oka nie obudziła we mnie zaufania (byłam tam, gdy przyjmował u nich krótko dr Kliszcz), ale według opinii innych osób, dr jest wspaniały. Z upływem czasu i ja się do niego przekonałam i zrobiłabym u niego operację, gdyby zaszła taka potrzeba. Dogeria jest tańsza niż Ogonek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 20, 2013, 10:32:59 am »
Z ciekawości - co to za badania krwi za 70 zł? Morfologia z biochemią czy coś jeszcze?


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 20, 2013, 10:43:44 am »
Z ciekawości - co to za badania krwi za 70 zł? Morfologia z biochemią czy coś jeszcze?
A takie cuś dostałam:



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 20, 2013, 11:05:17 am »
dzięki PippiLotta, moja ciekawość została zaspokojona  ;-)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 20, 2013, 12:24:50 pm »
Do sterylizacji samicy polecam Ogonka, tam robi ten zabieg tylko dr Procyszyn, dr Gajda miała za dużą przerwę i ja jej nie ufam, nie tylko z tego powodu. Dziś sterylizuje tam u dr Procyszyn Pippi i Lottę. Dr Procyszyn pracuje też w Wetlandii i tam tez robi sterylki i kastracje. Ogonek jest bardzo drogi. Sterylizacjia 330-360 zł. Pobranie krwi przed zabiegiem jest obowiązkowe i ważne tyko tydzień cena 70 zł. Ja zrobiłam je przy okazji wizyty mojej trójki w Pulsvecie. Z lekarzy, którzy tam zostali, to słyszałam co nieco dobrego o dr Denuszek, więc kontrolę będziemy robili tylko u niej.

Do kastracji polecam Pulsvet, tam robi ten zabieg tylko dr Rzepka, inni lekarze nie są chirurgami. Jest taniej niż w Ogonie, a tak samo dobrze. Można trzymać uszaczka cały czas przed podaniem narkozy i całe wybudzanie. Można być przy nim przy wkładaniu welfronu. Zabierają go tyko na 15 minut zabiegu. Z zasłyszanych przeze mnie opinii doświadczonych osób, dr Rzepka nie jest tak dobrym chirurgiem, jak dr Procyszyn. Dopiero się uczy, ale kastrację robi dobrze. Z resztą to prosty zabieg. Ja u niej robiłam kastrację Pirata i wszystko było ok. Badanie krwi nieobowiązkowe i cena chyba 45zł, ja robiłam rozszerzone dziewczynom, wiec zapłaciłam 70 zł. No a lekarzy do kontroli do wyboru du koloru :) Prócz dr Rzepki, bo ma duże braki z interny.

I kastrację i sterylizację robi dr Okapa w Dogerii. Dr Kliszcz ufa mu całkowicie i mówi, że to wspaniały chirurg (wysyłał mnie do niego z podejrzeniem złamania łapinki u Pirata). Niektórzy nawet mówią, że dr Kliszcz jest dobrym lekarzem, ale dr Okapa jest świetnym i dr Kliszcz powinien się od niego uczyć. Ja nigdy u tego lekarza z uszami nie byłam, ale osoby, które robiły tam zabiegi są bardzo zadowolone i polecają. Kilka dni temu dwa królisie z SPK z Wawy miały u niego kastracje. Dr pomaga SPK i Wawa ma tam bezpłatny hotel dla królasów. Klinika na pierwszy rzut oka nie obudziła we mnie zaufania (byłam tam, gdy przyjmował u nich krótko dr Kliszcz), ale według opinii innych osób, dr jest wspaniały. Z upływem czasu i ja się do niego przekonałam i zrobiłabym u niego operację, gdyby zaszła taka potrzeba. Dogeria jest tańsza niż Ogonek.

A jak uszaki twoje ? Już po zabiegu :), jeśli możesz to opowiedz jak było z tym lekarzem Dr. Procyszyn. Być może tak zrobimy i kastracje u Pulsvet a sterylka w Ogonku... oj.... nie lubię tego stresu :(.

