Autor Wątek: Czy może tak być ?  (Przeczytany 12453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fokida

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy może tak być ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:01:43 pm »
Ja mam u siebie dwie samiczki. Straciłam nadzieję na przyjaźń między nimi. Na szczęście mam warunki, żeby obie były osobno i w odpowiednich warunkach
właśnie najgorsze jest to kiedy traci się nadzieje ;(
ja przy zaprzyjaźnianiu mam straszne nerwy, ale jak dotąd nie przydarzyło się  nic strasznego ufff :DD

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Czy może tak być ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:02:45 pm »
Cześć
Od kilkunastu tygodni mojej sąsiadce urodziły się maluszki.. kupiła samiczkę w zoologicznym i była już w ciąży. I teraz ma małe. I mam pytanie bo jak króliki będą miały 8 tygodni to trzeba rozdzielić maluszki.. no i mam pytanie czy samiczki mogłyby zostać razem z mamą  :icon_rolleyes  

Nie rozumiem... Jeśli jesteś tą samą Paulą co na forum miniaturki, a w to nie wątpie, to ona nie kupiła samiczki w zoologicznym, tylko dostała od ciebie bo tobie się urodziły młode. A 'córka' twojego królika urodziła kolejne maluchy. Nie wiem po co wymyślasz :) :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy może tak być ?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 13, 2012, 21:14:12 pm »
Nie rozumiem... Jeśli jesteś tą samą Paulą co na forum miniaturki, a w to nie wątpie, to ona nie kupiła samiczki w zoologicznym, tylko dostała od ciebie bo tobie się urodziły młode. A 'córka' twojego królika urodziła kolejne maluchy. Nie wiem po co wymyślasz
bo teraz nie wie, gdzie sobie ręce wsadzić... za chwilę będzie miała królików jak "mrówków" i to jest smutne...
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy może tak być ?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 13, 2012, 21:58:11 pm »
Niestety, glupota ludzka nie zna granic.