Autor Wątek: Szczecin - Poznań  (Przeczytany 11444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:08:21 pm »
Jezus faktycznie BABY, dziewczyny przestańcie. Przeczytajcie swoje wypowiedzi...
Znowy gdyby a może, a to a tamto.

I co Wam to da? Jak plotkarki na bazarze. Nie chcę Was obrazić, bo macie wiedzę, ale to co tu piszecie - nie przekona jej do niczego, a tylko negatywnie nastawi.

Nie lepie na spokojnie?
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


lenka_44

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:20:32 pm »
Ja zgadzam się z realią. Trochę więcej tolerancji ! To chyba dobrze, że marcia jednak nie oddaje królika i się nas radzi jak sobie ma z nim poradzić? Dlatego nie wracajmy już do przeszłości, proszę. Postarajmy się jej pomóc. Myślę, że to o wiele bardziej ją podniesie na duchu niż coś w stylu, że lepiej będzie miał u kogo innego.

kasiagio

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:44:13 pm »
A kto tutaj krzyczy , wszystkie piszemy , swoje zdanie w sposób wychowany i poprawny  i myślę ,że z tym nie ma problemu , a to ,że piszemy to co piszemy to już chyba nie Nasza wina  :oh:

Ja wiem i dobrze rozumiem ,że czasami życie może być podłe, ciężkie a my niejednokrotnie nie stawiamy mu czoła w należny sposób , ale kiedy bierze się zwierzę czy to myszka , czy pies, powinno się zdawać sprawę ,że mogą być problemy i to dużo , także to co piszemy to tylko uzmysłowienie  Marci18 ,że potem kiedy zacznie dojrzewać może być o wiele gorzej ( juz teraz sobie nie radzi ) a kiedy mały zacznie sikać z półobrotu i wydawać  swój wspaniały zapaszek na całe mieszkanie i robić szkody to co się tanie ??  :nie_powiem

No nic z mojej strony tyle .

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 1:00 pm ]
Albo zacznie byc bardzo agresywny to co ??

Offline zosiaa1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 28, 2010, 13:19:51 pm »
Przeczytałam te wszystkie tematy związane z bayoo, i szczerze się przyznam, że się CAŁKOWICIE w tym wszystkim pomieszałam.. raz tak, raz siak, potem znowu nie, ale może jeszcze zobacze, nie moge, albo i moge.. ale nie jest to temat o mnie, więc "zmienie płyte". Zgadzam się, że każdy ma inne spojrzenie na tą sprawe i inne poglądy. Wszyscy razem i każdy z osobna znajdzie inne podejrzenia i zacznie tworzyć z tego historię. Ja bym baaardzo chciała, żeby sama marcia wyjaśniła o co w końcu chodzi, i jak podejmie decyzje, to żeby bez żadnego wcześniej wspomnianego "owijania z bawełne" i upiększania prawdy powiedziała, tzn. napisała.

A tak w sumie, to kij z nami wszystkimi w pozytywnym tego słowa znaczeniu.. mnie najbardziej martwi co z bayoo. ?  :nie_powiem
Józiek, moja miłości <3

Galeria z nowymi zdjęciami :)

marcia18

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 28, 2010, 17:37:36 pm »
zosiaa1, to się nie martw co  z BAYOO !! jest z nim dobrze umiem dbać o zwierzęta nie jedno już miałam i nawet z myszkami potrafilam do weterynarza latać z byle czym ... ja już nie mam zamiaru się wypowiadać...
a co do tego że może być agresywny potem... mówi się trudno jak się kocha zwierzątko to kocha się go takiego jakim jest !!  a ja zrobię wszystko by on miał ze mną dobrze
to że mialam chwile slabosci bo juz nie wiedzialam co robic to nie znaczy ze sie poddaje juz i koniec. to jest mój zwierzak i będzie nim do końca... popełniłam błąd doskonale o tym wiem.. ale już zakończmy temat.

Pszczolkowa

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 28, 2010, 18:33:37 pm »
Cytat: "marcia18"
i nawet z myszkami potrafilam do weterynarza latać z byle czym ...

To myszki są gdzieś niżej w hierarchii? Bo tak to zabrzmiało ;).

Najważniejsze to nie tyle co przyznać się do błędu, ale go zrozumieć, a potem powinno być już tylko lepiej. Człowiek nie jest nieomylny. Ja trzymam kciuki, że wszystko się ułoży.

marcia18

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 28, 2010, 18:50:54 pm »
Pszczolkowa,  chodzi mi o to że jak myszki mialam  2 i cos im bylo albo mi sie wydawalo to lecialam do weta

Offline zosiaa1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 28, 2010, 19:37:04 pm »
To co powiedziałaś brzmiało wiarygodnie i prawdziwie, ale to tylko internet.. oby to była prawda :)
Józiek, moja miłości <3

Galeria z nowymi zdjęciami :)

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 28, 2010, 22:41:28 pm »
marcia18, Bierz królaska na zabieg i to będzie najlepszym rozwiązaniem w chwili obecnej. Królaskowi będzie lżej, Tobie będzie lżej.

Przestań się tłumaczyć bo tylko nerwy dochodzą, siedzisz przed kompem i ripostujesz wypowiedzi, a w tym czasie mogłabyś pogłębiać przyjaźń z królaskiem.
Z tego co widzę, jest naprawdę śliczny. Powiem Tobie tylko tak, że to jaka jestes do zwierząt, świadczy o tym jaka jesteś.
Mnie tez czasem coś wkurza, np jak znajdę bobki w torebce, ale pamietaj - to nie jest wina królika. Poprostu położyłam torebkę na ziemii.

Uzbieraj na zabieg - jeżli po Nim nie bedzie poprawy, wtedy nie ma sensu żeby się z Toba męczyła i vice versa, napisz - a dziewczyny napewno będą bardziej wyrozumiałe i tolerancyjne i pomożemy znależź kogos kto pokocha Bayoo :)

I jeszcze jedn, im będziesz starsza...z czasem...sama zauważysz, że "problemy" z królikiem które wywołały u Ciebie chwile zwątpienia to nic w porównaniu z tym, co życie Ci zafunduje.

To nie zwierzęta sa złe, to człowiek jest tak głupi. Słyszałyście o tym wilczurze, który miał 3 właścicieli i ten ostatni powiesił go w te mrozy w lesie na drabinie na smyczy? Pies powoli konał... Facet bezrobotny dostał chyba 3 miesiące w zawieszeniu.
Zabił psa bo pies był za chudy i za spokojny. Tak naprawdę facet go głodził, a pies był strasznie mądry i usłuchany.

Dzisiaj leciało w "Interwencji", jest nawet dyskusja, na ich forum.
O czym to świadczy? O tym, że człowiek jest zidiociałym kretynem.

Dlatego Marci - dbaj o króliczka.
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 28, 2010, 22:52:54 pm »
Zgadzam się z tym co napisała realia, wiem po sobie, że czasem ze zwierzątkami nie jest łatwo, mają swoje zachowania, przyzwyczajenia czy tez inne. Uwierzcie mi, że mi - studentce, która miała codziennie na rano ciężko było wstawac co 2 h i karmic kozy. Naprawę. Ale to robiłam, bo jeśli podejmie się odpowiedzialności za jakieś istnienie, czy to ludzkie czy to zwierzęce to trzeba z konsekwencją je wypełniac. Tak samo z królisiem, ma swoje lepsze gorsze dni, ma swój charakter - nie zawsze taki jaki chcemy żeby miał. Ale skoro się podejmujemy opieką musimy go kochac takim jakim jest :)


Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 28, 2010, 22:56:27 pm »
Amen :]

marcia18

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 28, 2010, 22:59:12 pm »
Cytat: "realia"
Uzbieraj na zabieg - jeżli po Nim nie bedzie poprawy, wtedy nie ma sensu żeby się z Toba męczyła i vice versa, napisz - a dziewczyny napewno będą bardziej wyrozumiałe i tolerancyjne i pomożemy znależź kogos kto pokocha Bayoo :)


hmmm albo mi sie wydaje ale nie wiem... czy wnioskujesz ze nie kocham tego króliczka?
nawet jak nic zabieg nie da to go nie oddam !!

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:03:40 pm »
Przeczytaj dziołcha jeszcze raz co napisałam, zobaczysz że to nie było złośliwe. I nieważne czy kochasz czy nie, ważne czy królik jest szczęśliwy :)
Można kochać, a robić krzywdę, można nie kochać, a dbać i być wspaniałym :)
Nie myl miłości z dobrocią.

Idę coś zjeść.
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:09:36 pm »
Cytuj
Amen :]
i Ave Maryja w pigułkach

przepraszam za OT ale nie mogłam się powstrzymac, bo przyjaciólki mojej siostra ostatnio miła praktyki w aptece. Przyszła do niej starsza Pani i mówi : prosze Ave Maryja w pigułkach. Ta zdębiała i pyta co proszę... A to się okazało, że chodziło o aviomarin :D


Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:14:36 pm »
parafka, niezła babka  :diabelek
Wie, co w trawie piszczy, myśląc o zastosowaniu aviomarinu ;)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


efyra

  • Gość
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:20:38 pm »
hahahahahaha ale się uśmiałam, boże drogi:P parafka, dobre, naprawdę dobre ;)

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Szczecin - Poznań
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 28, 2010, 23:50:24 pm »
dziewczyny ja z tego się śmiałam tak, że z łózka spadłam i oddychac nie mogłam :D
Uwielbiam te wypady do mojej psiapsióły do krakowa, zawsze coś nowego dostarczy :D