Autor Wątek: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?  (Przeczytany 37824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:21:29 pm »
prawda, magdam ? :lol
w koncu kazdy ma jakies swoje zdanie, wiec jesli sie chce je spelnic
to trzeba samemu działac hihi :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:29:45 pm »
ja raczej nie.. w pierwszej turze 10 kandydatow - mysle, ze jak ktos realnie i obiektywnie obserwuje poczynania polityczne potrafi sposrod nich wybrac tego, z ktorym chociaz po częsci sie zgadza.

:) no widzisz nie wszyscy potrafią :D

nie pojmuje jak komuś chce się iść oddać nie ważny głos, ale oczywiście wybór szanuje, tyle, że mi by się po to tyłka ruszyć nie chciało :PP

no mi się chciało, wzięłam psa na spacer i poszłam :D spełniłam swój obywatelski obowiązek i "mam prawo marudzić" jak mi się nie będzie coś podobało :D (żart)

P.S uważam, że lepiej oddać głos nieważny niż nie iść na wybory w ogóle, ale tak to już jest z polityką, że zawsze będą spory ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 14:33:27 pm wysłana przez alana »

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:33:46 pm »
alana - hihi, no niby mozesz :P masz poparcie u Szyca czy kto to tam był.. :P
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:34:19 pm »
no nie wiem, ja mysle ze bys potrafila, chyba ze naprawde nie lubisz polityki :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:54:49 pm »
mysza, co w tym niezrozumiałego :> ??
nie ma polityka, ktory ma dokładnie takie same poglądy jak Ty - dlatego wybiera się człowieka o <<zbliżonych>> poglądach.
ktos np moze byc przeciw aborcji i eutanazji - jesli to jest dla niego wazne to niech poprze osobe, ktora jest temu przeciwna.

myszko, nie widzisz roznicy miedzy "miec takie same poglądy"
a "mieć poglądy podobne do kogos, z ktorymi po częsci sie zgadzasz" ?? :&gt;

ja napisalam to wyraznie, nie rozumiem pytania Twojego tylko :P
bo moja wypowiedz jest oczywista :lol te dwa wersy, ktore zacytowalas
tworzą calosc, nie wykluczają sie..

Niestety nie ma polityka o chciaż zbliżonych poglądach do moich, chociaż gruntowniej przepatrując jest paru którzy może mają, ale reszta ich poglądów zupełnie mi nie pasuje :) Bo albo ma poglądy takie jak ja albo ma zbliżone :)
Piszeż, że żaden nie ma takich poglądów jak my a za chwile, że mamy wybrać takich, który ma chociaż podobne do naszych :D chyba raczej powinno być, albo nie ma wogóle, albo ma pewne aspekty podobne do naszych poglądów :) Albo nie ma, albo ma :) Poprostu :)

Ja nie poszłam, nie wypełniłam mojego obowiązku obywatelskiego, chociaż skłonna byłam zaglosować w ostateczności, jednak pokonała mnie praca weekendowa :)
Gdyby była rubryka "nie wybieram" żadnego to poszłabym i zagłosowała :) Dla mnie bardziej liczą się wybory do sejmu czy senatu- prezydent momo, że ma władzę, to jednak decyjze podejmuje własnie sejm czy senat :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 14:56:44 pm wysłana przez mysza »

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:06:14 pm »
myszko, ale nie ma polityka o takich samych pogladach jak Twoje !
zaden czlowiek takiego polityka nie znajdzie.

ale czy to znaczy, ze nikt nie powinien isc na wybory ?

ja głosowałam na kandydata, z ktorego niektorymi pogladami sie nie zgadzam, ale na wiele rzeczy patrzy podobnie jak ja.
zaglosowalam tez dlatego ze konkurenci maja poglady, z ktorymi sie nie zgadzam i nigdy nie zgodze. wedlug tego co mowisz wyborow powinno wcale nie byc - no chyba ze dla samych kandydatow :lol

napisalam ze są politycy, ktorzy maja pare podobnych pogladow a nie ze najpierw ich nie maja a potem maja - nie zrozumialas mnie ?..
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:17:55 pm »
Nie chodziło mi o to co napisałas w ostatniej linijce :oh:

