Autor Wątek: Wymiary transportera  (Przeczytany 2167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pszczolkowa

  • Gość
Wymiary transportera
« dnia: Styczeń 13, 2010, 16:03:55 pm »
Dziś kupiłam transporter. Wcześniej cały czas korzystałam z transportera kuzynki, jednak niedawno wróciła z zagranicy i musiałam oddać.

Interesuje mnie szerokość, jakie jest minimum? Chyba kupiłam za mały i nie wiem czy nie iść wymienić, jeżeli jest taka możliwość.

nati

  • Gość
Wymiary transportera
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2010, 21:21:21 pm »
Pszczolkowa, jedno jest pewne- lepiej kupić trochę za duży niż w sam raz. Dzięki temu królik w dłuższej podróży będzie mógł się swobodnie poruszać i wyciągnąć.

miaa

  • Gość
Wymiary transportera
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2010, 23:17:45 pm »
Pszczolkowa, kilka linijek nizej jest taki sam temat, po co zakladac nowy? dla jednego krola szerokosc taka, zeby mogl swobodnie sie w nim obrocic, dlugosc, zeby mogl sie wyciagnac. Ja polecam Atlas 10, sama mam taki, jest tani i jestem z neigo bardzo zadowolona. poczytaj temat ponizej, jest w nim sporo informacji.

Pszczolkowa

  • Gość
Wymiary transportera
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2010, 23:20:19 pm »
Cytat: "nati"
Pszczolkowa, jedno jest pewne- lepiej kupić trochę za duży niż w sam raz. Dzięki temu królik w dłuższej podróży będzie mógł się swobodnie poruszać i wyciągnąć.

Wymieniłam jednak na średni. Tamten był malusieńki, teraz mamy już dobry :).

[ Dodano: Sro Sty 13, 2010 11:23 pm ]
Cytat: "miaa"
Pszczolkowa, kilka linijek nizej jest taki sam temat, po co zakladac nowy?

Tamten chyba dotyczył transportera dla dwóch króli, ale jeśli ten temat jakoś zaśmieca forum, można oczywiście usunąć.
Właściwie masz racje, mogłam zapytać w tamtym.

Jakaś nieogarnięta ostatnio jestem. Chyba przez to przeziębienie  :P .

Cytat: "miaa"
Ja polecam Atlas 10, sama mam taki, jest tani i jestem z neigo bardzo zadowolona.

U nas w zoologu akurat nie ma transporterów z Ferplast'a, kupiłam z firmy Zolux, też bardzo fajny.