Autor Wątek: [Warszawa] lek. wet. Agnieszka Glińska  (Przeczytany 10986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Warszawa] lek. wet. Agnieszka Glińska
« dnia: Marzec 08, 2010, 23:04:28 pm »
lek. wet. Agnieszka Glińska
e-mail: a.glinska@ogonek.waw.pl

Przyjmuje:
Przychodnia Weterynaryjna "OGONEK"
ul. Klemensiewicza 7
01-318 Warszawa
tel./fax: 0-22 664 66 88
http://www.ogonek.waw.pl

Na obecnym etapie nie jest on polecany przez Stowarzyszenie Pomocy Królikom, ze względu na trwający proces weryfikacji. Prosimy wszystkich użytkowników forum o zmieszczenie opinii na temat tego lekarza.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2013, 09:16:14 am wysłana przez Iskra »

hubert33

  • Gość
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2010, 11:52:18 am »
Miałem przyjemność poznać fachowość i niesamowite podejście dr do zwierząt podczas pierwszej wizyty z moim Kubą i jej córką (była z nami już z nowym opiekunem), która miała miejsce w ubiegłym tygodniu.
Niesamowite opanowanie, spokój, ciepło w podejściu do zwierzaków. Poza badaniem standardowym, dr przekazała nam wiele cennych informacji, instrukcji a nawet uczyła jak skutecznie przyzwyczajać maluchy do pozycji trzymania, tak aby na spokojnie samemu podcinać pazurki. Na koniec wizyty maluch dostał do podgryzienia babkę lancetatowatą w nagrodę, że był taki dzielny i mega spokojny, a w domu-szaleje na maxa heh. Wiele cennych uwag, spostrzeżeń dr przekazała również w kwestii mojego staruszka 6 letniego Kuby i po wstępnym badaniu chorego oka, już jesteśmy umówieni na wizytę do okulisty. Kuba również w rękach Pani dr czuł się niesamowicie bezpieczny i spokojny. Dziękujemy i polecamy!

p.s. Lecznica OGONEK jest bardzo przyjazna, klimatyczna dla zwierząt. Już podczas oczekiwania na wizytę, w poczekalni słychać delikatny głos śpiewających ptaków, który roznosi się z małych głośników. Świetny pomysł! Poza tym bardzo czysto i profesjonalnie! Polecam!

Offline gagata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • aco
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2010, 16:37:01 pm »
ja również bardzo polecam! wszystko jasno wyjaśnione co się dzieje, duże zainteresowanie zwierzem bardzo fajne podejście.
Trafiłam do dr Agnieszki na samym początku leczenia Patki i zostałyśmy super "obsłużone",wnikliwie szukała przyczyny jej dolegliwości a ja wiedziałam co się dzieje i dlaczego.
W ogóle jeździłam do Ogonka z Mokotowa i już chyba nie pójdę nigdzie indziej :)
Patką zajmowała się tam również dr Wojtyś i dr Wojcieszek - także polecam.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2010, 15:43:55 pm »
Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tym lekarzem (chciałbym zamknąć proces weryfikacji)?

bratka64

  • Gość
Dr. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2010, 23:11:02 pm »
Witam,
Od kilku tygodni mam wizyty z moim 9 letnim Bursztynkiem u dr. Agnieszki Glińskiej. Jeżdżę na nie z moim mężem i obydwoje mamy takie same odczucia co do  fachowej wiedzy i super podejścia pani doktor do pacjenta.
Jest lekarzem, który oddaje się swojej pracy z poświęceniem i pełnym profesjonalizmem.
Po każdej wizycie, czujemy się silniejsi, aby walczyć o powrót do zdrowia naszego malego pupilka.
Jak najbardziej polecam Panią dr. Agnieszkę Glińską i już dzisiaj dziękuję jej za jej serce dla naszych małych pacjentów.
Bratka

ps. pięć lat temu Bursztyn był pacjentem dr. Mileny Wojtyś, którą również mam w pamięci jako fachowego i niesmowicie poświęconego swojej pracy lekarza .
DZIĘKUJEMY i POLECAMY !!!

