Autor Wątek: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?  (Przeczytany 90106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KaWu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 13, 2010, 23:43:23 pm »
Ja z własnego doświadczenia bardzo szczerze polecam
Pana Stanisława Kempe
63-400 Ostrów Wielkopolski, ks. Śmigielskiego 10d
woj. Wielkopolskie, pow. Ostrowski, gm. Ostrów Wielkopolski
Tel.: 62 592 04 04

bardzo fachowe obchodzenie się ze zwierzętami małymi i tymi większymi towarzyszącymi :) Kilka miesięcy oddałam królice do sterylizacji. Pełny profesjonalizm, mała rana, niepaprząca się. Lekarz dla zwierząt, a nie dla pieniędzy...

Polecam!

Offline jarkowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
    • Hodowla myszoskoczków 'CASUS'
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 16, 2010, 11:45:52 am »
Ja mogę polecić w zasadzie całą załogę "OGONKA" w Warszawie, ze szczególnym wskazaniem na Kubę Kliszcza i Milenę Wojtyś-Gajdę.

Klinika Weterynaryjna "OGONEK"
01-318 Warszawa
Klemensiewicza 7
(+22) 664 66 88
www.ogonek.waw.pl

bezpośredni kontakt do Kuby: k.kliszcz@ogonek.waw.pl
bezpośredni kontakt do Mileny: m.wojtys@ogonek.waw.pl
zapraszam na stronę hodowli myszoskoczków 'CASUS' // piszę poprawnie po polsku.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2011, 15:12:24 pm »
Proszę o dodanie w komentarzach wątku lek.wet. Macieja Bartolika z łódzkiej lecznicy przy ulicy Kalinowej 52. Strona www: http://kalinowa.home.pl/beta/glowna.html

O tym weterynarzu wiem tyle, że przeprowadza zabiegi kastracji i sterylizacji na narkozie wziewnej (jedyny w Łodzi) i do tej pory nie miał przypadku zejścia śmiertelnego królika (nie w wyniku zabiegu).
Ja sama tylko rozmawiałam z tym panem ale chciałabym dowiedzieć się, czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym weterynarzem.

Paulina



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 24, 2011, 15:14:03 pm »
Właściwie odświeżam, bo chciałabym bardzo gorąco polecić dr wet. Mirosława Rybickiego, który pracuje w Klinice Małych Zwierząt w Brynowie.
Jest to typowy weterynarz króliczy. Bardzo kompetentny, poświęca dużo czasu klientowi. Jest także bardzo zabawny i wszystko dobrze tłumaczy.

40-585 Katowice
ul. Brynowska 25c
tel. (+48) 32 205 14 67

Jest tutaj strona internetowa:
http://www.lecznica-brynow.com/

Wiem tyle, że M. Rybicki pracuje na zmianę z inna lekarką Dobrosławą Krysą, której nie polecam (w naszym przypadku z Pasteurellą stwierdziła, że to na początku powinno się leczyć jak najmocniej, co wiąże się z pakowaniem w królika całej masy antybiotyków. )


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 24, 2011, 23:00:22 pm »
SremoGirl tu http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10229.0 jest wątek dra Rybickiego. Jakbyś mogła opisz tam konkretny przypadek, w czym pomógł Twojemu królikowi.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline RAL

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2011, 12:27:04 pm »
dr n. wet. specjalista chirurg Dariusz Niedzielski
lek.wet. Katarzyna Pieczaba (Suliga)
Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Małych Zwierząt
http://www.niedzielski.wroclaw.pl/
ul. Komandorska 53P
53-342 Wrocław

Doktor Niedzielski przeprowadza zabiegi chirurgiczne (w przypadku mojego królika - kastracja), dr Pieczaba jest w tym gabinecie specjalistką od królików i gryzoni i bardzo chwalę sobie współpracę.


Offline Alice

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1092
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 30, 2011, 17:34:58 pm »
Szczerze polecam dr. Dorotę Wojcieszek z kliniki "Ogonek" w Warszawie. Pełen profesjonalizm i super podejście do uszatka :).

Przychodnia Weterynaryjna "OGONEK"
ul. Klemensiewicza 7
01-318 Warszawa
tel./fax: 0-22 664 66 88
www.ogonek.waw.pl

Króliczek1

  • Gość
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 14, 2011, 20:10:12 pm »
Polecacie może jakiegoś dobrego weterynarza z Częstochowy?
Chodzi mi nie tylko o szczepienia, przegląd ale o sterylizację.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 14, 2011, 22:12:12 pm »
Polecacie może jakiegoś dobrego weterynarza z Częstochowy?
Chodzi mi nie tylko o szczepienia, przegląd ale o sterylizację.

Z tego co się orientuję, weta w Częstochowie nie ma, przejrzyj dział "weterynarze" oraz http://www.kroliki.net/pl/weterynarze/weterynarze/lekarze-weterynarii-wg-miejscowosci i wybierz jakiegoś dobrego w okolicy, poczytaj na forum opinie.

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 22, 2011, 23:32:09 pm »
Chciała bym polecić weterynarz Katarzynę Wróblewską z przychodni TOZ Szczecin w Szczecinie:
http://toz.szczecin.pl/?id=popup_przychodnia
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 22, 2011, 23:51:36 pm »
Polecam dr Adama Michalskiego
Przychodnia dla zwierząt "Alfa"
ul. Staszica 17/8
Nowa Sól

Tel. do przychodni (68) 387 15 61
kom. doktora 607 702 870

Lek. wet. Adam Michalski jest specjalistą od króliczków, ale nie jest chirurgiem.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
ŁÓDŹ - Polecam !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 01, 2011, 23:30:21 pm »
Gorąco polecam, a przerabiałam wielu i już zwątpiłam w łódzką króliczą weterynarię
Pan dr Michałkiewicz został mi polecony przez pana dr Zielińskiego
NAMIARY
dr Mateusz Michałkiewicz

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA DOG
ul. Łagiewnicka 97, 91-855 Łódź
tel. 042 657 76 63‎
Filia: Na Piaskach 3/5
tel. 042 688-75-69
Poniedziałek-Piątek 9:30 -19:30
Soboty 10:0 - 14:00, Niedziele 10:00-13:00
Przyjmuje na zmianę w obu lokalizacjach, we wtorki, czwartki i soboty jest na Łagiewnickiej.

Specjalistyczny gabinet weterynaryjny
Mateusz Michałkiewicz
95-002 Glinnik, ul. Słoneczna 1, tel. +48 605 405 431
http://www.zwierzyniec-vet.pl/

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 19, 2011, 20:37:44 pm »
lek wet Sebastian Słodki (samo nazwisko już zachęca :P)
przyjmuje w dwóch miejscach

1. Klinika weterynaryjna ul. Bełzy w Bydgoszczy (jest bardzo droga i zazwyczaj jadę tam tylko w sytuacji awaryjnej, tj w nocy gdy jest b.źle - na samo wejście do lekarza już chcą 60 zł plus ewentualne badania i leki, poza tym do dr Słodkiego jest kolosalna kolejka jeśli akurat ma dyżur, jest pełno innych lekarzy ale wszyscy czekają do niego - co już też o czymś świadczy, niestety czekanie nawet 4 godzin z królikiem nie wchodzi u mnie w grę, chyba że z psem)

2. prywatny gabinet wet ul. Wyzwolenia 60, Bydgoszcz, Fordon
tel. 503 770 268 - wizyty są umawiane na konkretną godzinę więc nie czeka się w kolejce, poza tym ogromny plus pan Sebastian ma bardzo przystępne ceny, zdarza się, że nic nie bierze za obejrzenie zwierzaka. I przede wszystkim jest świetnym fachowcem (poniżej historia mojego biednego królika, którego pan Sebastian wyleczył jeśli ktoś ma ochotę czytać)

Więc od początku:

Niedawno przeprowadziłam się i przez to straciłam kontakt z wetem który zazwyczaj obcinał zęby Kukułce, który ma wadę zgryzu. Byłam w gabinecie przy ul. Wybudowanie 2, gybym głupia poszła zaledwie kilka metrów dalej natrafiłabym na gab pana Sebastiana. ALe do rzeczy. Przyjmował tam pan doktor Gryń, który bardzo sprawnie i szybko obciął Kukiem zęby - i ten lekarz jest ok, nic do niego nie mam bo zrobił to fachowo. Za miesiąc więc poszłam tam znowu tym razem była pani, córka pana dr która po 1h czekaniu poświęciła Kukiem 2 minuty! Myślałam że jest ok ale Kuki nic tego dnia nie jadł i następnego też nie chciał jeść kompletnie niczego i unikał jakby kontaktu. Zaniepokoiłam się i zajrzałam mu do paszczy i myślałam że dostanę zawału - lekarka źle obcięła mu zęby w taki sposób że złamała mu zą” tuż przy dziąśle i ten ząb mu wisiał uniemożliwiająć jedzenie. Zabraliśmy z mężem królika i mąż zrobił jej mała awanturę tym bardzi jeszcze jak usłyszał hasła że GRYZONIE tak mają a Kuki ma bardzo kruche zęby i widocznie sam mu się ten ząb złamał. Myślałam że ją trzasnę w tym gabinecie ale nie wiedziałam co robić i pozwoliliśmy jej ułamać tego zęba do końca. Tydzień karmiliśmy szczerbatą Kukułkę przez strzykawkę i zmuszaliśmy do picia. WReszcie niby kryzys miną i prawie dostałam dzikiej histerii gdy po prau dniach wyczułam po lewej stronie jego paszczy jakiś guzek. W dwa dni urósł i napęczniał ale by miękki więc gdy siostra powiedziała mi że dr SŁodki ma jakąś klinikę w 4donie nie wahałam się ani chwili poszukałam na necie gdzie przyjmuje. Lekarz go obejrzał, nie obyło się bez nakłucia ale leciała tylko woda więc dr mnie uspokoił że to wodniaczek a bał się ze to już posocznica (a ja odetchnęłam bo idiotka nie kapnęłam się że to jest to samo co ropień). Wydusił mu tą wodę, powiedział że na razie obserwować bo nie będzie niepotrzebnie truć królika antybiotykami. Skasował za to tylko 20 zł (w wypasionej klinice na Bełzy byłoby 80!). Uspokojona pojechałam do domu a za 1,5 tygodnia leciałam do niego jak struś pędziwiatr bo guz zrobił się twardy i rósł z dnia na dzień. Tym razem już nie było wątpliwości - ropień. Nogi się podemną ugieły bo cyztałam na forum straszne historie o tych ropniach. Dr wydusił znowu tym razem coś ala śmietana i zaproponował niekonwencjonalną terapię do przemyślenia - antybiotyk z penicyliny. Nie zmuszał ale dał wybór, mówił że stosował to już u innych królików i nigdy nie było śmiertelnego zejścia mimo że tego typu antybiotyki są uważane za niebezpieczne dla królików (podał nazwę tego antybiotyku ale jej niestety nie pamiętam, pierwszy raz ją słyszałam). Myślałam 2 dni czy zrobić to czy nie bo już jednego królika straciłam z winy weta, który spsikał go Frontlinem. ALe guz cały czas rósł więc zgodziłam się na penicylinę. Efekt ? Dzisiaj nie ma śladu po ropniu. Oczywiście jest ryzyko że wszystko wróci ale dr zapewniał że dzięki penicylinie otrzymuje się długie okresy reemisji, nawet rok, 1,5. Istniała też opcja wycięcia ropnia ale wet od razu powiedział że w wieku jakim jest kuki i samo to że jest królikiem zabieg jest niebezpieczny. Tym bardziej że ropień utworzył taką dziwną torebkę nad zębami wzdłuż - pierwszy raz coś takiego widziałam. WYcięcie tego byłoby trudne. To było w czerwcu, dzisiaj jest sierpień i Kuki czuje się ok, bryka i jak na razie nic mu nie rośnie koło paszczy.
Wcześniej chodziłam z psem do p. Sebastiana na ul. Bełzy i też mi pomógł a był 5 wetem z kolei, inni spisali psa na straty a pies miał kilka napadów padaczkowych dziennie - teraz ma może 1-2 razy do roku. Poczułam się bardzo bezpiecznie gdy słyszałam jak mówi o królikach, przede wszystkim zawsze oddziela gryzonie od królików (robię taki test każdemu wetowi żeby zobaczyć czy się zna :>
Można do niego spokojnie pójść z królikiem.

