Autor Wątek: chory króliczek galeria krakowska  (Przeczytany 28837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 15, 2010, 09:40:17 am »
azi,  nie mogę teraz przeczytać całej ustawy, bo  po prostu nie mam czasu. W takim razie pojadę i spróbuje zobaczyć jak wygląda sprawa z króliczkiem. Nie będę go  kupowała, ale jeżeli uda mi się go odebrać, zabiorę go ze sobą.

Tolinka

  • Gość
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:19:24 am »
IzaK, daj znać,co z uszolkiem i jak potoczyła się sprawa

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 15, 2010, 12:38:58 pm »
Wstąpiłam dziś do galerii i nie mam dobrych wiadomości, kolejny uszak ma to samo. Tym razem czarny baranek :(  Wyłysiała skóra przy uchu i lekkie prześwity na grzbiecie :(
Nie wiem czy coś widać, chyba nie bardzo:


Nie jestem za wykupywaniem, tym bardziej, że trzeba by je wziąć wszystkie, bo najprawdopodobniej już wszystkie zarażone :/

Tsunami

  • Gość
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 15, 2010, 12:43:21 pm »
O matko :(  czy to się nie kwalifikuję pod jakąś inspekcję SPK chociażby?  skoro to nie jest (ew był) jeden królik, tylko 2 albo więcej? Jak dla mnie to przydałoby się ten sklep postraszyć, może trochę zmądrzeją i zaczną dbać o zwierzęta  :/

[ Dodano: Czw Kwi 15, 2010 12:45 pm ]
w ogóle co one tam za żarcie dla chomika mają i syf :oh:

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 15, 2010, 13:30:55 pm »
magdam, właśnie wróciłam. Ten czarny króliczek jest tak pogryziony, to nie jest grzybica, w niektórych miejscach bardzo głęboko. Te dwa starsze króliki go gryzą. Obiecały mi panie, że go oddzielą, ale jakoś im nie wierzę. Wiem, że jutro będą miały nową dostawę, to pewnie się go pozbędą. Chciałam go zabrać, ale z nimi nie da się rozmawiać. Ta czarna, szczupła próbowała na mnie krzyczeć, ale trochę stonowała jak powiedziałam, co o niej myślę ( oczywiście bardzo grzecznie). Białego baranka nie ma, powiedziały, że zabrał go weterynarz - magdam, szkoda, że nie umówiłyśmy się razem. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale jakbyś mogła zobaczyć, czy oddzieliły tego maluszka, to byłabym Ci wdzięczna. Tak naprawdę, to te starsze też już trzeba rozdzielić, bo walczą ze sobą.

Panie porządkują sklep na nową dostawę i nie mają dobrych nastrojów, więc rozmowa z nimi raczej nie ma sensu. Są jakieś agresywne.

Tsunami

  • Gość
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 15, 2010, 13:37:04 pm »
:wow Nie mam pytań... Dobrze , że mnie tam nie było dziś, bo by mnie chyba (te "Panie" z resztą też) na sygnale stamtąd wywieźli  :lanie:
biedny maluch  :(

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 15, 2010, 14:05:52 pm »
Tę czarną szczupłą znam z innego sklepu zoo. Niereformowalna i agresywna. Nie pomagały prośby ani groźby.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 15, 2010, 14:09:14 pm »
Ten sklep to w ogóle poracha. Nie chodzę tam, bo mi na zdrowie szkodzi :/
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline widelko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 561
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 15, 2010, 16:21:45 pm »
:nie_powiem  Szkoda słów. Nie wiem co na0pisać. Jest mi strasznie przykro, że tak się dzieje. Szkoda, że tym babom nie da się nic do głowy wtłuc. Może ktoś chciałby tam iść do pracy? :/  Ten czarny podpalany,  jak byłam wtedy, jeszcze nie miał żadnych śladów. Tego białego lizał po uchu jeden z tych większych.  :(
.: zezwierzęconego nie boli człowieczeństwo :.
Galeria Sałatki i Gerarda - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7100.0
Specyfika hodowli królików miniaturowych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11209.new#new
http://widelko.500px.com/ - moja galeria zdjęć
Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów z Żywca i okolic www.groomer-zywiec.cba.pl

