Autor Wątek: Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)  (Przeczytany 28800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acia

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2010, 22:03:35 pm »
to ja dziękuję za DT. przed chwilą się dowiedziałam że mała siedziała w tym samochodzie przez 2 dni bez jedzenia i picia :/ ledwo do nas trafiła to została nafaszerowana jedzeniem zjadła u nas 2 jabłuszka i ogóraska ale musiałam w nią praktycznie wpychać na początku bo biedna ze stresu jeść nie chciała ale jak tylko raz ugryzła jabłuszko jadła jak oszalała. kompletnie nie wiedziałam co mam jej dawać. Na szczęście w porę ją mój mąz wyciągnął z tego samochodu prawie przywalił temu chłopakowi. Mała trzęsła się z zimna i ze strachu. ale przyszła do nas ukochaliśmy ją. Ona bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem bo będąc u dziewczyny tego chłopaka (jeszcze jako prezent urodzinowy) to była w piwnicy przez klika dni :oh: będę tu zaglądać i się dowiadywać o jej los... Macie cudowne serduszka... dziękuję

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 14, 2010, 22:21:32 pm »
Boże, żeby jej żołądek i wątroba teraz nie wysiadły :( Dwa dni bez jedzenia dla królika to jest masakra :/

A na marginesie - następnym razem (oby takiego nie było) wezwijcie Policję - trzymanie zwierzęcia na mrozie bez jedzenia i wody to jest znęcanie się i podlega karze (przynajmniej w teorii).
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Acia

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 14, 2010, 22:27:53 pm »
jak mówiłam chłopak prawie oberwał. Nie chcemy mieć problemów z policją i również nie chcemy nikomu ich robić. Miejmy nadzieję że nie będzie już więcej takich sytuacji. Mała u mnie zachowywała się już potem jak się przyzwyczaiła normalnie nie wiem nie znam się za bardzo.
Oj jak ja za nią tęsknię... 2 dni a człowiek się tak potrafi przyzwyczaić...  Kitty podziękuj rodzicom w moim imieniu bardzo mocno...
nie wiem czy to ważne ale mała dostała od razu picie i nic z poidełka nie ubyło... jedzonko zniknęło kupki zauważyłam twarde takie jakie powinny być... (pytałam się koleżanki miała kiedyś króliczka)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2010, 07:53:54 am »
Oto poranna relacja mojej mamy:

Ma duzy apetyt, wszystko wypiła i zjadła, kupy twarde wszędzie je robi, siku do kuwetki. Wygląda na zdrową, ale jest płochliwa i dzika, nawet wykazuje agresję, ale nie ma co się dziwić, jak była tak traktowana przez poprzednich pseudoopiekunów.

Dzisiaj popołudniu wpadnę do mamy i poobserwuję te jej zachowania agresywne. Moze ta agresja jest wynikiem zmiany miejsca i mała po prostu potrzebuje czasu.

Bidula mała  :(

Acia

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2010, 08:58:03 am »
to dobrze że ma duży apetyt. Na pewno będzie rewelacyjnym towarzyszem ona po prostu musi się zaaklimatyzować musi poczuć miłość. Niestety w tamtym domu jej nie miała. Do mnie osobiście jak trzymałam ją na rękach nie pałała agresją nawet raz mnie polizała :) ma taki fajny szorstki języczek :)

nuka

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2010, 09:15:53 am »
Cytat: "Kitty27"
jest płochliwa i dzika, nawet wykazuje agresję, ale nie ma co się dziwić, jak była tak traktowana przez poprzednich pseudoopiekunów
Cytat: "Acia"
ona po prostu musi się zaaklimatyzować musi poczuć miłość
dokładnie, maleńka miała bardzo traumatyczne przeżycie ostatnio. Zamknięta dwa dni w samochodzie bez jedzenia i picia, w krótkim czasie kolejne nowe domy... nowi ludzie, nowe głosy, nowe zapachy.
Jakiś czas potrwa zanim znowu zaufa człowiekowi, a jak już się to stanie obdarzy opiekuna wielką uszatą miłością. Pod troskliwą opieką Mamy Kitty maleńka odnajdzie spokój i jak trafi do SWOJEGO domu mile zaskoczy nowych opiekunów.

