Autor Wątek: Pomozcie :))  (Przeczytany 3127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mała :)

  • Gość
Pomozcie :))
« dnia: Maj 21, 2010, 20:34:44 pm »
Forumowicze,
doradzcie mi, wybieram sie na pierwsza wizyte do weta z Fifcia, niby pan ze sklepu w ktorym moj mezczyzna ja kupowal, mowil, ze nie trzeba krolikow szczepic, czy to prawda?
Moze warto isc do weta i zaszczepic? jakie sa podstawowe szczepienia? ile kosztuja?
aaa
jeszcze jedna prosba: wYDAJE MI SIE ZE FIFek ma za dlugie pazurki... czy obcina je wet? czy samemu?
za odp dziekuje i  :bukiet

Uszata_panna

  • Gość
Pomozcie :))
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2010, 20:52:29 pm »
Tak należy zaszczepić na myxo i pomór króliczy, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie vet zakłada książeczkę zdrowia królika i jest w niej wszytko takie opisane. Ja płacę 40 za szczepionki. Pazurki można samemu przycinać, ja Kalego zabrałam na ten zabieg do veta.

Mała :)

  • Gość
Pomozcie :))
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2010, 21:05:43 pm »
no ja nie mam ksiazeczki, bo jeszcze z mala nie bylam u weta, a przy zakupie moj mezczyzna jej nie dostal, bo kroliczki nie byly szczepione w zwiazku z tym nie mialy ksiazeczek.

pakuulinka

  • Gość
Pomozcie :))
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2010, 22:45:06 pm »
co do szczepień to zobacz banner w prawym górnym roku forum "sezon szcepień" ;)
ale z tym przycinaniem pazurków to wcale nie jest taka łatwa sprawa,królik się wyrywa,można uszkodzić naczynka w pazurkach itd,wiec jak pójdziesz do weta to go poproś,on bedzie wiedział co i jak  :icon_biggrin

Offline Karolcia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
Pomozcie :))
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2010, 06:35:07 am »
Mała :), Ludzi ze sklepów zoologicznych nie słuchaj. Większość z nich chce tylko sprzedać. Dobrze że napisałaś na forum.
Tak jak wspomniała Uszata_panna, królisie się też szczepi, zakłada się książeczkę.

pozdrawiam

p.s a pazurków faktycznie nie obcinaj sama.
www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow

"JEŚLI MOŻESZ POMÓC - NIE ODMAWIAJ".
Warszawa i cała Polska czeka na wsparcie Uszatych serduszek