Porady > Akcesoria i DIY - czyli Zrób To Sam

Miseczka czy poidełko?

(1/31) > >>

esto:
Pytanie dość błahe, choć.. lepiej zapytać. Co lepiej zakupić? Miseczkę na wodę czy poidełko?
Słyszałam o tym, że poidełka są często bublowate, dlatego przymierzam się do kupna miseczki.
Jeżeli już to z czego powinna być wykonana? Z metalu czy szkła?

Z góry dziękuję i pozdrawiam  ;)

tusiatko_1987:
picie z miski jest bardziej naturalne dla krolika ale woda szybciej sie brudzi. z kolei poidelko czesto ma taki blad ze przestaje leciec z niego woda i sie krolik denerwuje

http://www.miniaturkabeztajemnic.com/woda.html

Fallen:
Ja wybrałam taką jakby porcelanową bananka . Było też na jedzenie , ale po tygodniu , Caprii zaczęła rzucać miseczką jabłuszkiem do kompletu miseczki bananka i niestety miseczka poszła do kosza po tygodniu xd.

esto:

--- Cytat: Fallen w Maj 28, 2010, 20:36:41 pm ---Ja wybrałam taką jakby porcelanową bananka . Było też na jedzenie , ale po tygodniu , Caprii zaczęła rzucać miseczką jabłuszkiem do kompletu miseczki bananka i niestety miseczka poszła do kosza po tygodniu xd.

--- Koniec cytatu ---

a nie była czasem za lekka?

Fallen:

--- Cytat: esto w Maj 28, 2010, 20:39:55 pm ---
--- Cytat: Fallen w Maj 28, 2010, 20:36:41 pm ---Ja wybrałam taką jakby porcelanową bananka . Było też na jedzenie , ale po tygodniu , Caprii zaczęła rzucać miseczką jabłuszkiem do kompletu miseczki bananka i niestety miseczka poszła do kosza po tygodniu xd.

--- Koniec cytatu ---


a nie była czasem za lekka?

--- Koniec cytatu ---

Niestety był o, a banana już nie podniesie o.o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej