Autor Wątek: [Kraków] lek. wet. Lidia Lewandowska  (Przeczytany 9883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Kraków] lek. wet. Lidia Lewandowska
« dnia: Luty 10, 2010, 15:37:40 pm »
Ten temat służy ocenianiu pracy lek. wet. Lidii Lewandowskiej.

Przyjmuje:
Przychodnia weterynaryjna OAZA

Ul. Zamoyskiego 86
30-523 Kraków (dzielnica Podgórze - okolice ronda Matecznego)
Telefon:507-791-189 oraz 12 296 31 33
e-mail: lidialew@poczta.fm

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 9 - 19
Sobota 9 -14

« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2013, 10:00:43 am wysłana przez Iskra »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
lek. wet. Lidia Lewandowska
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2010, 08:08:34 am »
Z całym sercem polecam tą wspaniałą pani doktor. Gdy katowickie weterynarze w pewnym punkcie mnie zawiedli pojechałam z Brandonkiem do Krakowa, właśnie do dr Lewandowskiej. Okazała się wspaniałą osobą, jako człowiek i jako lekarz. Udziela dokładnych i rzeczowych informacji, specjalizuje się na zajęczakach (nie wiem jak z innymi gatunkami zwierząt). W każdej chwili, nawet o kosmicznej porze starała udzielić mi informacji, jak postępować z Brandokiem, gdy jego stan się pogorszył. Bije od niej miłość do mniejszych braci.  

Pomimo to, że nie udało się nam pomóc Brandonkowi, umarł na jej stole operacyjnym to z czystym sumieniem polecam tą pani doc. Cieszę się, że Brandonek miał zaszczyt być pod wspaniałą opieką weterynaryjną.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
lek. wet. Lidia Lewandowska
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2010, 21:32:28 pm »
Lek.wet.Lidia Lewandowska to  Specjalista Chorób Zwierzą Futerkowych
SylwiaG

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
lek. wet. Lidia Lewandowska
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2010, 22:15:44 pm »
sylwiaG, to prawda, ale  dr Lewandowska jest rozkochana w króliczkach i naprawdę dużo o nich wie i jest sprawdzonym fachowcem - kroliki, to chyba główni jej pacjenci. Korzystam z jej pomocy i mam do niej pełne zaufanie - polecam wszystkim tego fachowca i wspaniałego człowieka.
Warto byłoby zmienić adres do jej lecznicy, bo ten na ul. Leszczynową jest już nieaktualny. Jest już otwarta LECZNICA OAZA na ul. Zamoyskiego 86 i tam teraz przyjmuje dr Lewandowska  i dr Szklarska-Piotrowska - obie bardzo miłe.