Autor Wątek: [Warszawa] dr n. wet. Wojciech Bielecki  (Przeczytany 11528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Warszawa] dr n. wet. Wojciech Bielecki
« dnia: Luty 10, 2010, 15:25:41 pm »
Ten temat służy ocenianiu pracy dr n. wet. Wojciecha Bieleckiego. Dane tego lekarza możesz znaleźć pod tym adresem w dziale Weterynarze na naszej stronie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2013, 20:17:59 pm wysłana przez Iskra »

notująca

  • Gość
Odp: [Warszawa] dr n. wet. Wojciech Bielecki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2010, 22:58:16 pm »
Hm, dziwne że żadnej uwagi o człowieku, którego poznałam jako króliczego "guru". Większość polecanych na forum weterynarzy z Warszawy to jego uczniowie z SGGW. Wiem, że nie we wszystkim się z nim zgadzają, ale ja nie mogę na niego złego słowa powiedzieć. To prawda, bywa opryskliwy dla ludzi, ale ze zwierzakami obchodzi się zawsze z wielką troską. Mój Dasiek jest pod jego opieką od ośmiu lat i został przez niego wyciągnięty z dwóch poważniejszych historii. Pierwszą było kilka lat temu zapalenie zatok, wyleczone naświetlaniami laserem czy innym świństwem, drugą tegoroczne kamienie nerkowe. Dr Bielecki rozpoznał je na rentgenie, choć inni weci sugerowali zator i błyskawicznie skierował do świetnej chirurg, dr Joanny Persony, która rozbiła kamienie bezinwazyjnie (ultradźwiękami pod narkozą), dzięki czemu mały bardzo szybko doszedł do siebie.

Offline fox_mulder2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: [Warszawa] dr n. wet. Wojciech Bielecki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2013, 13:33:11 pm »
Leczę moją króliczkę u dr Bieleckiego z ropnia żuchwy. Nasz weterynarz nie mógł sobie z tym poradzić i polecił właśnie pana doktora. Generalnie po 2 wizytach (1 raz w tygodniu) efekt jest widoczny, ropień się zmniejszył, nie odtwarza się. Metody jakie stosuje dr są trochę drastyczne (przynajmniej tak mi się wydaje) ale chyba wie co robi w końcu jest dr i nauczycielem wetów (oczywiście nie wszystkich) u których leczymy króliki. Zdziwiony jestem opiniami na forach, że jest nieprzyjemny - odniosłem zupełnie odmienne wrażenie.