Autor Wątek: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.  (Przeczytany 117385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 17, 2012, 20:01:46 pm »
Minka. - dużo tam terrarystów siedzi na tym forum? Często sa takie dyskusje, czy to jakis odosobniony przypadek?


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 17, 2012, 20:49:23 pm »
o matko, przeczytałam rozmowę z linku andy'ego i ręce mi opadły... jak tak można?! W czym króliki hodowlane są gorsze od miniaturek? Serce mi krwawi jak czytam takie rzeczy :( Podobnie jak ostatnio pewna "bardzo mądra" wetka powiedziała mi, że przecież królików hodowlanych się nie leczy. Ale wiecie co? Za to, że są tak dyskryminowane, kocham hodowlańce jeszcze bardziej!
WO AMIGO

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 18, 2012, 12:14:42 pm »
nie ma dużo . To był jeden użytkownik ,ktorego znałam. A tak dla wyjasnienia. Ja pisałam tylko to co wiedziałam nt tego jak ,czym hoduje karmi itd. Kroliki dziadek mojej koleżanki. Nie wiem czy tak jest dalej , ale wiem , żw tragicznych warunkow nie mają.


Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 18, 2012, 12:42:32 pm »
Koszatniczka.org to nie jest forum dla terrarystów, tylko dla miłośników koszatniczek. Tołdi jest chyba jedynym terrarystą obecnym w serwisie.

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 18, 2012, 15:23:24 pm »
Też mi się tak wydaje , ja znam tylko jego na całe forum .


Offline bastusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: ząbkowice śląskie
  • Moje króliki: Niuńka
  • Pozostałe zwierzaki: Bastuś (labuś), 4 pływające skarbki
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 02, 2016, 12:53:10 pm »
Obserwuje terrarium.com i nie mogę juz tego znieść ....mrozone noworodki królików, świeżo ubite świnki morskie , 25 szt szczura no ileż można !!!!
Zwierzęta mają takie samo prawo do świata jak ludzie. Skoro na nim są, świat do nich należy. Noe do swojej arki wziął nie samych ludzi....
Etyka szacunku do życia nakazuje nam poszukiwać sposobności by na tyle zła wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą...

Offline tomeh

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Terraryści i karmienie węża żywym pokarmem, wegetarianizm, a aspekty etyczne.
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 15, 2017, 09:55:18 am »
Niby taka jest przyroda ale samemu karmienie i doprowadzanie do takich rzeczy dla mnie to już jest skrzywienie psychiczne jak by torturowanie jakiś innych istot. Dla mnie nie jest to normalne ani zdrowa psychika czegoś takiego by nie robiła moim zdaniem.
Lubię króliki, ale i koty także.