Porady > Weterynarze

Jakich lekarzy weterynarii polecacie?

(1/17) > >>

tajniak:
W związku z reorganizacją działu Weterynarze na naszej stronie proszę was o umieszczanie tutaj polecanych przez was lekarzy weterynarii. Poprzedni polecani lekarze nie zostali przeniesieni do odnowionego działu ze względu na zbyt duży problem w zweryfikowaniu ich kompetencji, danych kontaktowych, adresów itd.

Proszę w tym temacie umieszczać tylko i wyłącznie lekarzy weterynarii wraz z kontaktem do nich oraz informacją gdzie pracują (jeśli nie macie wszystkich informacji to i tak piszcie :)). Proszę nie powtarzać propozycji oraz ich tutaj nie oceniać - do tego będę tworzył specjalny temat w dziale "Komentarze", gdzie będziecie mogli oceniać lekarzy. :) Jeśli w dyskusji użytkownicy forum stwierdzą, że lekarz jest godny polecenia wtedy go dodam do polecanych.

Proszę również nie komentować tutaj zmian w dziale Weterynarze - do tego jest osobny temat. :)

Dziękuję.

nuka:
a naczelny lekarz SPK z Torunia? Doktor n. wet. Mirosław Krawczyk?

tajniak:
A znacie może jego dane kontaktowe? Aktualne tylko bym prosił. :)

dori:
Polecam  wspaniałego lekarza weterynarii dr. Karola Chłopeckiego . Pracuje w Przychodni ,,Pankracy " w Radomiu , ul. Maratońska 1 ,26-600 Radom tel. o48-3315276
 www.pankracy.radom.pl
To kolejny króliczy wet , dla którego leczenie  naszych uszastych przyjaciół jest pasją.
Lecznica czynna 24 godz , dysponuje też  szpitalem dla zwierząt . Odkąd mam Kicusie leczę ja tam  i nigdy sie nie zawiodłam. Polecam .

tajniak:
http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?p=126593#126593

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej