Autor Wątek: Weterynarz w Łodzi  (Przeczytany 84454 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline shoti1910

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
    • SPŚM
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Shila i Siggy
  • Pozostałe zwierzaki: średniej wielkości zoo ;)
  • Za TM: Benio
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 11, 2013, 10:18:23 am »
Czy ktoś był z królikami w lecznicy Sfora w Łodzi? Pilnie potrzebuję się dowiedzieć bo chcę jechać z Salsą przed wydaniem jej do adopcji, a nie wiem czy Folusiak jutro jest od rana, a do Sfory jadę ze szczurem.

Offline desiree

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 13, 2014, 08:04:54 am »
Witajcie,
znacie może przychodnie Zwięrzętarnia prowadzoną przez dr Małgorzatę i Tomasza Jóźwik?
Sterylizował/kastrował ktoś królika u pana dr Jóźwika (on się tym zajmuje w lecznicy)? Co do wizyt, szczepienia, itp to mogę polecić przychodnię, pani dr widać że się zna na królikach. Ale co z zabiegiem? Proszę o opinie. Sterylizacja jest konieczna, bo w usg wyszło prawdopodobne powiększenie macicy (?) co może być początkiem wodomacicza...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 13, 2014, 14:26:54 pm »
Dr Tomasza Jóźwika znam jeszcze z pracy w lecznicy Labrador. Tam wraz z dr Tomaszem Szczepaniakiem kastrował mojego Tosia - ok.
Już jako młody lekarz był nastawiony na zajęczaki, opowiadał że operował zająca po wypadku. Z tego co mi wiadomo przeprowadzali sterylizacje/kastracje. Do dr T. Jóźwika odsyłakróliki i gryzonie z poważniejszymi problemami zaprzyjaźniony weterynarz.
Z panią dr Jóźwik miałam kontakt jeszcze w Sowie i na kolana mnie nie rzuciła.
Z czysym sercem polecam dr Mateusza Michałkiewicza
Mateusz Michałkiewicz
95-002 Glinnik, ul. Słoneczna 1, tel. +48 605 405 431
Wyciągnął moją Andzię z podłego zaawansowanego zapalenia jelit. Mojego leciwego Czesia z ataków padaczki ( nie e.cuniculi).
Ma specjalizację w zwierzętach egzotycznych, wiem że operuje i pogłębia wiedzę chirurgiczną. Został mi polecony przez dr Zielińskiego z Fauny
Do królików podchodzi bardzo poważnie i z poświęceniem. W trakcie leczenia Andzi bylismy w codziennym kontakcie.
Ponieważ łódzkie całodobowe to raczej porażka zadzwoniłam do dr Michałkiewicza i dotarł do gabinetu w niedziele po 20, wizyta trwała ponad godzinę ( na miejscu pełne badania krwi), opłata jak w dzień powszedni.
Z tego co mi wiadomo, nie jest zwolennikiem profilaktycznej sterylizacji, lecz tylko w momencie niepokojących objawów.
RTG  uzębienia wykonał u mojego królika, bez narkozy na jasia dr Piotr Szejda z Fauny i dr Michałkiewicz bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat wykonanych zdjęć.

Offline desiree

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 16, 2014, 10:24:08 am »
Dziękuję bardzo za odpowiedź, trochę się uspokoiłam :)
Czy ktoś jeszcze może wie coś na temat pana dr Jóźwika? A może sterylizował/kastrował ktoś królika w tej przychodni?

Offline czarnaskrzynka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Chrupuś vel Czaki, Kofi
  • Za TM: Mizia vel Cykoria [*]
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 28, 2015, 13:55:56 pm »
Dziękuję bardzo za odpowiedź, trochę się uspokoiłam :)
Czy ktoś jeszcze może wie coś na temat pana dr Jóźwika? A może sterylizował/kastrował ktoś królika w tej przychodni?
i Jak kastrowałaś królika w tej przychodni?

W ogóle czy ktoś poleca? w tym miesiącu wybieram się z dwoma króliczymi panami i chciałam zyskać pewność








Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 01, 2015, 10:50:00 am »
Ja nie, ale byłam na spotkaniu przed adopcyjnym w zw. z Leosiem i opiekunowie swoją lwiczkę sterylizowali u p. Jóźwika. Bardzo chwalili

Offline malazolza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Kuper(ek)
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 13, 2015, 12:51:34 pm »
Czy ktoś miał doczynienia z przychodnią weterynaryjną Wierzbowa? :) Znajduję się na Ul.Pomorskiej 101 :) Chciałabym Kuperowi podciąć pazurki, a sama się boję pierwszy raz (uszak ma już dwa lata ale u mnie jest od miesiąca). :)

Offline czarnaskrzynka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Chrupuś vel Czaki, Kofi
  • Za TM: Mizia vel Cykoria [*]
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 13, 2015, 13:21:21 pm »
polecam Ci przychodnie Zwierzyniec koło Łodzi Kaliskiej tam się znają na małych zwierzątkach i bez problemu podcinali pazurki mojemu zbójowi który już nie raz popeliny przy tym narobił. Mniej stresu dla Ciebie i ucholca :)








Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 30, 2017, 12:21:30 pm »
Jakby co to dr Folusiak przyjmuje teraz w Niwecie
Pozdrawiam :)

Offline AdriannaW

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Furia
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 30, 2020, 12:20:41 pm »
Dzień dobry,
Chciałabym zapytać jakiego weterynarza polecacie w Łodzi na ten moment? Czy coś się zmieniło czy powinnam wybrać się do któregoś polecanego w tej dyskusji wcześniej? Od tygodnia moją towarzyską jest króliczka i chciałabym skonsultować jej stan zdrowia i zaplanować kastrację. Pozdrawiam :)))

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Weterynarz w Łodzi
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 31, 2020, 09:26:15 am »
Witaj, wiem tylko, że w Zwierzętarni jest polecany wet króliczy, ale to tyle ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html