hubert33

  • Gość
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2010, 19:29:29 pm »
jak długo jeszcze może trwać ten proces weryfikacji?!
od 8 marca i nadal weryfikujecie ?  :wow
miejmy nadzieję, że nie jak beatyfikacja :/

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2010, 22:09:32 pm »
hubert33, jedyną wiarygodną opinią jest Twoja: druga należy do użytkowniczki, która ma tylko 9 postów, a trzecia do gościa. Ja mam zasadę, że potrzebuję opinię przynajmniej dwóch wiarygodnych osób z forum lub jednej z GA, którą znam z imienia i nazwiska.

hubert33

  • Gość
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2010, 22:37:30 pm »
ok ok tajniak  :matrix
Po prostu nigdzie nie było wyjaśnione wcześniej na czym polega proces weryfikacji stąd moje pytanie i tyle. Dziękuję za wyjaśnienie. Mogłem myśleć np. że weryfikujecie jakoś Wy to wewnętrznie, czy SPK (wywiad, wizyta w lecznicy itp), ale już wiem i rozumiem.

A i tak uważam, że o wiarygodności nie powinna świadczyć liczba "natrzepanych" postów  na forum a jedynie w tym temacie ;-) bo można mieć ich 100tkę nie w tym temacie przecież, a co ma to do oceny pracy wete?  :>

p.s. ale dziękuję za uznanie mojej skromnej osoby tutaj :lol

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2010, 10:35:25 am »
hubert33, ale wiesz jest różnica między stałym bywalcem, a osobą, która wchodzi raz i to koniec jej aktywności. :)

hubert33

  • Gość
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2010, 11:14:40 am »
Cytat: "tajniak"
hubert33, ale wiesz jest różnica między stałym bywalcem, a osobą, która wchodzi raz i to koniec jej aktywności. :)


Rozumiem, ale... przecież bycie klientem w lecznicy to nie jest równoczesne z byciem użytkownikiem tego forum :> Wielu po prostu trafia tutaj najczęsciej właśnie po styczności z lecznicą, wete, aby wyrazić swoją opinię a niekoniecznie mają dalej czas, chęć uczestnictwa w życiu forum, nieprawdaż? Ktoś może być raz, dwa u wete i po wizycie tak zadowolony albo wzburzony, że chce wyrazić, przekazać innym swoje uwagi czy polecić kogoś, wpada do neta, wpisze w google np. nazwisko wete i wyraża opinię. Przecież wystarczy wpisać nazwisko jakiegokolwiek wete w google, którego nazwisko pojawiło się na tym forum i wyskakuje strona tego forum i np. ten temat.
Ale to moje skromne zdanie. I najważniejsze w sumie, że ja jestem mega zadowolony i moje futrzaki też i w poniedziałek wybieramy się do dr Glińskiej na szczepienia. Pozdrawiam/y

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2010, 14:12:53 pm »
hubert33, na stronach typu "znany lekarz" jeden lekarz wpisuje pozytywne opinie drugiemu - ja nie chcę takowej sytuacji tutaj.

Offline gagata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • aco
Odp: lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 02, 2010, 11:53:11 am »
poczułam się zignorowana  smutny_krolik
w sumie rozumiem, choć z drugiej strony wydaje mi się to trochę na wyrost, nie każdy jest zapalonym forumowiczem i wypowiada się w każdym wątku. jestem na forum od prawie dwóch lat i śledzę wszystkie interesujące mnie wątki, o wiele więcej jednak czytam niż piszę. Wypowiadam się tylko wtedy, gdy faktycznie może to coś wnieść (nie licząc pytań ;-) ), tak jest w tym wątku. Dr. Agnieszkę i cały "Ogonek" polecam komu się da. Obecnie moja znajoma leczy tam swoją fretkę i również ma bardzo pozytywne zdanie o tym lekarzu i całej przychodni.  :icon_biggrin
także ja choć mam mało do powiedzenia polecam jeszcze raz  :blaga:   ;-)
pozdrawiam

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: lek. wet. Agnieszka Glińska
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 02, 2010, 12:41:07 pm »
gagata, po prostu staram się przyjmować kryteria jak najbardziej obiektywne.