Autor Wątek: Kali okolice Myszkowa  (Przeczytany 3591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uszata_panna

  • Gość
Kali okolice Myszkowa
« dnia: Czerwiec 19, 2010, 22:09:33 pm »
Witam, jest tu ktoś  okolic Myszkowa(woj.Śląskie)? Ktoś kto mógłby zająć się Kalim przez kilka dni w sierpniu, Dziś to Niekastrowany samiec (do sierpnia może zdążę już murzyna wykastrować :hmmm) Spokojny, nie niszczący wolnobiegajacy, Korzysta z kuwety (czasem zdarza mu się w miejscu siknąć) Bobków oczywiście nie dotyczy  :icon_mrgreen, Zaszczepiony(czekamy na powtórkę :oh:). Nie biega po panelach,płytkach (Mam kocyk który mogę zostawić wraz z nim) Wyprawiam oczywiście z całą wyprawką (Klatka, dwie kuwety miseczki paśniki domek misio,koc przed klatkę, prześcieradełka na wykładane do klatki żwirek i siano zostawię, Nie je granulatu (Jeśli masz królika i je dobry granulat, zapłacę za niego może też przez ten okres go jeść, albo kupię sama paczkę i też dorzucę, jedynie będzie koniecznośc kupna warzywek i owoców, mogę dać własne z pola na dzień/dwa ale potem już nie będą super świeże więc będzie konieczność kupna, proszę wiec zbierać rachunki za jego żywienie(warzywa owoce) po przyjeździe ureguluję,) dorzucę też gałązki i trochę ziółek oraz suszek) Co do uregulowania w razie choroby  proszę wybrać się do dobrego veta w trybie natychmiastowym i wziąśc jakieś zaświadczenie co do rzeczywistości tej wizyty i kwoty na nią zapłaconej takich sprawa też nie przewidzę, płacę po przyjeździe. A książeczkę zdrowia też zostawiam oczywiście
Tak jak widać  pokryję koszty jego wizyty a nawet dorzucę coś dla twojego króla (jeśli masz)  :DD

Jedynie doświadczone osoby!

termin nie jest mi bliżej znany, będzie to okres niecałego tygodnia,

nie chcę zostawiać go w domu gdyż wyjeżdżamy cała rodziną a babcia czy kuzyni nie potrafią zając się królikiem(nawet kuwety nie posprzątają, nie umyją warzywek nie nie potrafią określic ile to jest plasterek marchewki i troszkę kopru, nie zabiorą do veta itp.)

Uszata_panna

  • Gość
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2010, 13:13:18 pm »
A Częstochowa? Tam też mogę go podrzucić mama się upiera żebym jechała na razie odpieram ataki ale potem nie wiem jak będzie.

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2010, 16:32:37 pm »
jakby nikt sie nie znalazł to ja mogę się małym zaopiekować przez te pare dni o ile nie byłby to zbyt duży kłopot żeby go tu do mnie podrzucić :)

Uszata_panna

  • Gość
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2010, 17:13:55 pm »
Dziękuje, zobaczymy, myślę że jakoś się dogadamy.
Jesteś z Bielsko-Białej?
Mogłabyś w razie czego troszkę pod niego podjechać?

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2010, 17:18:06 pm »
jestem z okolic Bielska ale myślę że mogłabym gdzieś po niego podjechać :)

Uszata_panna

  • Gość
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2010, 17:36:27 pm »
Dokładnie To Czechowice? (chce spr na mapie jak to daleko ode mnie :) )
Dziękuję w razie czegoś dam Ci znać przed wyjazdem gdzie trzeba było się po niego wybrać
Termin jak pisałam w sierpniu, nie więcej niż tydzień.

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2010, 17:55:44 pm »
tak Czechowice pisze Bielsko bo jest bardziej znane aniżeli Czechowice :P

Uszata_panna

  • Gość
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2010, 18:04:08 pm »
ok :))

Uszata_panna

  • Gość
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 15, 2010, 14:02:51 pm »
Wiewcia Rodzice stwierdzili że to za daleko a wyjazd może być z dnia na dzień. Dziękuję za chęci

Obecnie zgodziła się kuzynka go na te kilka dni zabrać, mimo że za królami nie przepada to wiem że potrafi trzymać się zasad i posprząta, nakarmi.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Kali okolice Myszkowa
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:13:42 am »
proszę o przeniesienie wątku do archiwum