Autor Wątek: interwencje, legitymacje, czyli co mozemy zrobic?  (Przeczytany 7026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
interwencje, legitymacje, czyli co mozemy zrobic?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 02, 2010, 00:11:08 am »
Misokyaa, moze ta kobieta zmienila juz swoje postepowanie? Dawniej byla jednym z glownych dostawcow zwierzat dla terrarystow w okolicy  :icon_confused

Cytat: "Misokyaa"
Maluchy już 4 sie sprzedały i są nowe - jej słowa.


Co powiedziec- biznes, biznes. A baranki rzecz jasna sa drozsze od wysokouszatych krolasow  :oh:

[ Dodano: Czw Lut 25, 2010 5:23 pm ]
ais, a jeżeli dajmy na to podszkoliłabym sie w tych materiałach co podesłałaś i oczywiście sięgnęłabym po jeszcze inne to kiedy mniej-więcej odbyły by się te szkolenia? Jestem naprawdę bardzo zainteresowana, mimo tego, że nie mieszkam w kraju chciałabym jakos wam pomagać gdy przyjezdzam- samochód mam, czas też. Brakowało by mi tylko ewentualnie ludzi, ale Misokyaa, w razie czego nie mieszka tak daleko(jakbym sie uśmiechnęła do niej to we 2 byśmy działały :icon_mrgreen . )
Mnie trzyma tylko odległość, bo z członkowtwem i pomaganiem jestem jak najbradziej na tak, jestem pełnoletnia i nie jestem uzależniona już od rodziców. Obecnie po 13 marca moge już myślec powaznie o wszystkim co wiąże się ze Stowarzyszeniem- wtedy mam przeprowadzkę, a co za tym idzie- koszty wszystkiego.

[ Dodano: Nie Maj 09, 2010 7:29 pm ]
ais, kucharz19, czy osoby nie mieszkające w Polsce wam sie przydadzą jakoś czy nie. Bo niestety nie uzyskałam odpowiedzi w tej kwestii, a chciałabym wiedzieć.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: interwencje, legitymacje, czyli co mozemy zrobic?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2011, 00:28:12 am »
Bylam w sklepie na urlopie. Sklep sie nie zmienil ani troche :/ Uszaki- max. 6 tygodni. W akwariach wyrosniete kroliki. Z maluchami w zagrodzie 3 starsze osobniki, ktore kopulowaly ze soba (przyszly wlasciciel bedzie mial maluchy) Pomimo stwierdzenia, ze uszaki moga sie roznmozyc i przyszlemu kupujacemu trafi sie "niespodzianka" uslyszalam odpowiedz- ONE SIE BAWIA :oh: