Porady > Akcesoria i DIY - czyli Zrób To Sam

Kocyk jako ściółka

(1/5) > >>

queenie777:
Wykładaliśmy naszej Buni klatkę trocinkami, ale postanowaiłam z tego zrezygnować, ponieważ często kicha i lekarz zasugerował, że może być alergikiem. A jak wiadomo- trociny pylą się. Siana nie chcę jej kłaść, bo uwielbia je jeść, a nie chciałabym żeby jadła to na co sika :-p
No i postanowiłam położyć jako ściółkę cienki polarowy kocyk. Czy to jest dobry pomysł? Czy ona go nie zje? Boję sie, że pogryzie i się zatruje? Dodam, że generalnie nie zauważyłam żeby lubiła gryżć- nie gryzie ani klatki, ani kabli. Tylko kilka razy dobierała mi się do jeansów, ale po małej reprymendzie zaniechała....
Z góry dziękuję za odpowiedz!

sylwiaG:
queenie777,  dno klatki mozesz zostawić gołe, bądz kupic taki mały dywanik .Na połowę klatki, jak będzie króliczkowi ciepło, to się położy na gołym dnie.
Zapraszam na www.miniaturkabeztajemnic.com  :) Miłęj lektury

queenie777:
Czyli na całą nie kłaść? Bo ja położyłam na próbę i jest ok jak narazie. Prowadzę obserwacje. Czy króliczek musi mieć pół klatki "gołej"?  :DD

sylwiaG:
Nie nie musi :) Ale może mieć bo królik ma futerko i może mu być ciepło,a  kocyk przekopie niebawem :) Chyba ze jest bardzo grzeczny .

tatana1987:
queenie777, Twoj uszolek ma na imie jak moj (*)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej