Porady > Opieka

Pazurki: obcinanie, ocena długości, higiena.

<< < (2/21) > >>

Silvana:
Moj krolik ma czarne pazurki. Kupilam go 29 kwietnia. W dniu zakupu pani obciela pazurki.
jak czesto powinna miec obcinane pazurki mniej wiecej? Narazie sa dluzsze, ale proste, nie zawijaja sie. Pani w zoologioiku powiedziala, ze moge do niej jezdzic na ten zabieg za darmo bo u niej kupilam krola. tylko go nie chce stresowac na marne i wozic jak moze jeszcze nie trzeba  :/

sylwiaG:
Silvana,  najlepiej do weta aby pokazał CI jak to robić, z czarnymi pazurkami trzeba bardzo ostrożnie takze polecam króliczego weta:):)

Silvana:
Ale ja prawie na wiosce mieszkam :P Wet to jest jeden na miasto i okolice i to od wszystkiego swinie, krowy itd Jest babeczka tak zabiegana krazeniem po farmach, ze przyjmuje tylko w czwartki od 9 do 10, a ja w pracy jestem wtedy.

Silvana:
Zrobilam fotke dla pewnosci. Tak to mniej wiecej wyglada na przedniej lapce jak sie zabierze wloski (bo z nimi to w ogole pazurow nie widac). Wydaja mi sie dlugie. Zabrac mala juz w tym tyg na podciecie czy zaczekac jeszcze?

mysza:
Tak możesz obicąć tylko upewnij się, czy nie ma tkanki! Najlepiej sprawdzić pod światło, gdzie jest jaśniejsze, a gdzie ciemniejsze.
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/obcinanie-pazurow.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej