Autor Wątek: Adopcja Tiny  (Przeczytany 7069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« dnia: Marzec 15, 2010, 21:12:03 pm »
Witam was kochani. Mam pytanie odnosnie ''Tiny'' (Bydgoszcz) chciałabym ją zaadoptowac ale nie wiem co i jak:( komu wysłac formularz adopcyjny.. ile sie czeka na kroliczka .. starsznie to brzmi jak przesylka :(przepraszam. Nie rozumiem troszke sprawy jej zdrowka.. na jej profilu jest napisane ''przebyte choroby - nie chorowala'' a z kolei jak buszowalam po forum znalazlam temat,ze nie mozna jej bylo w lutym adoptowac bo miala problem ze zdrowiem... jakis potas we krwi? wiec jak to jest?:(formularz juz wypisany ale nie wiem komu go oddac :( pomocy  :bukiet
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2010, 21:14:23 pm »
W każdym ogłoszeniu jest napisane, kto się zajmuje adopcją danego króliczka. W wypadku Tiny jest to Magda Gralak, więc do niej należy przesłać formularz: magda.gralak@kroliki.net
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2010, 11:42:07 am »
Pani Ewa już skontaktowała się ze mną :) Dzisiaj będziemy rozmawiać o Tinie :)

panimama

  • Gość
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2010, 12:02:06 pm »
supr może coś z tego wyjdzie i kolejny uszatek będzie miał dom

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2010, 22:08:23 pm »
Pani magdo jak miło się rozmawiało:) forumowicze... formularz wtsłany..teraz tylko czekac na wiadomosc... pewnie za szybko ale mieszkanko dla Tiny mam w glowie juz tak umeblowane.... pewnie z poczatku duza kleteczka a potem slodka wolnosc z felusiem  :heart co te wszystkie uszatki maja w sobie,ze tacy ludzie jak my je kochamy? propozycje.... bardzo specyficzny charakter, nos, oczy, ogonek... taka mała kulka a daje tyle milosci ... to po co na swiecie facecie :):)?? glupi zart. całusy dla was maniaki i wytarmoscie wszystkie slodkie pyszczki waszych uszatkow od cioci tatany1987 :) pozdrawiam
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2010, 07:50:34 am »
tatana1987, trzymam kciuki :)

Nessa

  • Gość
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2010, 09:13:50 am »
również trzymam kciuki za małą. :)
Powodzenia w adopcji! :bukiet

Offline kata97

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2010, 11:22:59 am »
tatana1987, dla Ciebie   :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet  i jeszcze raz  :bukiet  :D
Wszyscy trzymamy kciuki ;)

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2010, 20:18:07 pm »
Uwaga uwaga uwaga:) rozmawiałam z Panią Magdą (to ona ma Tine w swoim domku) no i dostała formularz.... pasuje jej :) Uszolek będzie miał zabieg sterylizacji na koniec marca.... potem musi wyzdrowiec i wypoczac a potem..... WELCOME CHOJNICE :):):)  hip hip hura hura hura :):):) <radosc>  :DD  :DD  :DD
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2010, 20:43:39 pm »
tatana1987, gratuluje  :bukiet  Tina jest śliczna :)

Nessa

  • Gość
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2010, 20:44:51 pm »
Gratulację.!!  :jupi   :doping:
Zobaczysz, że to szybko minie i zagości u Ciebie w domu ta urocza królinka!  :lol

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2010, 20:50:46 pm »
Pewnie,ze nie chce zeby biedna męczyła się jeszcze drogą po zabiegu. mam dla niej klateczke (bo nie wydaje mi się,ze skoro takie miała ciezkie zycie to jak dam ja od razu do zagrody z Felkiem to bedzie szczesliwa) Bedzie miała bezpieczny swoj kącik i jak bedzie gotowa to zapozna sie z felusiem. Tylko kurcze klatka nie jest zbyt duza.... to na moje oko  60 :( ale na krotki czas chyba sobie poradzimy. chyba,ze znajde cos w dziale,ze moze ma ktos do oddania. Ale się ciesze :) jak szalona ;)jak na zdjeciach widze jej mordke... ojeju juju jej :):)
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Nessa

  • Gość
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2010, 22:28:46 pm »
Cytat: "tatana1987"
Ale się ciesze :) jak szalona ;)jak na zdjeciach widze jej mordke... ojeju juju jej :) :)


Noo... mi się też bardzo podoba.  :lol
Jeśli dobrze wyczytałam na forum już Madzia_;3 była na nią chętna też... :)
Tinuś widać ma powodzenie.  :diabelek

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 18, 2010, 22:41:36 pm »
Oooooo :wow  ale to jak to teraz jest:( nic nie rozumiem .... dwie osoby do krolika?:( ja juz sie tak nastawiłam,ze bedzie ze mna ;(to ta Madzia pierwsza wysłala formularz o Tine?
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

kasiagio

  • Gość
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 18, 2010, 22:45:00 pm »
tatana1987,  to raczej nie kto pierwszy , tylko kto lepszy ;)

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2010, 22:49:07 pm »
Ojej ... nie wiedziałam. Pierwszy raz chciałabym zaadoptowac krolika i nie wiedzialam co do czego... nie no jasne,ze  Tina bedzie u tej osoby ktora ma lepsze warunki. hmmm no to jesli pani Magda (opiekunka Tiny) dała mi znak,ze Tina bedzie ze mna to chyba dobrze :) kurcze bardzo dobrze :)
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 18, 2010, 22:56:18 pm »
Z tą Madzia_;3 to już sprawa nieaktualna, ale Kasia ma rację, kolejność zgłoszenia tu się nie liczy. W końcu tu chodzi o dobro króliczka :)
tatana1987,  :bukiet cieszę się, że dostałaś pozytywną odpowiedź :)

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 18, 2010, 23:04:58 pm »
Kitty27, kochana ja tez sie ciesze :) Felek bedzie mial kolezanke ... Wiecie jak to jest jak dwa uszole brykaja po pokoju hehe kąsanie po tylkach i amory w kącie pokoju.. pamietam jak bunia
  • od tak poprostu wskoczyła na Felka i chciała dac mu ''prawdziwa kobieca milosc'' a on biedny tak mocno spał..... jak sie wkurzyl i ja pogonil... hehhe jak w normalnym zyciu heheh.   Dziewczyny jestescie rewelacyjne. Potraficie tak uszczesliwic w duchu... zaluje,ze kazdy forumowic praktycznie mieszka gdzie indziej.. moze kiedys ktos sie odwazy i zalozy temat o nas samych. zamiescimy swoje zdjecia i bedziemy wiedzieli jak wygladamy bo nie potrafie was sobie wyobrazic patrzac na wasze uszatki hehe.  no to.... Forumowiczom i forumowiczkom zycze dobrej nocy a waszym uszatkom? zecy wam sie sianko przysniło :) buziaki  :DD
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 18, 2010, 23:16:45 pm »

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Adopcja Tiny
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2010, 09:00:03 am »
Oooh chce już Tine u siebie ;( oj tesknie....
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Adopcja Tiny
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2010, 00:46:00 am »
do zamknięcia - Tatana1987 odezwij się proszę do mnie i napisz co tam u Tiny i Felusia słychać :)