Autor Wątek: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...  (Przeczytany 8238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« dnia: Lipiec 01, 2010, 15:15:33 pm »
Po wygryzaniu ran po szczepionce,po przerośniętych zębach czas teraz na oddawanie za mało moczu.Nie wiem co sie dzieje.Rano jak wstałam to w jej domku tam gdzie ma toaletę było mało nasiusiane.Wróciłam z pracy i było tyle samo co z nocy.Dałam jej teraz wode siłe i gałązkę mniszka lekarskiego.Teraz spi,zobaczymy co pozniej.Dostaje krople do oczu z powodu infekcji FUCITHALMIC VET nie wiem moze to po tym ???

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2010, 15:29:50 pm »
A miała stwierdzonego gronkowca? Bo ten płyn do oczy to przede wszystkim przy gronkowcu sie podaje.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2010, 15:30:24 pm »
Dawkowanie i sposób podawania Jedna kropla należy wkroplić do oczu raz lub dwa razy na dobę. Leczenie należy kontynuować przez co najmniej 24 godziny po oko nie wróciło do normy. Jeśli odpowiedź kliniczna nie jest oczywiste, po upływie 5 dni od rozpoczęcia podawania, diagnostyka powinna być przywrócona.
 Jeśli zwierzę ma jeden zainfekowany oka, może być wskazane w leczeniu obu oczu, aby zapobiec przenoszeniu infekcji. W takich przypadkach lepiej jest w leczeniu zakażonych oko, aby uniknąć przeniesienia zakażenia przez dyszę rury.
 U kotów, możliwość pierwotnej przyczyny powinny zostać zbadane i poddane obróbce w miarę możliwości.
 U królików, zapalenie spojówek może być związane z Zapalenie woreczka łzowego i / lub cierpi na choroby zębów. W takich przypadkach, odpowiednie dodatkowe leczenie powinno być wszczęte.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2010, 15:45:49 pm »
Powiedziała ze tylko infekcja i nic innego (JA CHYBA KTÓREGOS PIEKNEGO DNIA STRZELE W ... TEJ WETERYNARZ !!).Niusieńce ropiały oczka,nie było to silne ropienie ale inne niz śpiochy,a my na wszystko reagujemy szybko zaraz w auto i do kliniki.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2010, 15:46:38 pm »
Monika weta zmień i idz do innego. Poważnie, bo ta pani "weterynarz" to tylko szkodzi a nie pomaga jak widze :/

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:15:23 pm »
Tutaj chyba bardziej zalezy na kasie.Nie mam juz siły do tej uk ....

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:16:54 pm »
Poz tym ten lek jest stosowany również u psów i kotów.


Podajesz tak jak jest na ulotce?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:20:10 pm »
Opis sterylne, lepki krople do oczu 1% wodny preparat uwalnianie kwas fusydowy PhEur konserwowany benzalkoniowy chlorek 0,01 PhEur%. Substancje pomocnicze: wersenian disodowy, mannitol, karbomer, wodorotlenek sodu, woda do wstrzykiwań.


 Aby uzyskać informacje na temat prezentacji Fucithalmic Vet krople do oczu, kliknij tutaj Fucithalmic Vet krople do oczu Prezentacja używa trybu działania kwas fusydowy jest aktywny przeciw Staphylococcus aureus, w szczególności przeciwko Staphylococcus intermedius biotyp, który stanowi wspólny izolat z klinicznych przypadków psów zapalenie spojówek .
 W kota, zakażenie bakteryjne oczu jest zwykle wtórne do wirusowe zakażenie chlamydiami lub mykoplazmatycznych lub urazu. Wśród różnych bakterii stwierdzono, Staphylococcus spp.. uznawane są za wrażliwe na kwas fusydowy.
 W królika, infekcji oczu związane są z różnych organizmów, które są wrażliwe na kwas fusydowy, które są najczęściej gronkowce.
 Trwałych o przedłużonym uwalnianiu zapewnia zatrzymanie w worka spojówkowego. Raz lub dwa razy na dobę aplikacji zapewni poziom hamowania kwas fusydowy przeciwko wrażliwych organizmów. Badania wykazały, że kwas fusydowy przenika również do rogówki i przedniej komory u ludzi i królików.
 Wskazania Psy: W miejscowym leczeniu zapalenia spojówek związane z Staphylococcus aureus, w szczególności, Staphylococcus intermedius biotyp.
 Koty: Do miejscowego leczenia zapalenie spojówek związane z wtórnym zakażeń gronkowcowych.
 Króliki: Do miejscowego leczenia zapalenie spojówek związane z gronkowcowych zakażeń.

 Aby uzyskać informacje dotyczące korzystania z Fucithalmic Vet krople do oczu, kliknij tutaj Fucithalmic Vet krople do oczu Używa Dawkowanie Dawkowanie i sposób podawania Jedna kropla należy wkroplić do oczu raz lub dwa razy na dobę. Leczenie należy kontynuować przez co najmniej 24 godziny po oko nie wróciło do normy. Jeśli odpowiedź kliniczna nie jest oczywiste, po upływie 5 dni od rozpoczęcia podawania, diagnostyka powinna być przywrócona.
 Jeśli zwierzę ma jeden zainfekowany oka, może być wskazane w leczeniu obu oczu, aby zapobiec przenoszeniu infekcji. W takich przypadkach lepiej jest w leczeniu zakażonych oko, aby uniknąć przeniesienia zakażenia przez dyszę rury.
 U kotów, możliwość pierwotnej przyczyny powinny zostać zbadane i poddane obróbce w miarę możliwości.
 U królików, zapalenie spojówek może być związane z Zapalenie woreczka łzowego i / lub cierpi na choroby zębów. W takich przypadkach, odpowiednie dodatkowe leczenie powinno być wszczęte.


 Aby uzyskać informacje dotyczące dawkowania i podawania Fucithalmic Vet krople do oczu, kliknij tutaj Fucithalmic Vet krople do oczu Dawkowanie i sposób podawania Stosować wyłącznie u zwierząt.
 Nie stosować u królików przeznaczonych do spożycia przez ludzi.
 Nie powinny być stosowane w przypadkach zapalenia spojówek związane z Pseudomonas spp..
 Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników: nadwrażliwość przerwać stosowanie, jeśli rozwija się z produktem.
 Należy dołożyć wszelkich starań w celu uniknięcia zanieczyszczenia zawartości podczas użytkowania, oraz w celu uniknięcia dyszy mające bezpośredni kontakt z okiem. Należy unikać dotykania palcami końcówki rury.
 Umyć ręce po stosowaniu produktu.
 Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 Nie należy używać tej samej rury w leczeniu różnych zwierząt.
 Wyłącznie do użytku zewnętrznego.


 Aby uzyskać informacje, przeciwwskazania, ostrzeżenia, etc z Fucithalmic Vet krople do oczu, kliknij tutaj Fucithalmic Vet krople do oczu przeciwwskazania, ostrzeżenia, itp. Więcej informacji na temat Fucithalmic Vet krople do oczu, kliknij tutaj Fucithalmic Vet krople do oczu Więcej informacji POM-Prawne V - tylko na receptę lek - lekarz weterynarii POM-Vs mogą być przepisane przez weterynarza. Mogą one być wydawane przez lekarzy weterynarii lub farmaceutów.


translator pokazał takie tlumaczenie, wiec niektore rzeczy sa bzdurne :oh:

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:21:39 pm »
Podaje 2 razy dziennie po kropli na oko.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:22:54 pm »
Ile juz podajesz ten preparat?

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kolejny problem:(Coś UK tam nie służy ...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:37:43 pm »
Od wtorku.