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:00:59 pm »
IzaK, dopiero teraz zobaczyłam cały temat. Jeżlei chodzi o wykupywanie to jestem przeciwna ponieważ to napędza im tylko popyt, ale popieram walkę o odebranie z całych sił. Jeżlei ktoś chce wykupić i podkreślam wziać na ds lub na dt do czasu znalezienia mu domu, to jego prywatna sprawa i nic mi do tego. Problem sie robi, kiedy ktoś ywkupuje i nam podrzuca, kiedy my naprawde mamy biede żeby upchac nasze króliki z klatek, ze śmietników, spod bloków czy z łąk.
W tym wszystkim najważniejsze, ze ktoś zareagował i ja se myślę, żeby te baby nękać codziennie przez kilka osób to moze by po prostu, zeby sie pozbyć kłopotu oddałyby tego królika.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:32:00 pm »
maro, zgadzam się z Tobą, tylko ja tam raczej często nie będę - zresztą sama wiesz :). Ten malutki króliczek nie ma tam żadnych szans, by się schować lub obronić. Nie mogę na to patrzeć. Jeśli poszłoby tam dziś kilka osób razem, to może by coś zdziałały - mogę podesłać z nimi swoją pracownicę i ona weźmie króliczka, a jutro do mnie przywiezie. Jak myślisz?

[ Dodano: Czw Kwi 15, 2010 5:33 pm ]
Oczywiście jeśli Tsunami dalej króliczka chce.

Offline widelko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 561
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:50:26 pm »
Cytat: "maro"
eby te baby nękać codziennie przez kilka osób

To jak, robimy delegacje?
.: zezwierzęconego nie boli człowieczeństwo :.
Galeria Sałatki i Gerarda - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7100.0
Specyfika hodowli królików miniaturowych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11209.new#new
http://widelko.500px.com/ - moja galeria zdjęć
Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów z Żywca i okolic www.groomer-zywiec.cba.pl

Tsunami

  • Gość
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:57:27 pm »
Cytat: "IzaK"
Oczywiście jeśli Tsunami dalej króliczka chce.


Jeśli tylko Wam się uda, to oczywiście, że go wezmę, chociażby na DT póki co

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 15, 2010, 18:02:16 pm »
Jeśli ktoś jeszcze pójdzie, to ja podeślę swoją pracownicę ( mieszka przy galerii) i zabierze króliczka, ale jedna osoba tam nic nie zdziała, musi być więcej.

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:25:43 pm »
IzaK,  dla mnie nie ma problemu tam iść, tylko ja kłócić się nie potrafię :/  jak będziecie potrzebowały to zawsze mogę iść robić sztuczny tłok  ;)

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:32:44 pm »
Problem w tym, że ja też kłócić się nie umiem. Ja po prostu wysłuchałam do końca, co ta pani miała mi do powiedzenia, a potem poprosiłam ją grzecznie, by teraz wysłuchała mnie. Poczekałam aż byłyśmy w sklepie same i to chyba błąd. Ale za sztuczny tłum też mogę służyć i no mogę tego króliczka przechować jeśli będzie taka potrzeba. Jeśli więcej osób stanie po stronie króliczka, to może się uda.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:04:37 pm »
Babki ja sobie myślę siła w grupie, moze warto spróbować. Nie mogę się za Was wypowiadać bo to najłatwiej siedzieć w domku przed kompem i się wymądrzać. Ja zaakceptuję Waszą decyzję. GA poprowadzi ewentualną adopcję. Tylko jak każą płacić to ja bym nie płaciła tylko kazała sobie rozmawiać z kierownikiem sklepu.
Powodzenia!
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:12:36 pm »
Ja dziś byłam to brunetka ta przy kosci powiedziała mi,ze biały jest u weta i ze pewnie wróci

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:45:02 pm »
Byłyśmy tam z Brrunią, właśnie wracamy do domów. Są dwa dość duże króliczki: biały z czarnymi znaczeniami oraz biało-szary, wygląda jak Rita od Astry, jeśli jeszcze ją pamiętacie. Króle wyglądają w porządku, nie chore, nie pokaleczone. Innych królików brak.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
chory króliczek galeria krakowska
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:49:13 pm »
To już tego baranka czarnego nie ma?

[ Dodano: Czw Kwi 15, 2010 9:51 pm ]
Taki może 6- 8 tygodni - malutki