Autor Wątek: Witam mam króliczka..  (Przeczytany 33054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 26, 2010, 18:37:51 pm »
no wlasnie tyle roboty bedzie ;] zes masz pomysl:P link nie dziala. a czy kroliki sie slizgaja? nie chcialabym dywanow.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 26, 2010, 18:52:02 pm »
Cytat: "MarlenaKubuśowa"
no wlasnie tyle roboty bedzie ;] zes masz pomysl:P


Ja ci tylko poponuje, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Chyba takie zawsze są przemeblowania, że trzeba się namęczyć, aby wyszło coś fajnego  :icon_confused

Cytat: "MarlenaKubuśowa"
link nie dziala


Już działa :)

Cytat: "MarlenaKubuśowa"
a czy kroliki sie slizgaja? nie chcialabym dywanow.


Tak. Po np. panelach się ślizgają.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:01:25 pm »
Oto pokój Marlenki naszej forumowej koleżanki ,która prosi o pomoc w urzadzeniu pokoju. Ma byc tak urządzony , aby mama byla zadowolona i zwierzaczek króliczek Kubus sie zmieścil.
Marlenko pozwolilam sobie  powiększyc twoje zdjecia.









MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:04:51 pm »
Od siebie dodam ze mam balagan xddd



Myszko -Szafa jest piekna chcetnie bym chciala chodz tata sie zasmial :(
Ale ja mam chyba laczone szafy

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 7:05 pm ]
Od siebie dodam ze mam balagan xddd



Myszko -Szafa jest piekna chcetnie bym chciala chodz tata sie zasmial :(
Ale ja mam chyba laczone szafy



Dori-jestes boska :)  :*  :jupi

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:06:39 pm »
Ja widze jedno  rozwiązanie . Na zdjeciu pierwszym  pod papugami sa dwie półki  i tzw ...mydlo powidło. Ja bym to usunęła . Papugi poszlyby na półe powieszona nad komputerem . To co na półkach przenieśc ( potrzebne  książki itp) na miejsce papug. A w miejsce gdzie były półki  wsadziłabym klatkę . Nie znam tylko szerokości regalu. Zwykle sa to 100 cm , ale może być różnie. Zdjęcia sa niewyraźne , ale Marlenko , twój pokój wymaga sprzątania i to szybko :wow . Od tego zacznij.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:07:17 pm »
Ja bym wywaliła z pokoju telewizor i zmieniła szafę na całej ścianie w coś bardziej użytecznego :) pisałam na stronie poprzedniej propozycje :)
biórko mogło by być takie: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6172035.htm

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:10:47 pm »
Mysza weź pod uwagę fakt ,że  nie zawsze będą rodzice chcieli jej kupić  nowe biurko. Trzeba sie ograniczyć do tego co jest.Telewizor faktycznie  uczennicy jest niepotrzebny. Przeciez ty sie masz uczyć , a telewizor przeszkadza

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:12:05 pm »
Cytat: "MarlenaKubuśowa"
Myszko -Szafa jest piekna chcetnie bym chciala chodz tata sie zasmial :(


No to w takim razie mogą byc takie: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6141781.htm oraz: http://www.argos.co.uk/ProductDisplayTRK019?partNumber=6109503

Dla królika w klatce: http://www.petsathome.com/shop/flat-pack-stand-for-rabbit-140-indoor-guinea-pig-and-rabbit-cage-by-ferplast-%28online-only%29-16000

stawiasz klate na gorze, tylko musi miec odpowiednie rozmiary. pod spodem mozna zorganizować jakieś szafki, czy półki.

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:18:01 pm »
Cytat: "dori"
Papugi poszlyby na półe powieszona nad komputerem



Ja neie mam polki . zapomnialam scian pokazac . ale polek zadnych nie mam .
Cytat: "dori"
A w miejsce gdzie były półki wsadziłabym klatkę


klatka papug sie nie zmiesci w tej srodkowej - jest za duza. wiem jutro sie za to zabieram  :bejzbol  

p.s Pamietajcie zeby koszty nie byly zbyt wielke- mam miec wprowadzone centralne co jest ok chyba 3 tys moze wiecej i tapety - w swoim  i nie tylko pokoju .

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:20:14 pm »
Cytat: "dori"
Mysza weź pod uwagę fakt ,że nie zawsze będą rodzice chcieli jej kupić nowe biurko.

to w takim razie to co ma ustawiłabym pod oknem, a nie w pod ścianą. Telewizor do wywalenia i zostaje po nim ta szafka- już miejsce na papugi będzie.

