Autor Wątek: Skąd macie swojego królika?  (Przeczytany 86953 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ulcix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
    • suwaczki
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Triss i Auti
Odp: Skąd macie swojego królika?
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 06, 2015, 18:04:44 pm »
Witam,
Ja swoją Triss odkupiłam od faceta z dziewczynką,bo nie mieli czasu na opiekę,choć pewnie chodziło o to że sprawiała problemy,jest dość ciekawska i nie lubi nudy. Patrząc jak teraz przychodzi do mnie lub do mojego chłopaka,albo podczas trzymania na rękach jest spora różnica niż jak robili to "opiekunowie" wcześniejsi.
Auti adoptowany przedwczoraj z SPK, powoli przekonuję się do nas i do większej od siebie samicy, króliczek aniołek póki co  :* ale mam nadzieję że jak strach minie to pokaże swój charakterek  :diabelek

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Skąd macie swojego królika?
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 06, 2015, 21:24:25 pm »
Witaj Ulcix.Byłam WO Autiego .Miło ,ze będziesz z nami , że Auti będzie z nami , no i jego powabna małżonka .
Liczę na zdjęcia maluchów . :bunny:

Offline Ruda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Allah
Odp: Skąd macie swojego królika?
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 21, 2015, 01:28:51 am »
Ja swojego wzięłam z pesudo- hodowli. Miał być karzełkiem Tedy, ale chyba nie jest. Jest troszkę za duży, jak stwierdziła Pani weterynarz (ponad 1,5kg) ale i tak nie zamieniłaby go go na innego. Bywa wredny, ale jest kochany.

Offline retalko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Sztuczne choinki i ozdoby świąteczne
  • Lokalizacja: opolskie
Odp: Skąd macie swojego królika?
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 25, 2015, 15:43:28 pm »
witam wszystkich,

ja swojego pierwszego królika dostałem od dziadka

Offline Malykrolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Na pomorzu ;-D
  • Moje króliki: Pysia
  • Pozostałe zwierzaki: Kotka Layla
Odp: Skąd macie swojego królika?
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 05, 2016, 19:05:35 pm »
Ja swoją królicę kupiłam w sklepie zoologicznym
Wiem, że powinno się adoptować, ale nie mogłam jej się oprzeć
Poza tym wszystkie adopcje które znalazłam były w miastach znajdujących się daleko ode mnie

Offline Bonnie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szkocja
  • Moje króliki: Bonnie, Bella
Odp: Skąd macie swojego królika?
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 28, 2016, 00:16:48 am »
Moje dziewczynki zostały adoptowane :) pierwsza Bonnie 17 sierpnia 2015 roku w wieku 10 miesięcy została przywieziona do nas 'na tydzień, a pozniej wlasciciel (jeżeli można go tak nazwać) chcial ją wypuścić do lasu. Została u nas i kochamy ją a ona nas ;) Bonnie jest bezklatkowcem więc ma dużo swobody :)

Druga dziewczynka Bella również adoptowana. Pierwszy raz zobaczyłam ją 1 czerwca tego roku jako królik przekazany do adopcji. Wlasciciel oddał ją do sklepu gdyż nie był w stanie poradzić sobie z jej chorobą. Otóż Bella ma pasterelle :( Gdy tylko ją zobaczyłam wiedziałam że musi być moja, aż płakałam jak ją zobaczyłam i nie umiem wytłumaczyć dlaczego. 3 czerwca przyjechałam po nią i był to ostatni dzwonek bo chcieli ją uśpić bo przez 3 miesiące nikt nie zainteresował sie chorym kroliczkiem :( Bella w wieku 8 miesiecy trafiła do nas ;) codziennie walczymy z pasterella ale wola życia Belli jest silniejsza niż choroby ;)