Autor Wątek: [Warszawa] lek. wet. Maciej Mikłusz  (Przeczytany 17302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Warszawa] lek. wet. Maciej Mikłusz
« dnia: Luty 26, 2010, 16:52:18 pm »
Lek. wet. Maciej Mikłusz - chirurg, choroby zwierząt egzotycznych

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (1995). Największa zawodowa pasja to chirurgia, tuż za nią opieka nad tchórzofretkani i małymi ssakami.

Przyjmuje w Centrum Zdrowia Małych Zwierząt MultiWet na ul. Gagarina 5 w Warszawie.
http://www.multiwet.com.pl/6201/index.html

Na obecnym etapie nie jest on polecany przez Stowarzyszenie Pomocy Królikom, ze względu na trwający proces weryfikacji. Prosimy wszystkich użytkowników forum o zmieszczenie opinii na temat tego lekarza.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2013, 21:10:23 pm wysłana przez Iskra »

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2010, 17:23:26 pm »
Zajmował się moim poprzednim króliczkiem, a teraz opiekuje się Bońkiem.

Udziela jasnych i dokładnych informacji, pyta o dietę króliczka, przy każdej wizycie kontroluje zęby, oczy i brzuszek. Przypomina o terminach szczepień. :)

Podczas choroby Timiego leczył go mimo zaawansowanego wieku i dużego postępu choroby - nie sugerował uśpienia, nawet kiedy królik stracił władzę we wszystkich kończynach i miał oczopląs. Timiego nie udało się uratować, ale wydaje mi się, że nie mógłby dostać lepszej opieki.

Klinika jest czynna 24/7. Nawet jeśli doktor akurat nie przyjmuje, to konsultuje telefonicznie.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2010, 17:29:44 pm »
Tak jak pytałam wcześniej - co wet by podał na E Cuniculi?



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2010, 17:36:40 pm »
Tak jak odpisałam wcześniej - podpytamy przy kolejnej wizycie. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2010, 17:44:01 pm »
A to musiało mi umknąć, bo nie pamiętam, żebym otrzymała odpowiedź :)

A pytam, bo to jest chyba jeden ze sposobów na sprawdzenie wiedzy weterynarza :) Specjalista będzie znał odpowiedź. Oczywiście nie twierdzę, że jak ktoś zna odpowiedź na to konkretne pytanie, to sprawa załatwiona i wet jest sprawdzony ;)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Iras

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2010, 01:36:29 am »
Cytuj
Klinika jest czynna 24/7. Nawet jeśli doktor akurat nie przyjmuje, to konsultuje telefonicznie.


a w razie naglej potrzeby operacji rowniez przyjedzie.
Jesli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu zwierząt bez rodowodu - obejrzyj

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2010, 23:21:48 pm »
Iras, a korzystałaś z jej usług?

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2010, 16:16:38 pm »
Muszę się przyznać, że byłam wczoraj u doktora na szczepieniu z Bońkiem i zupełnie zapomniałam zapytać o tę chorobę/bakterię. Obiecuję poprawę.
Ale szczepienie poszło szybko i sprawnie, do tego kontrola zębów, uszu i brzuszka.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2010, 15:44:13 pm »
Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tym lekarzem (chciałbym zamknąć proces weryfikacji)?

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2010, 16:02:39 pm »
Może lepiej poczekać aż się wypowie więcej niż jedna osoba? No i nadal jestem ciekawa co by wet zastosował na E Cuniculi.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2010, 16:07:13 pm »
jpuasz, właśnie dlatego pytam się czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tym lekarzem. :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2010, 17:51:00 pm »
Nie żebym się chciała wtrącać, ale skąd ten pośpiech i chęć zamykania "weryfikacji"? Jest jakiś deadline?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2010, 19:56:28 pm »
Blacky, nie ale po prostu przypominam użytkownikom, że ta weryfikacja trwa, a im szybciej ją się zamknie tym lepiej. Oczywiście może ona trwać latami, no ale to chyba wtedy nie ma sensu. :)

Offline asioola

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10042.0
Odp: lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:49:10 pm »
Lek. wet. Maciej Mikłusz - chirurg, choroby zwierząt egzotycznych

Przyjmuje w Centrum Zdrowia Małych Zwierząt MultiWet na ul. Gagarina 5 w Warszawie.

przyjmuje tez w pn i czw na ursynowie w klinice na ul. pod lipą 1 (metro kabaty)
tel 648-00-55

Polecam, opiekowal sie moimi myszami, teraz opiekuje sie szczurzycami (jestem bardzo zadowolona!), od dlugiego czasu opiekuje  sie krolikami mojej przyjaciolki i teraz moimi rowniez :)
Sympatyczny, udziela jasnych porad, mozna smialo pytac o wszystko, cierpliwie wytlumaczy, POLECAM!
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA, bedzie nam bardzo milo :D - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10042.0
2 kicaki, 1 syryjka, 3 (byly 4 (*) ) szczurzyce, pies na dochodne :P i akwarium jak uda sie cos uchwycic z moim brakiem talentu i marnym aparatem :D

evamonika

  • Gość
Odp: lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:48:00 am »
Do dr Miklusza chodze od wielu lat, z moim 1 krolikiem i z 2, u drugiego tylko on dobrze zdiagnozowal chorobe skory i wyleczyl moja kroliczke, chodze do niego tez z moja suka.
Tydzien temu spanikowalam, bo sunia miala spuchniete ucho i pozzlam byle szybciej do innego weta, co okazalo sie porazka, zaplacilam za wizyte i leki stowe, a gdybym sie wstrzymala i poszla pozniej do dr Miklusza zaplacilabym 27 zl i od razu mialabym pelna wiedze o co chodzi i uniknelabym tygodniowego stresu i podawania niewlasciwych lekow. Wg mnie to najbardziej kompetentny i godny zaufania lekarz. Nie bede chodzic do innego.

Offline Lita

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Warszawa] lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2011, 11:01:38 am »
Odświeżę wątek bo zdaje się proces weryfikacji nadal się nie zakończył.
Kontakt z tym lekarzem mam od 16 lat, przez te lata leczył moje koty, psa z wrodzoną wadą wątroby. Zawsze dbał o komfort futrzastego pacjenta, zawsze był dociekliwy i starał sie jak najrozważniej postawić diagnozę.
Zaufanie do Pana Maćka jako lekarza - 100%.
W najbliższym czasie wybieramy sie do niego z nasza Pinezką na przegląd, spróbuje podpytać to tę E Cuniculi.

W każdym razie z czystym sumieniem poleciłabym tego lekarza każdemu opiekunowi futrzaka/uszaka - wiem że nie zbagatelizuje niczego i na pewno, nawet w ciężkich przypadkach, się nie podda.

Plusy:
- dokładność
- zaangażowanie
- skrupulatność
- brak pospiechu, skupienie na pacjencie



Offline Serika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Warszawa] lek. wet. Maciej Mikłusz
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2013, 01:39:59 am »
To ja może odświeżę wątek - mieszkam bardzo blisko kliniki, w której przyjmuje ten pan i chciałabym wiedzieć, czy można mu w razie czego w pełni zaufać, czy lepiej jechać gdzie indziej :) Jak na razie widzę bardzo pozytywne opinie, ale jak rozumiem pełnej weryfikacji wciąż brak?