ZROBIĆ PORZĄDEK W TEJ DUŻEJ SZAFIE I MIEJSCE BĘDZIE :lol
ps. zawsze możesz w szafie zrobić dodatkową pólkę i chować w niej np. komputer. Wtedy masz zamykaną szafę, w niej kompa i nie zajmujesz miejca :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:21:59 pm »
Marlenko . Połka na  ściane  powieszona to koszt okolo 30 - 40 zł. Można tez papugi postawic w miejsce telewizora, a telewizor do piwnicy. albo do komórki. Pewnie jest w domu telewizor   , gdzie możesz obejrzeć cos co dozwolone jest do lat 12-tu.

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:23:35 pm »
Cytat: "dori"
Marlenko . Połka na ściane powieszona to koszt okolo 30 - 40 zł. Można tez papugi postawic w miejsce telewizora, a telewizor do piwnicy. albo do komórki. Pewnie jest w domu telewizor , gdzie możesz obejrzeć cos co dozwolone jest do lat 12-tu.



haha ostatnie zdanie mnie rozbawiło :P mam 11 a wlipcu 12 co uznaje juz za 12 :)
okej ale czy papuzki sie nie zarwa?:p haha :))) a tata sam da rade powiesic? niewiem czy sie zbyt zgodzi . Na telewizor nie jestem pewna bo ja z niego malo korzystam a tata znacznie wiecej. :bejzbol  jeden mam na górze.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:26:18 pm »
Telewizor można tez powiesic na ścianie na takim wysięgniku. Takie cos w Nomi lub Praktikerze kosztuje około 100 zł. Tata na pewno to zrobi sam.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:30:38 pm »
Papużki jak najbardziej można zawiesić i się na pewno nie zerwą
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:31:09 pm »
Mama powiedziala ze mnie lettko mowiac popieeep...  :(

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 7:45 pm ]
bo chce tyle zmian nagle i po co mi to  i maja gdzies mojego krolika i papugi :((

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 7:51 pm ]
tata nad tym pomysli ale dopiero przy tapetowaniu... POMYSLI ale gorzej z mamą.

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 26, 2010, 21:06:38 pm »
rzeczywiście masz maleńki pokój ale czy między telewizorem a szafą nie ma miejsca klatkę z Kubą ?
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 26, 2010, 21:36:11 pm »
Cytat: "szubciaaa"
rzeczywiście masz maleńki pokój ale czy między telewizorem a szafą nie ma miejsca klatkę z Kubą ?


niestety nie miedzy duza szafa a telewziroem jest bardzo mala szpara ledwo sie 3  plecaki miescza oczywiscie jeden na drugi  niestety ale rodzice mnie chca wziascn ormalnie do psychologa .

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 26, 2010, 21:44:52 pm »
Spokojnie, moi też mieli kiedyś takie plany  :diabelek  Jak dzięki mnie w domu było w pewnym momencie 10 kotów, bo potrzebny był DT, a dodatkowo jeden wrócił z adopcji  :lol
Rodziców da się przegadać, wiem z własnego doświadczenia. Przykład( z własnego życia). Kiedyś miałam jednego kota- mówili, że dużo.
Teraz mam 3 koty i psa + królika, tymczasową kotkę i dwa koty na podwórku  :DD
Wszystko jest możliwe :&gt;
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 26, 2010, 21:47:38 pm »
Cytat: "Iskra"
Spokojnie, moi też mieli kiedyś takie plany  Jak dzięki mnie w domu było w pewnym momencie 10 kotów, bo potrzebny był DT, a dodatkowo jeden wrócił z adopcji  


Problem że u mnie ryk na mnie jest codziennośćia ze cos zle robie narescie byl spokoj- ale slowo psycholog.


Kotki sa fajne. Ale ja wlasnie szukam planu . Tata powiedzial ze pomysli . Tata jest luzniejszy.i on bedzie tapetowac glownie wiec moze mi ta szafe kupi co do telewziora na ekranie nie jestem pewna bo to juz dla niego za duzo by bylo luzu. :bejzbol

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 26, 2010, 22:09:07 pm »
ja nie miałam takiego problemu ale na pewno gdzieś da się postawić klatkę hmm.. a gdyby łóżko przesunąć trochę w drugą stronę to może między łóżkiem a biurkiem było by miejsce ?.
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))