P.S. Pierwszy raz spotkałam dr SŁodkiego na Bełzy kiedy po kilku dniach leczenia świnki morskiej przez inną wetkę (notabene z tej samej kiliniki!!!) ze świniakiem było coraz gorzej a wetka uparcie że świniak się ślini bo zęby bo gorąco itd. Świnka - Koksik (bo był taki maleńki miał tylko 3 tygodnie gdy go kupiłam -tragedia i bez komentarza) jak się okazało miał zapalenie płuc. Gdy wreszcie zaryczana dwie godziny po kolejnym zastrzyku witaminowym (!!) pojechałam z powrotem do kliniki ze świnką leżącą na boku i charczącą trafiłam na dyżur dr SŁodkiego który przyjął mnie bez kolejki. Żebym trafiła do niego od razu Koksik by może nadal żył. Nawet nie zajrzał w kompa co pisała tamta lekarka tylko go osłuchał i natychmiast postawił diagnozę. Powiedział że świniak jest w stanie agonalnym i leczenie przedłuży jego cierpienia. Ryczałam jak wół i b. żałuję że nie trafiłam na tego lekarza wcześniej.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 20:41:53 pm wysłana przez cytryna27 »

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:44:34 pm »
Nie podważam faktu, że się Wam udało, niemniej jednak faktem pozostaje, że penicylina nie jest odpowiednim antybiotykiem dla królików.
Poza tym poza diagnozą, że to ropień ważne jest z jakiej przyczyny powstał. Jeśli (jak w wielu przypadkach) ropień powstał z powodu przerastających trzonowców to nawet króliczy antybiotyk nie pomoże.

Ja po Twoim opisie do takiego weta bym nie poszła.

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 19, 2011, 22:05:17 pm »
Penicylina jest stosowana z powodzeniem za granicą. Ważna jest dawka antybiotyku. Kuki dostał 3 zastrzyki w 2-dniowych odstępach. Jeżeli lekarz mi mówi że na 70 królików które leczył u każdego uzyskał taki efekt, czyli ma doświadczenie to ja mu wierzę tym bardziej że nigdy mnie nie zawiódł. Ropień był efektem ułamanego zęba, który był źle obcięty. Kuki nie ma przerostu trzonowców mimo że ma wadę zgryzu. W obecnej chwili Kuki ma 8,5 roku także operacja nie wchodziła w grę. Być może w czasie obcinania weterynarka coś mu uszkodziła i powstał stan zapalny. Ocenę pozostawiam wam. Ja tego lekarza polecam z całą odpowiedzialnością jako weta dla królików. Może znajdzie się ktoś kto był u dr Słodkiego i opowie jakie ma doświadczenia z tym wetem?

A to znalazłam na Uszatej Stronie o penicylinie:

Grupa B - do używania ostrożnie, przez krótki okres czasu:
Ampicylina;
Cefalosporyny (do 5 dni, nie podawac doustnie - biegunki!),
Amikacyna,
Gentamycyna (Gentocin; dobrze tolerowane, ale mogą powodowac uszkodzenia nerek - do 3-10 dni),
Penicylina prokainowa G (zastrzyki na ogół dobrze tolerowane, jeśli królik ma biegunke lub traci apetyt, natychmiast powinno byc odstawione, do 5 dni),
Metronidazol (Flagyl; efektywny przeciwko beztlenowcom),
Tylmikozyna (Micotil - nie zaaprobowany do stosowania dla królików, może powodować nagłą śmierć, ale efektywny przeciw Pasteurelli - uwaga na kontakt człowieka z tym antybiotykiem!).