Offline ziabak

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 21, 2013, 08:32:44 am »
Cytrynka była sterylizowana w Dogerii, Cwaniak i Kubuś kastrowani też tam - bardzo dobrze wszystko było po zabiegach, żadnych problemów. Dr Wojtyś - Gajda sterylizowała moją Ryśkę ale to było 11 lat temu :) i to była pierwsza sterylka królicy jaką wykonała pod okiem dr. Bieleckiego - również wszystko było OK a Ryśka dożyła 12 lat i gdyby nie choroba zwyrodnieniowa serca to pewnie jeszcze by żyła...
Uważam, że dużym plusem jest to, czy królik po zabiegu może przynajmniej dobę spędzić w lecznicy pod okiem lekarza, bo zabranie go zaraz po zabiegu nie jest wg mnie dobrym pomysłem. Nie zawsze da się w domu trafnie zdiagnozować stan królika po zabiegu, a w przypadku gdyby coś się działo - mozna nie zareagować w porę. W lecznicy ta pierwsza doba jest pod kontrolą.

Offline Inkaa93

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Sterylizacja. Łódź.
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 23, 2013, 17:48:29 pm »
Zakładam nowy wątek, bo nigdzie nie znalazłam aktualnych informacji. Czy ktoś sterylizował swoją uszatkę w Łodzi i jest zadowolony z zabiegu jak i opieki ?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogonek czy Pulsvet - Gdzie Kastrować/Sterylizować ?
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 25, 2013, 12:17:14 pm »
Miałam z moją opinią na temat sterylizacji w Ogonku poczekać do zdjęcia Pippi i Lottcie szwów, ale dzisiaj rano miarka się przebrała i nie będę już z tym dłużej zwlekała. NIE POLECAM WYKONYWANIA STERYLIZACJI W OGONKU, ZA TO JAK NAJBARDZIEJ POLECAM DR PROCYSZYN JAKO WSPANIAŁEGO CHIRURGA RÓWNIEŻ DO STERYLIZACJI. Moje małe czują się dobrze i wygląda na to, że może być już tylko lepiej :)

Nie mam siły już pisać tego wszystkiego od nowa, bo nie minęło jeszcze nawet pięć dni, od sterylizacji moich dziewczynek i cała jestem w nerwach, więc wrzucam tutaj treść maila do dr Wojtyś-Gajdy wyrażającego moje niezadowolenie ze świadczonych przez Ogonek usług i wyjaśniającego moje powyższe słowa.

Cytuj
Pani doktor, pisze do Pani, aby wyrazić moje niezadowolenie ze świadczonych w Pani lecznicy usług.

Moje dwie królinki Pippi i Lotta były sterylizowane w Pani lecznicy przez wspaniałą doktor Procyszyn w środę w ubiegłym tygodniu. Nie ukrywam, że gdyby nie fakt, iż zabieg ten w Państwa lecznicy wykonuje darzona zaufaniem wielu osób dr Procyszyn, wybralibyśmy inna lecznice. Przed zabiegiem zrobiłam rozszerzone badanie krwi (lekarze z pani leczniczy nie widzieli w nich żadnych nie prawidłowości) i dostałam zgodę od ich lekarza prowadzącego (dr Kliszcza) na sterylizację samiczek.

Zacznę od tego, że dwukrotnie dzwoniłam do Państwa lecznicy przed zabiegiem, aby powiedzieć, że chce, aby moje samiczki miały po operacji założone kaftaniki i upewniałam się, czy są one dostępne i czy nie trzeba ich zamówić lub zarezerwować, po czym po operacji odebrałam jedną z królinek w za dużym na nią kaftaniku, który nie dawał jej możliwości należytego wypróżniania. Kaftaniki są dostępne na allegro i mogłam je zakupić we właściwym rozmiarze wcześniej i przywieźć je do lecznicy razem z
moimi królikami. Dopiero dziś kurier przyniósł mi kaftanik w odpowiednim rozmiarze dla mojej Lottki, a powinna go mieć od początku.

Będąc świadomą, że w hurtowniach brakuje leku Bio-Lapis podczas tych samych rozmów upewniałam się również, że lek ten jest u Państwa dostępny i dostałam informację, że jest jeszcze 25 saszetek i nie ma z nim problemu i nie trzeba rezerwować. W momencie odbierania samiczek okazało się, że leku wcale nie ma u Państwa, że jest wpisany w stan, ale nie można go zakupić, bo go po prostu nie ma. Lek ten dostępny jest od reki w sklepie internetowym Świat Czterech Łap i mogłam go również zamówić
wcześniej. Samiczki moje dostały ten lek z opóźnieniem, bo dostawa leku, nawet kurierem, trwa dwa dni. Zaproponowali mi Państwo Lakcid, ale on nie jest tak dobry, jak Bio-Lapis, więc dlaczego miałabym chcieć go nim zastąpić?

Jedna z moich samiczek była ułożona niedbale w transporterku, w którym ją odbierałam. Transporterek ma zamknięcie od góry i od boku, tak więc niemożliwością było przeoczenie tego. W transporterku był kocyk, a na nim podkład ułożone tak, aby zabezpieczać zwierzę również po bokach na czas transportu. Mała została położona bez jakiegokolwiek zastanowienia na złożonych do środka transporterka bokach kocyka i pościąganym podkładzie (pewnie zwichrowała go przy wyciąganiu do zabiegu). Sama musiałam
małej poprawić ułożenie i to, na czym leżała. Dodam jeszcze, że przy oddawaniu królika do zabiegu dałam również zapasowe podkłady i ręczniki do przykrycia dziewczynek, które to nie zostały wykorzystane. Nawet zapomniano by mi je oddać, gdybym o tym nie przypomniała.

Następnie nie zapytano się mnie, czy chcę leki przeciwbólowe i antybiotyki dla królinek w formie tabletki, czy iniekcji. Dostałam tabletki, a dla moich królinek i mnie jest to wielce uciążliwy sposób podawania leku. Leki co prawda zostały zmienione, na podawane podskórnie, i wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że przygotowano je dla mnie w zbyt małej dawce (wszystkie strzykawki z antybiotykiem). Okazało się to zupełnie przypadkiem podczas mojej dzisiejszej wizyty w Ogonku będącej
konsekwencja nieprawidłowego nałożenia przez Państwa igieł na strzykawki (przy robieniu czwartego zastrzyku lek poleciał na zewnątrz strzykawki w przeciwną stronę, niż miał, a dodatkowo przy wyciąganiu strzykawki igła została w ciele króliki). Po prostu brakowało mi jednej dawki i przyszłam dokupić ją u Państwa w leczniczy. W gabinecie dr powiedziała mi, że dawka, jaką samiczki dostały, była za mała i powinny dostawać od początku połowę większą dawkę antybiotyku. Dodam jeszcze, że po
sprawdzeniu wszystkie igły były nie do końca wciśnięte na przygotowanie przez państwa strzykawki z lekiem.

Na koniec dodam jeszcze, że Panie recepcjonistki z Pani lecznicy udzielają telefonicznie lub przy biurku recepcyjnym informacji sprzecznych z prawdą narażając tym właściciela i jego zwierzaka na negatywne konsekwencje zdrowotne. Przykładowo według jednej z Pań recepcjonistek nie stosuje się u królików przed sterylizacją żadnej diety.

Reasumując, jestem bardzo niezadowolona ze sposobu obchodzenia się z pacjentami i ich właścicielami w Pani klinice. Niekompetencja jej niektórych pracowników jest ogromna i może grozić pupilom i ich opiekunom ogromnymi negatywnymi konsekwencjami szczególnie zdrowotnymi, ale również finansowymi. Dodając do tego brak możliwości umówienia się na konkretną godzinę chociażby u jednego lekarza pracującego w lecznicy danego dnia, pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że sytuacja nigdy nie zmusi mnie do
tego, abym z czymkolwiek innym, poza operacją u dr Porocyszyn (choć mam nadzieje, że mojej małe nigdy już ie będę musiały być operowane), musiała przychodzić do Państwa z moimi trzema królikami.

Pytała się mnie Pani dlaczego napisałam na fanpage'u Ogonka na FB, że źle się w nim dzieje, oto moja odpowiedź.