Autor Wątek: Ojciec przekarmia królika  (Przeczytany 25336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

efyra

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 31, 2010, 17:22:44 pm »
zwierzę to nie dziecko, przynajmneij ja widzę różnicę.
a ja i tak myslę, ze zle mu u was. nie rozumiecie jego potrzeb, zle karmicie...
nie rozumiem jak krolik moze terroryzowac. bo co, bo skacze?

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 31, 2010, 18:56:06 pm »
Jeśli chcesz się karmić złudzeniami... Tylko ciekawa jestem na jakiej podstawie oceniasz kogoś, kogo nie znasz co?

efyra

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 01, 2010, 10:24:29 am »
oceniam nie osobę, tylko sytuację, na podstawie takiej, że tą sytuację opisałaś.
Nie zamierzam z Tobą toczyć dyskuski, bo znowu moderator do mnei napisze, że prowadzę "utarczki słowne".
Możesz się ze mną nie zgadzać, ale mam takie zdanie, jakie mam i koniec.
I koniec dyskusji.

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:20:18 am »
Cytat: "efyra"
Nie zamierzam z Tobą toczyć dyskuski, bo znowu moderator do mnei napisze, że prowadzę "utarczki słowne".


to warto nad tym popracowac, niz blednie oceniac, bo ja maksia b.kocham mimo ze czesto jesdt niegrzeczny.przeprszam za literowki ale zlamalam dzis reke i musze pisac lewa.

Uszata_panna

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:40:24 pm »
Karolinah, Dla ciebie problem jest to że skacze... A dla mnie że nie skacze.
A co byś zrobiła gdyba królik obsikiwał Ci wszytko,wygryzał dziury w meblach,pozbawiał Cię wszelkich kabli, z zdwojoną siłą natarczywie próbował wejść do akwarium żółwia, pozbawiał dom wszelakiej literatury, zabierał wszystkie ołówki,kredki,długopisy,łyżeczki, łyżki,widelce a nawet noże?Jeśli wyczuł coś zielonego to nic nie mało dla niego znaczenia,Jeśli siądziesz na "jego" fotelu to masz zagwarantowane obgryzione ubranie i pogryzione ciało, wylewał wodę  wyrzucał jedzenie i żwirek z kuwety? A każda napotkaną cześć garderoby traktował jako gryzak i kuweta, mało tego nauczył by się otwierać szufladę i wszytko z niej wyciągać??Paszczet był taki przebojowy.... I teraz tak bardzo chcę żeby tak robił żeby TU był i robił co mu się podoba...żeby zabierał moje zeszyty ołówki i długopisy żeby rozwal wszytko co zastawia akwarium żeby wieczorem podstępem przytulił się i słuchał jak czytam książkę którą wie..że za chwilę zje... Ty byś pewnie oddała ja mimo wszytko akceptowałam i nie pozwoliłam żeby rodzice go oddali.

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:46:10 pm »
ale co wyście się ludzie umówili z tym oddawaniem? Nigdzie go nie oddaję i nie zamierzam oddać.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 01, 2010, 14:24:25 pm »
Karolinah, kiedyś tu zadeklarowałaś gotowość oddania go, własnie z powodu jego zadziornego charakteru, ale rozumiem, że to już nieaktualne.
Także dziewczyny nie wałkujmy już ten temat, Maksiu nie zostanie oddany.

Uszata_panna

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 01, 2010, 16:09:27 pm »
przeleciałam temat po łebkach i tu trochę namieszałam :co_jest
Co do przekarmiania miałam to samo z moją mama karmiła go chlebem, biszkoptami herbatnikami a nawet ciastkami i landrynkami :oh: Kilka krotnie tłumaczyłam ze to domowy królik i nie potrzebuja a wrecz przeciwnie tych produktów, równeiż to że to mój ze ja więcej wiem o ich zywieniu, ja wiem co jest mu potrzebne i ine tego teraz to sie nawet pyta czy moze mu dac kawałek marewki, jabłka a nawet suszka:)

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 01, 2010, 16:15:05 pm »
Nie przypominam sobie bym oficjalnie pisała, że chcę oddać królika. Z rodzicami ciężko jest im przegadać, wiem to z własnego doświadczenia i ojca raczej nie oduczę tego. Właściwie to on sam popadł w jakiś odruch pawłowa że jak przyjdzie z pracy to królikowi "trzeba" dać jeść i tyle. I mogę święte słowa mówić nie, nie i nie, ale on i tak nie rozumie co się do niego po polsku mówi. Ja już do swojego ojca sił nie mam, tak jak to ktoś tu napisał po prostu się nie da.

kasiagio

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 01, 2010, 16:53:41 pm »
Cytat: "Karolinah"
Ja chyba będę zmuszona oddać królika. Rodzice go nie chcą. Z jego powodu w domu atmosfera jest dość nerwowa, bo Maksiu lubi skakać na 1,5 metra i straszy domowników. Jest strasznie trudny a my już sobie z nim nie radzimy.
ale myślałaś o oddaniu .

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 01, 2010, 16:58:43 pm »
Myśleć myślałam, ale tylko na tym się skończyło.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 01, 2010, 17:20:02 pm »
Cytat: "Karolinah"
I mogę święte słowa mówić nie, nie i nie, ale on i tak nie rozumie co się do niego po polsku mówi. Ja już do swojego ojca sił nie mam, tak jak to ktoś tu napisał po prostu się nie da.


mam dokładnie to samo w domu, ale jeśli chodzi o psa. Juz to opisałam w tym temacie.

Uszata_panna

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 01, 2010, 20:08:44 pm »
Przygotuj świeżą trawkę albo jakieś warzywko niech mu to poda pozwalaj mu żeby go "dokarmiał" ale na zdrowo np. jak przyjdzie z pracy da mu ziółko trawkę czy coś takiego a nawet trochę sianka do paśniczka dołoży.Spróbuj w ten sposób

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 03, 2010, 18:00:43 pm »
Na razie trawki jeszcze nie ma jako tako. Niemniej, na święta Maksiu wszystkim życzy:

kasiagio

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 03, 2010, 20:32:36 pm »
Karolinah, Wam również wesołych świąt  :przytul  :bukiet

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 03, 2010, 20:37:44 pm »
Maksio śliczny. Mam nadzieję, że wystartuje w konkursie "Wielkanoc z królikiem" :lol
My również życzymy Wesołych Świąt :icon_biggrin

Karolinah

  • Gość
Ojciec przekarmia królika
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 04, 2010, 08:10:58 am »
no pewno, że śliczny. Znowu nie ma się u mnie tak źle, no poza moimi fanaberiami którym cierpliwie hołduje (mam jeszcze wersję bożonarodzeniową) :-)