Autor Wątek: Instynkt, rodzinne powiązania... ?  (Przeczytany 2048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuka

  • Gość
Instynkt, rodzinne powiązania... ?
« dnia: Luty 08, 2010, 06:38:54 am »
Instynkt - jak to wygląda u uszatych?

Fakty:
Dżeki - tatuś- najmniejszy, chory, zasmarkany
Nuka - mamuśka - zdrowa
Maluch - synuś - zdrowy

Wydarzenia:
Nuka z Dżekulą mieszkają razem, wtulają sie w siebie, wylizują, jedzą z jednej miseczki - miłość kwitnie. Bieganie w dwójkę - sytuacja identyczna, wszystko robią razem. Ja mam prawo dołączyć do tej sielanki pieszczotami, z jedzonkiem jestem mile widziana, łóżko mamy wspólne, jest ok.

Maluch - jak biega sam - jestem jego królową do wszystkiego - do podania jedzonka, do pieszczot ale i do pieszczot z jego strony (lizanie, przytulanie, włażenie na kolana, wspólna poducha w czasie snu, czesanie mojej grzyweczki ...)

Parka moja i Maluch - Maluch przeganiany w kąt przez oba uszate, jednak wczoraj Nuka zostawiła Dżekiego i poszła do Malucha. Byla mała awantura o to, kto pierwszy nadstawia pysiek do lizania aż w końcu się dogadali - Mały lizał Nukę, Nuka lizała Małego. A słońce moje ukochane, mój skarb najcenniejszy - Dżekuś - siedział w kątku sam, słaby, zasmarkany. Wręcz domagał się wzięcia na ręce i przytulenia.
Noc spędził wtulony w Nukę, Maluch był za kratami.

Pytanie brzmi: o co chodzi Nuczce? O co chodzi w tym trójkącie?

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Instynkt, rodzinne powiązania... ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2010, 09:22:25 am »
nuka a może instynktownie Nuka ciągnie do mocniejszego samca w stadzie?? Dżekula chory więc jest słabszy, przy potomstwie przekazałby słabsze geny... moja teoria... zaznaczam teoria :)