Autor Wątek: [Warszawa] lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda  (Przeczytany 10825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Warszawa] lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda
« dnia: Luty 10, 2010, 15:41:03 pm »
Ten temat służy ocenianiu pracy lek. wet. Mileny Wojtyś-Gajdy.

Przyjmuje:

OGONEK Specjalistyczna lecznica weterynaryjna dla małych ssaków

ul. Krępowieckiego 10 lok. U-14
01-456 Warszawa
tel./fax: 0-22 664 66 88
e-mail:  m.wojtys@ogonek.waw.pl

Grafik dyżurów dostępny pod adresem: http://www.ogonek.waw.pl/grafik_dyzurow.html
Lecznica jest całodobowa
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2013, 09:19:58 am wysłana przez Iskra »

hubert33

  • Gość
lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2010, 16:10:30 pm »
Jesteśmy z moim uszatymi pannami po kolejnej wizycie w OGONKU na Bemowie.
Zawsze chodziliśmy do dr Glińskiej ale dzisiaj dyżur "z doskoku" pełniła dr Wojtyś!
Powiem tyle: coś NIESAMOWITEGO! Co za człowiek!
Jakie poświęcenie! Jest w ciąży a z taką dokładnością przeprowadziła bardzo wnikliwe badania! Przekazała mi bardzo dużo informacji dot. zdrowia małych i ich pielęgnacji, zachowania i wskazówek na przyszłość!
POLECAM JAKO PERFECYJNEGO WETERYNARZA!
Można śmiało z każdym problem uszatych (i nie tylko) zwracać się do dr Wojtyś!

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2010, 16:37:49 pm »
Ja swojego królika lecze równiez u Pani dr. Jest to osoba z sercem nie tylko do zwierzat. Czasem mam wrażenie ze nasi weci zapominają o nas, przestarszonych, borykających się z bezradnością, ze ściśnietym sercem. Pani Dr podniosła mnie bardzo na duchu, pocieszyła i jestem jej za to ogromnie wdzięczna. Myślę, że jest empatycznym lekarzem nie tylko do zwierząt, ale może przede wszystkim w stosunku do nas, włąścicieli.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2010, 17:41:24 pm »
jak jeszcze w wawie mieszkalam to zawsze z nasza swinka morska do Mileny lecielismy. Ja mowie Milena bo znam ja prywatnie :) poznalam sie przez neta gdzie porad udzielala a potem prywatnie sie spotykalysmy i czasami przyjezdzalam na aly dzien do lecznicy uczyc sie :)sledzilam jej losy jak byla w pierwszej ciazy teraz czytam ze drugi raz :)

nie boi sie nie wiedziec czegos ale zawsze sie dowie to czego nie wie!!

hubert33

  • Gość
lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2010, 19:36:47 pm »
Ja w ogóle przypadkiem trafiłem do dr Wojtyś dzisiaj, bo w grafiku był dr Kuba ale dużo ludzi, więc dr Wojtyś wpadła wspomóc!
Czytając stronę lecznicy martwiłem się bo ciągle napisane że dr Wojtyś zwolnienie, myślałem że ciężko chora a dzisiaj jak zobaczyłem brzuszek to od razu wiedziałem o co chodzi heh
To prawda, rozmowa z dr Wojtyś to czysta przyjemność i można się czuć bezpiecznie powierzając w jej ręce nasze pociechy! My również DZIĘKUJEMY!

Offline Aga 1982

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: [Warszawa] lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2014, 18:59:08 pm »
My też jesteśmy pod opieką Dr.Cudowna, ciepła, dokładna, empatyczna,życzliwa, pełen profesjonalizm i oddanie temu co robi.
 Poznałam Dr w przykrych okoliczościach- usypiałam moją Uszatkę, a teraz z nową adopcyjną jesteśmy pod opieką Dr.