Autor Wątek: Granulat z lucerny Vitapol  (Przeczytany 25037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfik23

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 28, 2006, 14:46:40 pm »
Hej! a wiecie co..byłam wczoraj zaszczepić Tofika na pomór i pani wet bardzo dokładnie go oglądała, na serio kobieta z super podejściem, tylko Tof się troszkę już zniecierpliwił i chrumkał na nia przy oglądaniu uzębienia...hehe ale w sumie nie o tym..panie obejrzała sierś i stwierdziła że jest poprostu sliczna i zadbana, czy go czesze i takie tam pytała i powiedziała by zachować taką sylwetkę jak ma króliś bo jst wrecz idealna (lol ale fajnie)...a apropo jedzonka mówiła by robić samemu tez trochę suszu, typu ścinać i suszyć jakieś pokrzywki, trawki itp ziółka dozwolone dla kóliczków, do tego gałazki, że w zasadzie jeszcze po dodaniu do tego jarzynek i trochę owoców, króliś prakycznie nie potrzebuje juz granulatu, a przynajmniej bardzo malutko. Że taka letnia dieta jest bardzo zdrowa i korzystnie wpływa na jelita. aha no i jeszcze że takie karmienie zapewnia prawidłową ilośc witamin. Zreszta jakby na to nie spojhrzeć odkąd Tof dostaje jarzynki itp. suszone ziółka karma praktycznie stoi nie ruszona, czasem coś skubnie ale dużooooo mniej niż kiedy tylko wcinał granulat. Generalnie wszystko jest ok. Aha i jeszcze jedno właśnie propo granulatu..powiedziała że taki w zasadzie jest najlepszy, bo te wszystkie z nasionkami, kukurydzą sa raczej tuczące, a ważna jest ilość włókna. Także jesteśmy na dobrej drodze do prawidłowej dietki Tofika. papa  :jupi

anUSZka

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 28, 2006, 17:53:51 pm »
Super, musisz byc strasznie dumna z takiej pochwaly  :jupi

Elfik23

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 28, 2006, 19:52:35 pm »
i to jeszcze jak :)...ale bez popadania w narcyzm, w końcu najważniejsze jest zdrówko Tofika i jesli jemu jest dobrze to ja tez jestem szczęśliwa  :jupi  :jupi  :jupi  :jupi  :jupi  :jupi

ania12

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 18, 2006, 11:57:19 am »
Właśnie mam zamiar przarzucić Tuśkę z mieszanki na granulat ale tyle się tego tutaj naczytałam, że już nie wiem jaki wybrać :oh:  Czy ktoś może mi pomuc z podjęciem wyboru?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 18, 2006, 20:15:32 pm »
przyzwyczajaj stopniowo do granulatu DUO CUNI to obecnie najlepszy granulat do krolikow(włókna 21 %)
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Elfik23

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 18, 2006, 21:18:27 pm »
Hej!
a ile kosztuje duo cuni? nie wiem czy już o to pytałam. Dość dawno mnie tu nie było i nie pamiętam.
Mam takie jedno pytanie....dostaje od czasu doczasu takiego meila z forum ze jakaś tam ilośc nie przeczytanych postów została przekroczona w zwiazku z tym zostały one usunięte.... yyyy o co chodzi? mam zaznaczona opcje by serwis powiadamiał mnie automatycznie jak tylko pojawi się jakiś nowy post w danym temacie. a tu co jakiś czas zauważam że sa jakies przestoje po czym serwis własnie wysła taką dziwna wiadomość. czy ktoś wie o co chodzi??

Bastila

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 18, 2006, 21:21:37 pm »
Cuni Duo kosztuje od 9 do 12 zł. Jest go kilogram także nie jest drogi :)

martusia7377

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 13, 2006, 21:04:04 pm »
Eeejjj...Co myślicie o mieszance VITAPOLU 2w1 Pokarm warzywny i owocowy. Jego skład:
Białko-14,5%
Tłuszcz-3,8%
Włókno-10,2%
Popiół-4,1%

Mya

  • Gość
Granulat z lucerny Vitapol
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 13, 2006, 22:12:08 pm »
Nie najlepszy :/ Zdecydowanie za duzo bialka i tluszczu i o wiele za malo wlokna. Sa o wiele lepsze granulaty na rynku, o czym juz wielokrotnie bylo na forum.