Autor Wątek: którego wybrać?  (Przeczytany 8019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

black_butterfly

  • Gość
którego wybrać?
« dnia: Styczeń 24, 2010, 00:16:38 am »
Wybieramy się z pyszczkami na sterylizacje pomijając  ;( fakt, że za każdym razem, kiedy o tym myślę dostaje ataki histerii to mam problem z wybraniem weterynarza. Zastanawiam się pomiędzy moim wetem w Zabrzu na Piłsudskiego, do którego chodzimy już od roku na szczepienia i leczenie drobnych problemów zdrowotnych np. zapalenie oczka czy katarek.  Nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń wszystko idzie super mają tam świetne podejście i w ogóle same plusy. Ale katar to nie operacja! Druga opcja to Katowice ul Brynowska, z tego, co czytałam było tam kilku uszatych i maja pozytywne opinie. Pozostaje kwestia dojechania po zabiegu chciałabym żeby odpoczywały a nie jechały w samochodzie w godzinnym korku i pogoda tez nie najlepsza a do naszego jest, blisko…co robić? Nie wiem boje się je oddać w ręce kogokolwiek, ale musze! Ktoś poradzi błagam... :(

nuka

  • Gość
którego wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2010, 06:24:45 am »
Ten wet, do którego chodzisz - kastrował już króliki? Z jakim skutkiem?
Masz wątpliwości - zrezugnuj z zabiegu u tego weta.

A Kraków? To tylko 80 km dalej niż Katowice Nie bierzesz pod uwagę tej możliwości? Dr Baran, dr Lewandowska - uszaci specjaliści, polecani.

Po zabiegu uszatym potrzeba ciepła (kocyk, ręcznik) i wody (niektóre króliski mają wzmożone pragnienie po narkozie). Obolałe nie skaczą i nie biegają przez jakiś czas.
Powrót dłuższy o godzinę - bez znaczenia.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
którego wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:06:45 am »
Katowice, dr Gierek - z całą odpowiedzialnością go polecam, możesz spokojnie do niego jechać na kastrację.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

black_butterfly

  • Gość
którego wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:18:40 am »
Rozmawialam z moich wetem przez telefon w sprawie sterylizacji i mówi ze oczywiście wykonuje ten zabiego od lat pozatym ma specjalizacje chirurga. Kraków odpada napewno zgubie sie tam i tyle z tego będzie. U mnie zabieg kosztuje 150zł a ile w Katowicach? Pozatym są duże kolejki na zabiego?  :(

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
którego wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:26:25 am »
Zadzwoń do dr Gierka i zapytaj, ja za sterylkę płaciłam 120zł,ale teraz chyba podrożało wszystko...

Aleksander Gierek
Ceglana 67
Katowice
tel. 0 32 757 47 47  (ale teraz chyba już kierunkowy bez zera się wybiera)

godziny pracy:
pn-pt: 10-12; 15-18
sobota: 10-13


Do Krakowa nie ma potrzeby jechać, dr Gierek jest specjalistą chirurgiem, sterylizację Ciapuli jak i kastrację Jaspera właśne on przeprowadzał, dostałam je już wybudzone, wszystko poszlo ok.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

black_butterfly

  • Gość
którego wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2010, 16:10:52 pm »
Ok to teraz mój stary wet , dr Gierek w Katowicach czy Katowice Brynowska? Jak myslicie?

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
którego wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2010, 18:06:36 pm »
black_butterfly, Marlonek został wykastrowany u dr Rybickiego, za kastrację +antybiotyki na 5 dni zapłaciłam 135 zł. Za tydzień Igiełka będzie miała sterylkę też u dr Rybickiego. Dr Rybicki jest chirurgiem i poza tym zajmuje się leczeniem zwierząt futerkowych. Ale jak wspomniałam w innym wątku w sytuacji podbramkowej jeżdżę do Krakowa do dr Lewandowskiej.

Myślę, że jeśli chodzi o kastrację to spokojnie mogę polecić dr Rybickiego. Wystarczy, że dzień lub 2 dni wcześniej omówisz się telefonicznie na zabieg.

http://www.lecznica-brynow.com/

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
którego wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:24:07 pm »
Ja bym pojechala do Gierka.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."