Autor Wątek: Co i jak ? 3 tyg. maleństwo :)  (Przeczytany 3042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karola.w

  • Gość
Co i jak ? 3 tyg. maleństwo :)
« dnia: Maj 24, 2010, 10:13:33 am »
Za godzinkę jadę po maluszka do sklepu zoologicznego, co już mówiłam w innym wątku. :)
Chciałam dać innemu uszatemu serduszku dom, ale niestety, muszę. Nie wybaczę sobie tego, jeśli ten malec nie otrzyma właściwej opieki to zdechnie. :( On ma tylko 3 tyg. I siedzi sam w kąciku taki biedny. Nie miałam nigdy do czynienia z aż takim maleństwem, więc proszę powiedzieć mi czy trzeba mu podawać jakieś mleko, jak tak to co ile i w jaki sposób ? Dać mu termofor żeby go ogrzewał ? On powinien być jeszcze z matką.... :( Jak tak można ? :hmmm
 :zdenerwowany Czy dawać mu tylko sianko i wodę ? Jakiś granulacik kupić dla takiego dzieciaczka ? W domu nie posiadam w ogóle żadnego granulatu, bo mój królik to jest na diecie warzywnej, jedynie w zimę podaje mu granulat. Proszę o szybką odpowiedź bo jadę i muszę wiedzieć co mam kupić.

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Co i jak ? 3 tyg. maleństwo :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2010, 10:18:20 am »
Może jak masz swojego weta to podjedz z malcem do niego niech oceni jego stan. Napewno zadnych warzyw a jedynie siano i moze rozejrzyj sie za granulatem dla juniorów dobrej firmy, np VL.

karola.w

  • Gość
Co i jak ? 3 tyg. maleństwo :)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2010, 10:38:53 am »
Dobrze. Podejdę. Właśnie wyruszam do sklepu :) Mam nadzieję że jeszcze tam on będzie czekać <3 Jak wrócę od razu napiszę i wrzucę jakieś zdjęcia =)

[ Dodano: Pon Maj 24, 2010 12:16 pm ]
Niestety maluch był już zarezerwowany . Mam nadzieję że trafi do dobrego domu . :)
Natomiast wzięłam drugiego . Był on tam sam jak palec. No po prostu musiałam go wziąć, patrzył się tak błagalnym wzrokiem... Wiem, że nie powinnam w ogóle z zoologa brać tylko adoptować. No ale ... był taki uroczy. A zdjęcia znajdziecie w mojej galerii, zapraszam . :)