Autor Wątek: zioła - gdzie kupić  (Przeczytany 16342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 23, 2010, 10:37:44 am »
U nas nie ma giełd zoologicznych, jest giełda niedaleko, ale sprzedają taki szajs, że szkoda gadać i bardziej dla psów czy kotów :/

Dokładnie- porcja na raz i... ja daję 3 uszom i już nic nie ma :( właśnie szukałam czy nie mają większych paczek czy coś, ale nie moge nigdzie znaleść. Jak ktoś będzie coś wiedział to bardzo prosze o info :) :bukiet:

Shaiya

  • Gość
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 23, 2010, 10:42:10 am »
Ja jedynie u mnie w zoologicznym kupowałam "sianko ziołowe". Zbiór suszków takich jak właśnie babka, mleczyk, koniczynka, suszona marchewka. Wielkość jest taka jak belka sianka zoologicznego.

teraz zbieram sama.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 23, 2010, 13:22:25 pm »
Myszko kochana - rozejrzyj się w UK za ziołami dla koni :lol na bank muszą być, przecie są koniarze w Brytfanii :lol

w PL Zuzala ma w ofercie, ale "małe" paczuszki - 500g http://www.konie.zuzala.com/?p=produkty
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 23, 2010, 13:24:43 pm »
Poszłam za Twoja uwaga i wpisałam na ebay-u :lol faktycznie są nawet kilogramowe :lol

Dzięki wielkie za odtumanienie mojego myślenia :lol :bukiet:

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 23, 2010, 13:56:55 pm »
niby takie maleńkie króliczki, a żro jak kunie :diabelek
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Shaiya

  • Gość
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 23, 2010, 14:11:51 pm »
Gorzej niz konie :D

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:00:18 pm »
Znalazłam parę stron internetowych gdzie mają suszki :) na ebayu nistey te koskie to granulki są.

Znalazłam tez produkty ziołowe zrobione na puder jako dodatek do zywienia. Ogólnie jakos mnie to nie przekonuje :/ wole jak królik chrupie widoczny liść niż zasnanawia się co za papke wpiernicza :/

Celticgirl

  • Gość
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:42:23 pm »
Mysza, w Krakowie są giełdy zoologiczne. za 2 tyg pewnie tam pojadę jak będzie coś fajnego to dam znać i mogę ci wysłać jak by co

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:57:49 pm »
Celtic, ja byłam kiedyś na giełdzie na Bronowicach (jeżeli o tej mówisz) - sprzedają tam zwierzaki  :( + to, co w sklepach zoologicznych.
w mojej opinii strata czasu, nerwów i pieniędzy (płatny wstęp)
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Celticgirl

  • Gość
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 23, 2010, 18:03:58 pm »
Skoro tak to pewnie masz rację. ja bym chciała zobaczyć czy kupię coś taniej. Z ziołami w większej ilości to jest ciężko bo produkuje je tylko kilka firm i to idzie na rynek detaliczny. nikt dla dużej hodowli królików pewnie nie kupuje ziół

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 23, 2010, 18:38:42 pm »
może coś tam ciekawego znajdziesz... jak my byliśmy to była bida z nędzą,  zwierzaczków szkoda mi było...zdołowała mnie ta giełda tylko :(
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Celticgirl

  • Gość
Odp: zioła - gdzie kupić
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 23, 2010, 22:27:12 pm »
Jadwinia, ja tego najbardziej się boję!! w każdym razie to dopiero za kilka tygodni. może poszukam jakiejś hurtowni zoologicznej, wiem że są takie w krk żeby chociaż trochę oszczędzić. Co do giełdy to znajomy tam jeździ i mówił że ostatnio się bardzo poprawiło