Autor Wątek: zastrzyk hormonalny  (Przeczytany 3311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
zastrzyk hormonalny
« dnia: Styczeń 25, 2010, 07:51:52 am »
Witam

Czy ktoś miał może do czynienia z zastrzykami hormonalnymi, które mają na celu wyciszyć rujkę królicy?

Zastanawiam się, czy w środe poprosić weta, aby zrobił Igiełce własnie ten zastrzyk hormonalny, żebym nie musiała ciągle odkładac sterylizację, bo to działa na nasza niekorzyść.
Marlon, Igiełka i jak Ja bardzo się męczymy.

megana88

  • Gość
zastrzyk hormonalny
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2010, 08:18:14 am »
Kitty27 zastrzyk hormonalny to największy błąd jaki można popełnić. Od zastrzyków hormonalnych powstają nowotwory i guzy. Moja sunia była szczepiona, bo nikt nie raczył poinformować nas jakie są tego skutki. Dziś ma mnóstwo guzów, jest nieoperacyjna. A wystarczyło wysterylizować, o czym na tamte czasy niestety nikt nie słyszał :( i to wcale nie jest jednostkowy przykład, na moim osiedlu było sporo suczek, wszystkie szczepione, umarły zanim skończyły 10 lat. Nie warto.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
zastrzyk hormonalny
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2010, 08:22:06 am »
megana88, to ja wiem, jakie sa skutki wielokrotnego podawania zastrzyku hormonalnego. Ja miałam na myśli jednorazowy zastrzyk, żeby królinka nie szalała jak opętana i żebym mogła ją przygotowac do sterylizacji w najbliższym czasie. Od czwartku ma rujkę i nie wiem, kiedy to się skończy..

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
zastrzyk hormonalny
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2010, 09:37:46 am »
U Sylwii G na tydzień przed sterylizacją Susek dostała zastrzyk hormonalny,ale może najlepiej jak się sama wypowie co i jak.

kasiagio

  • Gość
zastrzyk hormonalny
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2010, 10:18:06 am »
Kitty27, tak jak Mas pisałam Susek od Sylwii miał zastrzyk na wyciszenie , bo rujki ją dręczyły non stop a robienie sterylki w czasie rujki jest ryzykowne ,że względu na mocne ukrwienie macicy , myślę ,że wszystko będzie dobrze jednorazowy zastrzyk nie powinien zaszkodzić a przynajmniej będziesz spokojniejsza co do sterylki .

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
zastrzyk hormonalny
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2010, 07:46:19 am »
Dzięki za odpowiedź.
Ja w najbliższym czasie wybiorę się do weta i poproszę o ten zastrzyk.
Igiełka staję się coraz bardziej nieznośna, obsiurała Marlonka, a chłopaczek boroczek był cały mokry :(