Autor Wątek: anatomia?  (Przeczytany 2296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Althea

  • Gość
anatomia?
« dnia: Styczeń 09, 2010, 21:40:41 pm »
mam pytanie dotyczace anatomi krolika. siedzialam dzis na internecie i nigdzie nie moge znalezc zdjecia jak powinien wygladac kroliczy odbyt. moze to dziwne, ale wydaje mi sie, ze jest on jakos dziwnie wystajacy. do tego jest suchy i (tak mi sie wydaje) popekany. znajoma, ktora ma krolika, mowi ze to normalne, i zebym przemywala mu go ciepla woda i sie niczym nie martwila, ale ja sie martwie mimo jej zapewnien. czy ktos moglby mi przeslac zdjecie albo przynajmniej go jakos opisac? wiem, ze to glupie, ale sie martwie o mojego qiuiego.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
anatomia?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2010, 22:17:32 pm »
Althea, popekany? Ale ze sie skora zluszcza czy jak? Normalnie to u krolika wszystko jest obrosniete futerkiem i trzeba delikatnie rozchylic zeby cokolwiek zobaczyc? Czemu przemywac woda?
Tutaj sa fotki.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
anatomia?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2010, 22:19:42 pm »
Althea, wybierz sie do weta. Mysle, ze w Twoim miescie bedzie ich calkiem sporo :)

Althea

  • Gość
anatomia?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2010, 19:16:52 pm »
bardzo dziekuje za wszystkie porady,
tocha, bardzo dziekuje za zdjecia... widac, ze ja tylko panikuje. hehehe .
pojechalam dzisiaj do weta, bo juz nie wiedzialam co mam o tym myslec. okazalo sie, ze wszystko jest w porzadku, a tylek jest wysuszony bo za duzo dostaje papusia. dostalam masc i na tym moja panika sie konczy. bardzo dziekuje!!