Autor Wątek: POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku  (Przeczytany 10900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ase

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« dnia: Październik 13, 2005, 14:48:07 pm »
Jeśli zna ktoś zaufanego Króliczkowego  weterynarza w Rybniku to bardzo proszę  aby mi go ( lub siebie ;-) ) polecić. Malutki baranek Łatek ma chore oczko , mam wrażenie że  diagnoza i leczenie nie są  trafne - mały jest u mnie tydzień i 1 dzień , tydzień jest leczony ale b. zmian. Czekam na info  :(

DOT

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2005, 16:58:35 pm »
A może być w Katowicach? (wiem, że to kawałek od Was, ale może)

DOT

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2005, 17:12:37 pm »
A w sumie wkleję, może komuś się przyda (to są informacje od użytkowników Króliczego):

Klinika Małych Zwierząt ul. Brynowska 25c (wjazd od ul. Połomińskiej)
nr tel. 251 75 30
czynne całą dobę, stawka dzienna 8-20
specjaliści od króliczków: Dr Marta Gawin, dr Rybicki (najlepiej zadzwonić i zapytać kiedy będą mieć dyżur)

dr Gierek, lecznica na ul. Ceglanej, Katowice

Ase

  • Gość
wet. R.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2005, 20:23:01 pm »
Wielkie dzięki !
gdyby coś się działo to wiem gdzie jechać.
Słyszałam od znajomych ze na trasie Rybnik-Katowice ( Mikołów?  może ktoś wie) mieszka człowiek który  leczy zwierzaki (i nawet przygarnia chorei porzucone). Nawet chore ptaszki leczy i wypuszcza na wolność. Opinię ma super  tylko nikt mi nie umiał powiedzieć gdzie to jest dokładnie. Ale dziękuję za ten kontakt do kliniki.

Ase

  • Gość
Pani Gierek ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2005, 20:25:23 pm »
A Pani Gierek to ta która ludziom też leczy oczy ? czy tylko zbieżność nazwisk ?

DOT

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2005, 22:42:39 pm »
Myślę, że zbieżność  :)

anUSZka

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2005, 18:05:31 pm »
Tak, w Mikolowie ponoc jest p. weterynarz ktora zna sie na krolikach (duzo dobrego o niej slyszelismy)), ta informacja jest juz jednak dosc stara, z 2003?.
Pani miala nazywac sie Lewicka i przyjmowala czasami tez w Katowicach na ulicy Radockiego. W mikolowie miala przyjmowac na Rybnickiej 1 (telefon: 226 24 24.), ale tez slyszalam, ze ktos nie znalazl tam tego gabinetu.
Pewnie trzebaby bylo poszukac dokladniej tej pani weterynarz. Jesli ci sie uda, daj znac.

lucy4u

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2006, 13:46:55 pm »
znalazlam o nij to(w necie):
 Nazwa: Gabinet weterynaryjny Usługi weterynaryjne lek. wet. Mirosława T. Lewicka
 Miasto:Mikołów   
 Ulica:Rybnicka 1   
 Tel:032 226 24 24,
wiec gabinet chyba istnieje

naomi19

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2006, 20:53:13 pm »
Znam tą lekarkę, na królikach się nie zna. Gabinet cały czas istnieje.

naomi19

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2006, 20:55:19 pm »
Na Klinice w Brynowie się zawiodłam niestety. Choć jeśli pod nóż- to tylko tam. Jeśli miałabym kogos polecić, to dr Julia Mazur, Tychy.

naomi19

  • Gość
POSZUKIWANY Króliczkowy wet. w Rybniku
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2006, 21:10:44 pm »
Wiem, że to, co zrobiłam, to zwykła antyreklama, ale na prawdę nie polecam wetów z Mikołowa, a na brynowskiej Klinice ostro się przejechałam, nie raz :( A tak wierzyłam, że to dobry ośrodek :( Chjoć tak jak mówię, jeśli chodzi o kastracje i ster. to na pewno mają doświadczenie.
Jeśli ktoś jest ciekawy- chętnie podam przyczyny, żeby nie były to bezpodstawne oskarżenia.
Pozdrawiam