Autor Wątek: Kto chce pisać artykuły do animalia.pl ?  (Przeczytany 3083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Kto chce pisać artykuły do animalia.pl ?
« dnia: Grudzień 27, 2007, 10:04:20 am »
hej

Animalia.pl zgodzila sie wrzucac na swoja strone glowna artykuly o krolikach, pielegnacji ich, zdrowiu, doborze wlasciwej klatki itd wraz z reklamami naszego stowarzyszenia i adopcji i linkami do naszych akcji.

Trzeba by pisac takie artykuly regularnie. Wysylac im tez odpowiednie nasze bannery, ulotki, aby byly umieszczane na ich stronie.

Czy ktos sie chce tego podjąc albo stworzyc zespol redaktorski do pisania takich artykulow?

Przypominam ,ze na animalię jest 80 tysiecy wejsc dziennie i dzieki temu nasze krolki adopcyjne moga zyskac pomoc.

Na glownej stronie http://animalia.pl jest nasz plakat "nie kupuj zwierzat na prezent". Po Świetach zniknie.

hubert33

  • Gość
Odp: Kto chce pisać artykuły do animalia.pl ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2010, 22:55:46 pm »
przesłałem notkę o MISIU. Myślę, że warto by było aby na tej stronce z której korzysta wiele osób też znalazł się ten APEL MISIA.

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kto chce pisać artykuły do animalia.pl ?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2010, 14:48:54 pm »
Jak czesto takie artykuly trzeba by podsylac? Jesli raz w tyg to moge pomyslec, jesli czesciej to moze byc kiepsko bo juz pisze na jeden portal artykuly i troche czasu mi na nie schodzi.

edit: dopiero teraz zobaczylam jak stary jest pierwszy post :p sorry.. czy jest to w ogole jeszcze aktualne?

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']