Autor Wątek: 'tekst do zoologicznych'  (Przeczytany 9924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asica15

  • Gość
Odp: 'tekst do zoologicznych'
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 30, 2010, 12:23:19 pm »
no i miodzio ! Zwisa mi to że nie dostałam od was królika. Trudno.
I tak-misokyaa kłamie-nic nie mówiłam, że jest zła itp. Wszyscy jej wierzycie, bo ją znacie. A ona to sobie wykorzystała i robi z siebie bohaterke-,,No i tak to jest rozmawiać z 11latkami " Ale dorosła ! Udaje że z dzieciakiem gadała, że taka mądra :/

Offline aneczka2939

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 526
  • Płeć: Kobieta
Odp: 'tekst do zoologicznych'
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 30, 2010, 12:29:31 pm »
wiesz jak bym nie znała twojego wieku też bym powiedziała że masz 10-11 lat  bo tak się zachowujesz ....

Koniec OT
Płotka, Kłębuszka. <33
Robinson
  • ,  Truś

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: 'tekst do zoologicznych'
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 30, 2010, 12:31:27 pm »
Proszę powtórnie o powrót do tematu - kolejnej prośby nie będzie i polecą ostrzeżenia.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

asica15

  • Gość
Odp: 'tekst do zoologicznych'
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:46:11 pm »
Bo wam tak misokya nagadała ? OK

To wracamy do tematu wątku

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: 'tekst do zoologicznych'
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2010, 18:11:18 pm »
asica, pragnę uświadomić, że nigdzie nie podałam Twojego nicku, więc ciekawi mnie skąd twoje zarzuty o oczernianiu  :&gt;
Jedyne co mogę zrobić to zapewnić, że w żadnym aspekcie nie skłamałam, słowo "zła" specjalnie było napisane tzw. "pokemonowym pismem", ponieważ pisałam o moich odczuciach. Wiek natomiast to moje prywatne - jak widać mylne spostrzeżenie (a szkoda, bo myślałam, że młodzież ma w sobie odrobinę więcej kultury).
Jeżeli wciąż masz jakiś problem to jestem dostępna na PW, jeżeli dalej utrzymujesz że skłamałam w jakimikolwiek aspekcie to kopie naszych wiadomości są zapisane na skrypcie forum, na którym rozmawiałyśmy - możesz je wydrukować i zanieść na policję, jednak obawiam się że wtedy ja będę miała okazję oskarżyć cię o obrazę i łgarstwo.

Przepraszam moderatorów/administratorów za ciągnięcie OT, jednak atak był wymierzony w moją osobę.

Wracając do tematu, wciąż jestem za zorganizowaniem takiej akcji SPK, podobnież jak "Nie kupuj zwierząt na prezent" tak i wytłumaczenie, dlaczego SPK nie popiera nabywania zwierząt w takim miejscu.

asica15

  • Gość
Odp: 'tekst do zoologicznych'
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2010, 18:34:12 pm »
to na prezent to i ja sie zagdzam ! I jeszcze moge plakaty wydrukować !