Link do całego artykułu:
http://uszata.com/eksplorer/zdrowie/infekcje.htm
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 22:23:27 pm wysłana przez cytryna27 »

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 19, 2011, 22:20:42 pm »
Dawka jest ważna bez względu na to czy używamy antybiotyku czy innych leków. Wet, który leczy króliki w Toruniu przyjął ich tysiące i u żadnego nie miał potrzeby stosować penicyliny. Nie do końca mogę uwierzyć, że pan Słodki, aż w 70 przypadkach miał taką potrzebę.

Czy Twój królik ma korygowane siekacze? Raczej mało prawdopodobne, aby siekacz mógł spowodować ropień.

Poza tym nie rozumiem tego "istniała też opcja wycięcia ropnia ale wet od razu powiedział że w wieku jakim jest kuki i samo to że jest królikiem zabieg jest niebezpieczny."
Ile lat ma Kuki? Dlaczego zabieg miałby być niebezpieczny z powodu tego, że jest królikiem?

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 19, 2011, 22:34:29 pm »
Rozumiem, że to jest licytacja Toruń - Bydgoszcz?? - czyli jak zwykle. Nie podważam kompetencji weta z Torunia dlatego że go nie znam. Ty natomiast lekarza którego też nie znasz od razu skreślasz bo zastosował niekonwencjonalną metodę, która jest dopuszczalna ale musi być ściśle monitorowana. Opowiedziałam tylko swoje doświadczenia, wiem że dr SŁodki jest od spraw beznadziejnych i kiedy będę miała jakiś problem z którymś z moich zwierzaków na pewno do niego się zwrócę. Do tej pory jedynym polecanym lekarzem najbliżej Bydg był dr Krawczyk, cieszę się bardzo, że mogę wreszcie bo wielu latach czasem okropnych doświadczeń polecić dobrego weterynarza z mojego miasta. Jeszcze raz zapraszam osoby z Bydgoszczy, które były u dr Słodkiego do opowiedzenia swoich doświadczeń bo jak widzę Toruń coś mi nie wierzy. Ten lekarz jest znany w Bydg i nie wierzę, że tylko ja mogę coś o nim powiedzieć, bo słyszałam to nazwisko wiele razy zanim wreszcie przekonałam się osobiście że to jest b.dobry lekarz.

P.S. Na twoje pytania odpowiedziałam już w poprzednim poście ale powtórzę: Kuki ma 8,5 roku, a narkoza u królika bywa niebezpieczna, szczególnie w tym wieku.

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2011, 22:54:13 pm »
Ja się z nikim nie licytuję.
Podkreślam jeszcze raz, że dawka musi być dobrana idealnie, bez względu na rodzaj leku.

Naprawdę rozumiem, że narkoza jest niebezpieczna, sama mam królika 7-8 letniego, z koniecznością korekty trzonowców i robię to zawsze pod narkozą.
I naprawdę nie rozumiem, cóż oprócz nazwiska, jest w panu Słodkim tak genialnego, że nazywasz go wetem od przypadków beznadziejnych.

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 19, 2011, 23:07:44 pm »
Ok, ja już skończyłam tą dziwną dyskusję, temat dotyczy polecanych lekarzy - napisałam swoje doświadczenia, polecam dr Słodkiego - co jest zresztą do zweryfikowania bo dobry wet sam się obroni. Mam nadzieję że ktoś jeszcze kto ZNA tego lekarza doda swoją opinię.

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Jakich lekarzy weterynarii polecacie?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 19, 2011, 23:18:05 pm »
No proszę Cię, zmieniłaś swój post po moim wpisie. Tak się nie robi (dopisałaś dane z uszatej, która nawiasem mówiąc, jest mocno nieaktualna).