Kitty, dla grafitowej Czarnulki tysiące buziaków, smyrań, drapań po uszkach, smakołyków i wszelkich innych czułostek  :przytul
Dla Twojej Mamy za opiekę nad maleńką  :roza:  i  :przytul  i wielkie, wielkie  podziękowania  :*
Dla Ciebie za wszystko  :przytul  :przytul

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2010, 20:38:05 pm »
Zaglądałam co ma pod ogonkiem, rzeczywiście dziewczynka :) Manicure miała zrobione.

Pepsi ma niesamowity apetyt, suszki i siano wcina non stop :)
Malutka jest jeszcze płochliwa, ale nie jest już agresywna, jak wspomniałam wcześniej była to jej forma obrony, no i za dużo się działo jak na malutką istotkę.
Pięknie załatwia się do kuwetki, jest strasznym czyściochem. Nic tylko wtulać w jej futerko.
Zresztą sami zobaczcie jaka kochana jest...

http://www.youtube.com/watch?v=Rom4w6JERNM
http://www.youtube.com/watch?v=ke7kZSGKchM

Trzeci filmik za chwilę wkleję...

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2010, 20:41:09 pm »
O trzymajcie mnie, jakie ma wielkie uszy  :lol Ale słodziaczek  :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kasiagio

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2010, 20:43:18 pm »
Kitty27, :D sliczna a jakie ma giry piękne i długie , oby jak najszybciej znalazła kochający domek  :przytul

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 15, 2010, 21:09:39 pm »
Ostatni filmik

http://www.youtube.com/watch?v=PZMK2MXf-_E

 :lol

Malutka pilnie czeka na kochający i spokojny domek

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 15, 2010, 22:12:46 pm »
jaka ona cudna  :heart  tylko te uszka tak po sobie kładzie, widać, że jest jeszcze bardzo ostrożna

Acia

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 16, 2010, 11:00:16 am »
kochana maleńka... eh...brakuje mi jej :( gdybym nie miała psa to bym ją zostawiła u siebie... :( wygłaskaj ją tam za mnie za uszkami...i gorąco ucałuj

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2010, 11:03:08 am »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 16, 2010, 11:48:24 am »
wygląda identycznie jak mój Grzybek  :P

Jest piękna, na pewno szybko znajdzie nowy domek :)

Acia i Kitty  :bukiet

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 17, 2010, 19:47:20 pm »
Pepsi dzisiaj po raz pierwszy sama podeszła do mnie i polizała moje czoło, no i jaka to była radość dla moich oczu, gdy robiła powietrzne piruety i radośnie kicała po mieszkaniu  :lol
Apetyt ma niesamowity, wcina jak szalona.

Moja 4 letnia bratanica kazała zmienić imię na Kitka  :icon_mrgreen

Kto pokocha tą śliczną grafitową panienkę?  :zakochany:

Acia

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 17, 2010, 21:01:23 pm »
chyba pepsi lepiej :P Kurcze przyzwyczaja się do ciebie :( chyba niepotrzebnie :( znów zmieni miejsce i znów będzie smutna :( ale takie są niestety uroki DT :( Kochana piękna :( Ucałuj ją tam ode mnie koniecznie

madzia13

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 18, 2010, 20:14:24 pm »
Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne ?????????

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 18, 2010, 21:54:11 pm »
madzia13 aktualne.
Pepsi już jest na adopcyjnej.

madzia13

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 21, 2010, 19:32:57 pm »
Dzięki za info  :bukiet

Acia

  • Gość
Piękna Czarnulka PILNIE do oddania (okolice Gliwic)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 22, 2010, 15:03:39 pm »
i jak wiadomo już coś? może już były jakieś telefony? Tak bym chciała żeby maleńka dom znalazła :(