Autor Wątek: Dr House Lublin  (Przeczytany 8913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Dr House Lublin
« dnia: Styczeń 18, 2010, 20:34:01 pm »
A ja dzisiaj spotkalam takiego dra w lubelskim centrum małych zwierzat, weszłam do gabinetu z Kubkiem on podszedł dotknął go 1 palcem i sypie: wzdecia powiekszone wezły chłonne zapalenie krtani temperatura itp itd po prostu tak jakby wczesniej to gdzies przeczytał a byłam u niego pierwszy raz. Lekarz nazywa się Rafał Ostaszewicz i pracuje w lubelskim centrum na stefczyka. Jest bardzo zdecydowany i konkretny 5 minut w gabnecie a wyszłam jak po wykładzie musiałam zakodowac co i jak. Polecam   :DD
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Dr House Lublin
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2010, 21:04:45 pm »
jak mozesz pisac dobra opinie jak jeszcze nic nie zrobil..nie wyleczyl Twojego uchola...
jakis dupek...cudotworca z niego jak diagnoze stawia na dotyk... :>
nie ufaj mu...
szlak mnie trafia na takich wetow :bejzbol
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Dr House Lublin
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2010, 21:32:53 pm »
hehe nie nie wiesz moja kolezanka tez krolikiem chodzila do niego i bardzo szybko wyleczył a ten jej króliczek mial tez coś z brzuskziem w ogole krew mu leciala z pupy i strasznie sie bała ze umrze czy cos a on jej pomógł i tez znam babke co chodziła z królikiem do niego miał coś z łapkami tylnymi i też podobno pare wizyt i wszytsko wróciło do normy. Masz racje jeszcze Kubka nie wyleczył wiec nie moge sie wypowiadac ale 2 dni chodze i Kubas juz w ogole nie ma tych chrumczeń z gardła cichutko oddycha raz na jakis czas kichnie a w neidziele to tak sie martwiłam pisałam w tamtym topiku jak było....
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Dr House Lublin
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2010, 22:44:14 pm »
Jeśli ktoś uważa nadal, że jest to dobry weterynarz, godny polecenia to proszę o wpisanie go w tym temacie. Z góry dziękuję. :)

camilca85

  • Gość
Odp: Dr House Lublin
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:41:19 am »
Witam! Trafiłam tu przypadkiem, bo nie mam nic wspólnego z królikami, lecz z psami. Chciałabym jednak wypowiedzieć się na temat Pana Doktora Rafała Ostaszewicza. Potwierdzam, że jest to Doktor House. Uratował mojego psa, gdy weterynarze z Kliniki Weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie byli bezradni i postawili błędną diagnozę. Jak go przywiozłam do Dr Ostaszewicza, mój piesek nie miał już nawet odruchu bezwarunkowego ucha - jak dmuchamy psu w ucho to nim rusza. Po czterech dniach wrócił do domu jak nowy. Od tamtego czasu (2 lata temu) jeżdżę tylko do niego, a że mój pies jest bardzo chorowity, wiem co potrafi. Za każdym jednym razem diagnoza jest w niecałe 5 minut i zawsze trafna. Poza tym zwierzęta go uwielbiają i właściciele też, bo jest młodym, fajnym lekarzem, bardzo komunikatywnym i nie zarozumiałym. I przede wszystkim kompetentym specjalistą!!! Polecam całym sercem właścicielom wszelkiej maści pupili. Pozdrawiam!!!
btw Doktor Ostaszewicz przyjmuje w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt 81-740-75-75 http://www.lcmz.pl/