Autor Wątek: [SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu  (Przeczytany 2559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva

  • Gość
[SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu
« dnia: Listopad 26, 2010, 19:05:13 pm »
Witam, poszukuję transportu raz w miesiącu na trasie Łódź - Warszawa.
Moja szynszyla potrzebuje regularnej korekcji zębów, a nie znalazłam w Łodzi weterynarza, któremu bym mogła zaufać.
Pozdrawiam, Eva.

nuka

  • Gość
Odp: [SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2010, 20:28:54 pm »
Zerknij w ten wątek http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10377.0
W Łodzi nie było weterynarza od królików, teraz jpuasz odkryła nową wetkę. Być może doktor Folusiak będzie się znała także na szynszylach.

Offline andźka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2010, 21:59:53 pm »
Sprawdzałaś "psią kość" na rojnej ja tam byłam ostatnio i muszę przyznać że pełen profesjonalizm. Z tego co wiem rewelacyjna klinika weterynaryjna jest też w zgierzu na kościuszki...


Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: [SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2010, 23:49:56 pm »
Fakt, dr Folusiak polecam, aczkolwiek wiem, że nie wykonuje żadnych zabiegów. Jak jest z korektą zębów - nie wiem, ale postaram się dowiedzieć :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

eva

  • Gość
Odp: [SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2010, 15:23:08 pm »
W Sowie byłam kiedy pierwszy raz były problemy z przerośniętymi zębami, nie mają tam sprzętu, który by pozwolił dobrze zajrzeć do pyszczka szynszyli (lub doktor Jóźwik go nie użyła), więc pewnie nie wykonują też korekcji. Do psiej kości zadzwonię i zorientuję się, co tam więdzą na temat gryzoni :)

Offline andźka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] Łódź - Warszawa - Łódź raz w miesiącu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2010, 16:11:27 pm »
Na mnie Psia kość zrobiła bardzo dobre wrażenie mają dużo nowoczesnego sprzętu i świetne podejście. Przyznam że moja szczęka zatrzymała sie na podłodze kiedy lekarz prowadzący po wizycie wydrukował mi całą karte choroby.