Autor Wątek: Patrole działek  (Przeczytany 2593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

weepip

  • Gość
Patrole działek
« dnia: Maj 07, 2010, 15:37:24 pm »
We wt dowiedziałam się o porzuconym na działkach króliczku. Była tam conajmniej od soboty. Wzięłąm ją do domu, niestety nie udało mi się jej uratować.

Ta tragedia nasunęła mi pomysł oraganizacji patroli terenów, gdzie ludzie porzucają króliczki (działki właśnie).

Nie wiem czy ten pomysł był już kiedyś rzucony, może coś takiego już istnieje (jeżeli tak,chętnie się dołączę).

Może udałoby się włączyć w coś takiego gimnazja, licea?

Moja króliczka spędziła 4 dni w deszczu, zimnie pod krzakiem. Przerażona, głodna,chora,zaniedbana. Może dzięki takim patrolom udałoby się jakiegoś króliczka uratować?

Co o tym myślicie?

Offline shoti1910

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
    • SPŚM
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Shila i Siggy
  • Pozostałe zwierzaki: średniej wielkości zoo ;)
  • Za TM: Benio
Patrole działek
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2010, 18:08:48 pm »
ja myślę że to dobry pomysł tylko jak chcesz to zrobić żeby włączyć do tego szkoły?

Uszata_panna

  • Gość
Patrole działek
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2010, 19:38:52 pm »
większoc palcem nie kiwnia, a jak znajdzie to jeszcze dobije, niestety.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Patrole działek
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2010, 21:31:23 pm »
może po prostu komuś uciekł?


weepip

  • Gość
Patrole działek
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2010, 22:09:12 pm »
Stan, w jakim była, świadczył że była zaniedbywana od bardzo dawna. To zresztą drugi króliczek którego znalazłam, a że strona adopcyjna jest pełna podobnych historii, wnioskuję, że niestety nie są to odosobnione przypadki.

@ Shoti1910 Mysłałam, że można spróbować przekonać dyrekcję do spotkae to musiałoby być połączone oficjalnie z SPK, ponieważ nikt nie pozwoli swoich uczniów zgarnąć jednostce niesprzysiężonej z żadną organizacją. Można by było zacząć od zaprzyjaźnionych szkół.

Dlatego fajnie by było, gdyby się wypowiedział ktoś z SPK.