Autor Wątek: przekrzywiona główka ;/  (Przeczytany 16198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

efyra

  • Gość
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 06, 2010, 06:44:47 am »
wezcie pod uwagę tez to ze niestety nie zawsze ktos ma mozliwosc pojechac do innego miasta...

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 06, 2010, 07:22:05 am »
A ktory z wetow  cie przyjmowal malwino? Bo moze nie zaden z tych, ktorych wymienila Shell? Bo w takich lecznicach nie zawsze wszyscy lekarze sa tak samo dobrzy i tak samo znaja sie na wszytskich zwierzakach.
Ja bym poszla do nich jeszcze raz z wydrukiem nt. tej choroby i sprawdzila jak sie do tego ustosunkuja.

malwina

  • Gość
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 06, 2010, 08:38:51 am »
Teraz w czwartek i piątek taka kobieta gdzieś koło 30stki. Jak wcześniej chodziłam na szczepienie i obcięcie pazurków przyjmował mnie taki starszy pan.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 06, 2010, 08:53:06 am »
malwina, sprawdz, kiedy przyjmuje ktorys z tych lekarzy o ktorych pisala Shell i zglos sie  do niego. Powiedz od razu o cuniculi, ze sa objawy itd.
I najlepiej niech lekarz notuje ci i mowi wyraznie o tym jakie leki podaje.
Tu na forum duzo osob zmagalo i zmaga sie z ta choroba i wszyscy chca jak najlepiej.

Bella

  • Gość
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 06, 2010, 17:56:20 pm »
Malwina, napisałam już wcześniej, że po antybiotykach następuje poprawa zdrowia królika, lecz na krótko. Ja wiem, bo mój królik przechodził tą chorobę. Tak samo jak Ty pojechałam do weta. Uchol otrzymał antybiotyki nastąpiła poprawa zdrowia. Cieszyłam się z niej. Jednak uchol miał drugi atak, którego niestety nieprzeżył  :( . Jedź do weta i to jak najszybciej  !!

malwina

  • Gość
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 08, 2010, 10:41:34 am »
Hej:)

chciałam Wam powiedzieć, że z Lucynką jest o wiele, wiele lepiej. Byłam dzisiaj u weta - okazało się, że dostała antybiotyk, który działa również na chorobę, którą Wy mi zasugerowałyście. Ponadto od czwartku dostawała w zastrzyku leki przeciwzapalne i witaminy.
Dziękuję Wam za troskę :)

Bella

  • Gość
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 08, 2010, 23:40:06 pm »
To dobrze  !!  Mam nadzieję, że choroba nie zaatakuje ponownie. Przesyłam głaski dla małej  :przytul

Offline olufka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
przekrzywiona główka ;/
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2010, 12:27:58 pm »
"Deszcz szczęśliwych pocalunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochana glowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie znikneły z Twojego serca."