Jest polityk A i B. Polityk A ma poglądy ZGADZAJĄCE SIĘ TROCHĘ Z MOIMI, ale też ma takie które mi NIE PASUJĄ. Polityk B NIE MA ŻADNYCH POGLĄDÓW, KTÓRE MI PASUJĄ/ODPOWIADAJĄ MI. To jest chyba logiczne :) w moim przypadku politycy A i B nie mają ŻADNYCH pasujących do mnie kryteriów i dlatego nie poszłam zagłosować :) Jest polityk na którego poszłabym zagłosować w 100%, ale niestety nie startował :) 

Doskonale cie rozumiem :) Jednak moje zdanie jest takie, a nie inne i skończyłam już ta dyskusje, bo do nieczego nie prowadzi :)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:24:43 pm »
jak to do niczego nie prowadzi.. prowadzi do wyjasnienia tego, o czym rozmawiamy.. chyba ze masz to gdzies :] to ja tez koncze.
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:29:21 pm »
No ale do wyjasnienia czego? :lol
Tego, że ja nie zagłosowałam? Każdy ma inne poglądy i nie nalezy ich na siłę zmieniac :)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:36:02 pm »
m.in to ze wyjasnilam Ci w postach o co mi chodzi, a Ty w swoich - o co Tobie.
kazda dyskusja ma sens jesli chodzi o konkretny temat. kazdy przedstawil wiec swoje racje- czy to nie ma sensu ? :&gt; alez ma ! :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:37:29 pm »
i miala sens rowniez dlatego, ze zadawalas pytania - a zadawalas pytania by uzyskac odpowiedzi, czyz nie :D ?? :P
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:37:52 pm »
Sens ma- ja przedstawiłam swoje i tyle :) Odpowiedzi uzyskałam i chyba to wszystko :) Będzie jak będzie :)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:44:44 pm »
oj Ty agresywna myszo, haha ;* :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:48:37 pm »
Nie napisałam tego agresywnie :oh: Normalnie przecież :)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:55:51 pm »
tosz to zart był :P
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

kasica

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 26, 2010, 03:10:06 am »
ja rowniez sie wybieram :D
na pierwszej turze nie bylam, bo nie bylo mnie w moim rodzinnym miescie, ale teraz po sesji akurat bede i chetnie zaglosuje ;)

ja jednak jestem za wybieraniem mniejszego zla-no bo jednak ktos musi rzadzic, czy to sie nam podoba, czy nie... wiec wybrac trzeba. tzn wole wybrac ja mniejsze zlo, niz zeby ktos inny decydowal za mnie :P

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 26, 2010, 18:20:46 pm »
kasica mądra diebuszka :D :D
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

moko

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 26, 2010, 21:41:46 pm »
wg mnie to chyba nie było żadnego konkretnego człowieka na stanowisko prezydenta. żaden mi jakoś specjalnie nie przypadł do gustu, a biorąc pod uwagę 2 turę, to w ogóle zastanawiam się czy na nią iśc, bo 2 bardziej 'wymarzonych' na stołek to chyba nie było...
z drugiej strony, skoro powiedziało się a trzeba powiedziec i b, ale nie wiem sama :D

moko

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 26, 2010, 21:43:50 pm »
w ogóle chciałam dodac, że kiedy poszłam glosować, to słyszalam rozmowę 2 pań:
X - na kogo glosowałaś?
y - na Koriwna-Mikke. a ty?
x - no ja też. a dlaczego?
y - bo ma takie fajne nazwisko :)

Tolinka

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 26, 2010, 21:51:28 pm »
Ja na druga ture nie ide,bo tam nie ma mojego faworyta na Kaczke czy Komorowskiego nie bede glosowac