Autor Wątek: [Radom] lek. wet. Karol Chłopecki  (Przeczytany 15699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Radom] lek. wet. Karol Chłopecki
« dnia: Luty 16, 2010, 21:22:07 pm »
Ten temat służy ocenianiu pracy lek. wet. Karola Chłopeckiego. Dane tego lekarza możesz znaleźć pod tym adresem w dziale Weterynarze na naszej stronie.

Wcześniej ten lekarz weterynarii przechodził weryfikację na forum w tym temacie, dlatego niektóre poniższe wypowiedzi mogą sugerować, że nie jest on polecany przez Stowarzyszenie.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2013, 10:02:34 am wysłana przez Iskra »

Viss

  • Gość
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2010, 07:47:01 am »
Ja znam dr Karola, pracował jakiś czas w oazie. Jest świetnym specem od egzotycznych i mimo iż w Oazie bardziej zajmował się gadami i ptakami, to leczył z powodzeniem także moje szczury. Przemiły człowiek, zawsze wszystko tłumaczył, a jak czegoś nie wiedział to od razu dzwonił żeby dopytać innej oazowej wetki, co ja uważam za cenne, nie udaje, ze wie wszystko. Myślę, że przez te lata nabrał dużego doświadczenia i z radością mogę go polecić. :)

nuka

  • Gość
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2010, 13:32:31 pm »
Pilnie wczoraj obdzwaniałam polecanych forumowych uszatych wetów. Trafiłam także do Pana Chłopeckiego.
Człowiek na informację, że nie jesteśmy jego pacjentami ale potrzebuję pilnie pomocy odpowiedział - jasne, że pomogę. Potem udzielił mi konkretnych porad, odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania.
Był po dyżurze, był późny wieczór, to nie są przeszkody dla tego doktora żeby pomagać

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2010, 17:37:50 pm »
Viss, a jeśli chodzi o króliki?
nuka, a co się stało? W czym Ci pomógł?

Viss

  • Gość
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2010, 12:07:20 pm »
tajniak, króliki tez przyjmował, acz nie moje, bo ja świeżo zakróliczona jestem. :)

Offline lucyna12

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2010, 10:42:04 am »
Do dr. Chłopeckiego  trafiłam dzięki koleżance z forum :przytul Moja tuptusia była bardzo chora !!  nie mogła chodzić na łapkę,odwiedziłam wszystkich lekarzy w okolicy i każdy rozkładał ręce. Dzięki dr.Chłopeckiemu mój króliczek kica na cztery łapki i znów dokucza od rana do zmierzchu :jupi  W trakcie leczenia korzystałam również z pomocy doktora telefonicznie i zawsze udzielał pomocnych informacji bez względu na godzinę. Z całego serca polecam. !!
tuptusia ma 3 latka

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2010, 16:18:58 pm »
lucyna12, a co było z Twoim królikiem? Jakiej pomocy udzielił Twojemu królikowi dr Chłopecki?

nuka, czemu nie poszłaś albo nie zadzwoniłaś do dra Krawczyka, którego zachwalasz http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?p=125144#125144 ?

nuka

  • Gość
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2010, 05:46:05 am »
tajniak, dzwoniłam w pierwszej kolejności do Doktora Krawczyka bo to jest najlepszy uszaty weterynarz. Niestety w tygodniu był na jakiejś weterynaryjnej konferencji i tam gdzie przebywał nie było zasięgu sieci.
Udało mi się w końcu z nim skontaktować ale wcześniej obdzwaniałam innych polecanych wetów.

Nieuczciwie byłoby z mojej strony gdybym nie podzieliła się opinią o Panu Chłopeckim skoro padło na forum pytanie o jego osobę.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2010, 10:02:18 am »
nuka, a co się stało? W czym Ci pomógł?

nuka

  • Gość
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2010, 10:44:19 am »
Pogorszył sie stan zdrowia mojego uszaka, doktor Chłopecki zaproponował swoje leczenie, ale jak usłyszał jakie leki chcę podać pomógł mi ustalić dawkowanie tych leków.

Offline lucyna12

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2010, 19:36:29 pm »
Cytat: tajniak
lucyna12, a co było z Twoim królikiem? Jakiej pomocy udzielił Twojemu królikowi dr Chłopecki .                                                                                               Mój królik nie chodził na łapkę,lekarz w Skarżysku stwierdził że to przez chore jelita.Dr. Chłopecki dokładnie przebadał i prześwietlił Tuptusia wykluczył złamanie i przepisał zastrzyki,                  które przywróciły mu sprawność.Gdybym leczyła mojego królika na( niby chore jelita),pewnie nie było by go już wśród nas.
tuptusia ma 3 latka

Gwiazdka

  • Gość
dr Chlopecki
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2010, 14:51:29 pm »
Jeśli chodzi o weterynarzy, którzy potrafią się zająć uszakami, również polecam dr Chłopeckiego. Mam króliczka niecałe dwa lata i w ciągu tego okreu nie spotkałam weterynarza, który miałby jakieś większe pojęcie o króliczkach. Oczywiście poza wspomnianym dr Chłopeckim. (u wszystkich na pewno nie byłam)
Z powodzeniem wyleczył mojej królicy ropień na pyszczku i usunął sfatygowane ząbki.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2010, 18:53:52 pm »
Kicusia   tydzień temu zostala wysterylizowana przez dr Chłopeckiego. Na forum przeczytalam mnóstwo opinii o sterylizacji samic, o tym jakie to niebezpieczne. Dzisiaj moge powiedzieć  , że owszem , ale zależy komu powierza sie swoje zwierzę. Musze dodac ,że  mialam mnóstwo obiekcji  dotyczących operowania króliczków w radomskich lecznicach , a to w związku z tym ,że moja samiczka Basia byla operowana  ( inna lecznica inny lekarz) włąśnie w poniedziałek 16.03 ub roku i pokicała za Tęczowy Most.  Jednakże zaufałam doktorowi Chłopeckiemu , który wcześniej leczył u Kicusi zapalenie pęcherza oraz piasek w pęcherzu . Zaufałam i  dobrze  zrobilam. Dzisiaj Kicusia czuje się  bardzo dobrze, nie widać przebytej operacji. Bardzo szybko doszla do siebie , je , rozrabia  i .. jeśli bym miala ponownie  decydować sie na takie coś , wybralabym tylko dr Chłopeckiego. Pplecam .

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 7:58 pm ]
Tajniak mam pytanie. Jak  będa przebiegaly  formalności weryfikacyjne  , kiedy dr Chłopecki polecany przeze mnie( naprawde wspanialy lekarz)  zmieni status na  polecany SK. Chcialam dodać ,że dr Chłopecki wcześniej  pracował w Warszawie  w Lecznicy OAZA , , leczenia królików  uczył sie pod okiem Pani dr Lidii Lewandowskiej .  Radom to zaścianek
 jest  na forum jestem bodajże tylko ja. Nie każdy który potrzebuje  pomocy dla swojego królika od razu loguje sie na forum, ale napewno może skorzystać z listy lekarzy   polecanych przez SPK. W naszym mieście  brak jest lekarzy znających sie na królikach , bo moje dwa ostatnie ucholki  zmarły z  powodu niewiedzy i niekompetencji lekarza weterynarii  i to takiego , który uchodzi w naszym mieście za najlepszego weta kocio-psowego. Więc dla dobra futrzastych przyaciól   dobrze by bylo ,żeby tak wspanialy weterynarz jakim jest dr Karol, w końcu znalazł sie na liście wetów polecanych przez SPK. Inna sprawa ,że polecani przez Towarzystwo  lekarze nie mieli aż tylu  opinii , a na tej liście sie znajdują. Więc o co chodzi  , czy to musi być jakić czasookres , czy coś innego.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 27, 2010, 10:50:58 am »
dori, reszta wetów polecana jest przez członków GA, którzy leczą króliki u nich na masową skalę. Myślę, że na początku marca dodam tego lekarza do polecanych o ile nie pojawi się tutaj jakaś uzasadniona wątpliwość.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 06, 2010, 14:22:33 pm »
Lek. wet. Karol Chłopecki pozytywnie przeszedł weryfikację. :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
dr. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2010, 16:28:48 pm »
Wlaśnie przeczytałam Tajniak twoja wiadomość bo mialam kłopoty  z komputerem i przed chwila  odebrałam  z naprawy.
Bardzo mnie to cieszy , bo to naprawdę wspaniały wet , dla którego leczenie zwierzaków , walka o ich życie i zdrowie jest pasja . Myślałam  ,że Radom to takie zaściankowo jest , ale okazuje sie że  ludziska  acz nie uczestnicza w forum to do niego zaglądają. Ostatnio  wet nasz wspomniany Karol Chłopecki ma więcej uszatych  pacjentów , bo sterylizował kilka królików   i o nim dowiedziano sie własnie  z forum. Miłó wiedzieć ,że taka wymiana zdań na temat naszych uszatych przyjaciół spełnia swoją rolę.Tajniak ,a czemu ty nie pokusisz sie na króliczka . W naszym babskim gronie malo chłopów jest, takich królikomaniaków?

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2010, 23:00:26 pm »
dori, rodzice nie chcą. ;)

Offline frau magda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Płeć: Kobieta
  • evil prevails when good men fail to act
  • Lokalizacja: za Odrą
  • Moje króliki: Doha i Olaf
  • Na DT: Edward
  • Za TM: Mysza
Odp: [Radom] lek. wet. Karol Chłopecki
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 16, 2016, 23:54:11 pm »
Dodam od siebie, że byliśmy u doktora w sierpniu. Czas spędzony w Pankracym był absurdalnie długi, bo ponad 3 godziny. Straszny chaos. Pomijając tę kwestię, leczenie chyba było w porządku. Jedynie moją wątpliwość wzbudza fakt, że pan doktor "nie wierzy" w badania na E. Cuniculi i odradzil nam ich wykonywanie. Podsmiewal się również bardzo jawnie z gabinetu w Lublinie, który ponoć takie badania wykonuje. Nie sądzę, że tak postępuje 100-procentowy fachowiec...